مرد 40 ساله بر اثر نشت مشکوک به مونوکسید کربن در مایورکا جان خود را از دست داد | اسپانیا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

نشت مونوکسید کربن مشکوک از یخچال در یک تعطیلات در مایورکا مقصر مرگ یک تحلیلگر مالی ساکن ادینبورگ است.

جیمی کارسی، 40 ساله، صبح روز شنبه جسد در یک تخت در خانه ای در شمال شرقی جزیره پیدا شد.

همسر تازه ازدواج کرده او، مری سامرویل، 39 ساله، بیهوش در کنار او پیدا شد. بر اساس گزارش های محلی، سامرویل، که یک تجارت بهداشتی و زیبایی را اداره می کند، در وضعیت وخیمی در بیمارستان ماناکور به سر می برد.

سخنگوی نیروی پلیس مدنی گاردیا در مایورکا گفت: «همه چیز نشان می دهد که این به دلیل خرابی یک یخچال گازی بوده است که منجر به نشت مونوکسید کربن شده است. مرده و زن بیهوش صبح شنبه پیدا شد. هر دو روی تخت پیدا شدند. به نظر می رسد این یک تصادف خانگی بوده است.»

این سخنگو تایید کرد که معاینه پس از مرگ بر روی جسد این مرد انجام شده است اما گفت که وی جزئیات بیشتری در اختیار ندارد.

طبق گزارش های روزنامه محلی Última Hora، این زوج قرار بود روز شنبه برای یک سفر قایق به دوستان خود ملحق شوند. هنگامی که آنها نتوانستند نشان دهند، دوستانشان به پلیس هشدار دادند، پلیس به خانه مزرعه اجاره ای آنها در Capdepera، در شمال شرقی جزیره رفت و مرد را مرده و همسرش را بیهوش دید.

این روزنامه گزارش داد که کالبد شکافی که روز دوشنبه انجام شد، مشخص کرد که این مرد بر اثر مسمومیت با گاز مونوکسید کربن جان خود را از دست داده است.

طبق پروفایل لینکدین، کارسی قبل از اخذ مدرک کارشناسی ارشد در رشته مالی تجارت ریاضی در مدرسه بازرگانی کاس لندن، در مادرید مهندسی کامپیوتر خوانده است.

از سال 2017 او به عنوان یک تحلیلگر سرمایه گذاری در ادینبورگ برای بیلی گیفورد کار می کرد. کارسی در پروفایل فیسبوک خود گفت که اهل مادرید است، اما در ادینبورگ زندگی می کند.

پتی مونتلا، دوست این زوج، در اینستاگرام به کارسی ادای احترام کرد. او نوشت: «جیمی کارسی سال‌ها پیش در لندن وارد زندگی من شد و در قلب من اقامت گزید. لبخند و روحش عشق خالص است. و هنگامی که او با دختر ادینبورگی ما، مری نازنین ازدواج کرد، این یک کبریت ساخته شده در بهشت ​​بود. چه شاهزاده ای هستی – چنین روح باشکوهی.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …