تاکی تئودوراکوپولوس، روزنامه‌نگار تماشاگر به اتهام تلاش برای تجاوز جنسی در سال 2009 محاکمه می‌شود | اخبار انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

تاکی تئودوراکوپولوس، روزنامه‌نگار به دلیل تلاش برای تجاوز جنسی، در سوئیس محاکمه می‌شود.

این مرد 86 ساله، که ستونی برای تماشاچی می نویسد، در فوریه به دلیل حادثه ادعایی در سال 2009 متهم شد. او متهم به تجاوز به یک زن در تعطیلات آخر هفته اسکی در کلبه خود در گستاد در کوه های آلپ سوئیس است.

این زن که به دلایل قانونی نامش فاش نشده است به پلیس گفت که این حادثه در اوایل سال 2009 رخ داده است.

تئودوراکوپولوس یونانی الاصل که در نیویورک زندگی می کند، این اتهام را رد کرده و در دادگاه به اعتراض خواهد پرداخت. او به آبان نیوز گفت: “من نه تنها همه چیز را انکار می کنم، بلکه آن خانم را به سختی می شناسم.” وی افزود: من 86 ساله هستم و هرگز به چنین چیزی متهم نشده ام.

وارث کشتیرانی، اجتماعی و مفسر محافظه کار مولتی میلیونر اولین بار در فوریه سال گذشته توسط پلیس سوئیس مورد بازجویی قرار گرفت. تئودوراکوپولوس و قربانی ادعایی در یک جلسه دادرسی با یک دادستان سوئیسی در ماه ژوئیه شرکت کردند.

تئودوراکوپولوس گفت که به همراه همسر و وکیلش در جلسه دادگاه تون سوئیس شرکت کرده است.

“او [the alleged victim] چیزهای شگفت انگیزی گفت.» من امیدوار بودم که دادستان فقط بگوید:[it’s] او گفت، او گفت، اما ظاهراً – به من نگفته اند که دادگاه چه زمانی است – اما یک محاکمه خواهد بود.

او افزود: “این مایه تاسف است زیرا اتفاقاً من زنان، جنس زن را بسیار دوست دارم و آن را تحسین می کنم و مطمئناً این کاری نیست که من هرگز انجام دهم یا هر کسی در خانواده ام انجام دهد.”

این زن که بریتانیایی است، در ژانویه 2019 در پی جنبش #MeToo، این ادعا را به پلیس متروپولیتن گزارش داد. کارآگاهان با او مصاحبه کردند، اما بعداً به او گفتند که باید در سوئیس شکایت کند.

سخنگوی دفتر دادستانی کل در کانتون برن تأیید کرد که تئودوراکوپولوس به تلاش برای تجاوز جنسی در 1 فوریه متهم شده است. این سخنگو گفت که جلسه استماع در دادگاه منطقه ای اوبرلند برگزار خواهد شد. هنوز تاریخی مشخص نشده است.

تئودوراکوپولوس از سال 1977 ستون تماشاچی خود را با نام High Life می نویسد. آخرین ستون او هفته گذشته منتشر شد. او همچنین مجله تاکی، یک مجله سیاسی راستگرای آنلاین را اداره می کند که به دلیل نوشته هایش در مورد نژاد با انتقادهایی روبرو شده است.

برای اظهار نظر به تماشاگر نزدیک شد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …