آلف اینگه هالند پس از جشن گل در رئال مادرید از صندلی VIP اسکورت شد | شهر منچستر

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

آلف اینگه هالند می‌گوید او را از روی صندلی خود در سانتیاگو برنابئو اسکورت کردند زیرا هواداران رئال مادرید از جشن‌های او پس از گل تساوی کوین دی بروین در نیمه دوم برای منچسترسیتی در نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا «راضی نبودند».

این بازیکن بلژیکی پس از 67 دقیقه گلی تماشایی به ثمر رساند و رهبران لیگ برتر در دیدار رفت مرحله یک چهارم پایانی سه شنبه شب مقابل صاحبان لیگ برتر به تساوی 1-1 دست یافتند.

به نظر می رسد تصاویر منتشر شده در شبکه های اجتماعی، پدر ارلینگ هالند را نشان می دهد که هواداران میزبان را قبل از اینکه توسط نیروهای امنیتی مادرید از جعبه VIP خارج شود، تمسخر می کند.

آلف اینگه هالند توییت کرد: “خوب. RM از اینکه گل KDB را جشن می گرفتیم خوشحال نبود. به غیر از آن، ما مجبور شدیم حرکت کنیم، زیرا هواداران RM از 1-1 راضی نیستند.” مرد نروژی لبخندی زد و برای جمعیت زیر پایش در سکوها دست تکان داد و قبل از بدرقه شدن، گوش هایش را جمع کرد.

هافبک سابق منچسترسیتی به طور منظم در مسابقات سیتی شرکت می کند و پسرش را دیده است که در این فصل رکورد گلزنی در لیگ برتر و 51 گل در تمام رقابت ها را به ثبت رسانده است.

سیتی که به دنبال سه گانه است، نمی تواند پیش از دیدار برگشت، با یک سفر آزمایشی به اورتون در معرض خطر سقوط در لیگ برتر این هفته، در حالی که تیم پپ گواردیولا تلاش می کند تا آرسنال را در رقابت قهرمانی حفظ کند، نمی تواند راحت باشد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …