نظرسنجی پرت در مورد ترامپ در مقابل بایدن که هنوز خبر می دهد

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ،

معمولاً یک قانون ساده برای فکر کردن به نتایج نظرسنجی‌های دور افتاده وجود دارد: آن را در حد متوسط ​​قرار دهید و زیاد در مورد آن فکر نکنید. به هر حال، نتایج نظرسنجی‌های دور از دسترس، به‌طور تصادفی اجتناب‌ناپذیر هستند. وقتی آنها رخ می دهند، نباید تعجب آور باشد.

اما گاهی اوقات، پیروی از این راهنمایی ها کمی سخت می شود. جدیدترین نظرسنجی ABC/Washington Post یکی از این موارد است.

در یک یافته شگفت‌انگیز، این نظرسنجی نشان داد که دونالد جی ترامپ و ران دیسانتیس هر کدام با هفت درصد از بایدن پیشتاز هستند و آقای بایدن در میان جوانان عقب‌تر است و در میان رای‌دهندگان غیرسفیدپوست به شدت دست و پنجه نرم می‌کند. پس از چند روز گفتگوی بی امان رسانه ای، حتی من مجبور شدم از قاعده کلی معمول دست بکشم.

اشتباه نکنید: این نظرسنجی پرت است. مقاله Post که نتیجه را گزارش می‌کند، به همین اندازه تصدیق کرد. اما از میان تمام مواردی که در چند سال گذشته یک موضوع دور از ذهن بر گفتمان سیاسی مسلط شده است، این ممکن است یکی از موارد مفیدتر باشد. به عنوان مثال، ممکن است آنقدر که شما ممکن است فرض کنید، بسیار دور از ذهن نباشد. حتی اگر اینطور باشد، با این حال ممکن است به خوانندگان کمک کند تا چیزی را درونی کنند که بدون چنین نتیجه نظرسنجی واضحی باورش سخت بود: آقای ترامپ در ابتدای رقابت کاملاً رقابتی است.

تا جایی که قاعده عمومی معمول به معنای رد نتایج نظرسنجی و بازگشت به این فرض است که آقای ترامپ نمی تواند برنده شود، راهنمایی معمول ممکن است معکوس باشد.

قبل از ادامه، باید اذعان کنم که با این نظرسنجی مشکل دارم. نتایج را در میان همه بزرگسالان، بدون ثبت نام یا رای دهندگان احتمالی گزارش کرد. سوال در مورد همسانی ریاست جمهوری به صراحت به پاسخ دهندگان این امکان را می دهد که بگویند هنوز تصمیم نگرفته اند، که می تواند نامزدی را که حمایت مشتاق کمتری دارد، به ضرر برساند. برای اندازه گیری خوب، مطابق با سؤالات دیگر در مورد سقف بدهی، سقط جنین، انتخابات مقدماتی ریاست جمهوری، اتهامات علیه آقای ترامپ و غیره، در رتبه شانزدهم پرسشنامه قرار گرفت.

اما نارضایتی‌های مختلف من احتمالاً قدرت آقای ترامپ را «توضیح» نمی‌کند. این نظرسنجی در واقع نتیجه ای را در میان رای دهندگان ثبت نام شده گزارش کرد و همچنان نشان داد که ترامپ و دیسانتیس با شش امتیاز جلوتر هستند. و همین چند ماه پیش، یک نظرسنجی کاملاً متفاوت ABC/Post در مورد تطابق ریاست جمهوری در میان رای دهندگان ثبت نام شده به روش معمول، بدون ارائه گزینه بلاتکلیف پرسیده شد. چه چیزی پیدا کردند؟ آقای ترامپ همچنان با سه امتیاز در میان رای دهندگان ثبت نام شده پیشتاز است. به طور مشابه، آنها او را در سپتامبر گذشته با دو اختلاف پیشروی یافتند.

جالب اینجاست که نظرسنجی‌های ژانویه و سپتامبر همه نتایج عجیب و غریب یکسانی را بر اساس گروه‌های فرعی نشان داد – پیشتازی آقای ترامپ در میان رای‌دهندگان جوان (18 به 39)، و ضعف خیره‌کننده دموکرات در میان رای‌دهندگان غیرسفیدپوست. و در حالی که این در نظرسنجی اخیر لحاظ نشده بود، آقای ترامپ در میان رای دهندگانی که کمتر از 50000 دلار در سال درآمد داشتند، پیشتاز بود، که از نظر تاریخی یک گروه رای دهنده دموکرات بود. هیچ نظرسنجی باکیفیت دیگری به طور مداوم نشان نداده است که آقای بایدن اینقدر ضعیف عمل کرده است، به ویژه در میان رای دهندگان جوان.

همه اینها به این معنی است که نظرسنجی ABC/Post کاملاً شبیه به دور معمول نیست. این الگوی سازگار به چیزی بیش از نویز آماری و نمونه‌گیری تصادفی نیاز دارد. چیز دیگری مطرح است، خواه این چیزی در مورد روش ABC/Post، سوگیری اساسی در الگوهای پاسخ تلفنی امروزه، یا ترکیبی از موارد فوق باشد. لازم به ذکر است که نظرسنجی ABC/Post تقریباً آخرین نظرسنجی تلفنی سنتی، مصاحبه زنده و با شماره گیری تصادفی رقمی است که در بیشتر نیم قرن گذشته بر نظرسنجی عمومی غالب بوده است. بنابراین درک اینکه چرا می تواند نتایج متفاوتی را به همراه داشته باشد، آسان است، حتی اگر مشخص نباشد که چرا آنها را ایجاد می کند.

اما اگر هیچ نظرسنجی دیگری با نظرسنجی ABC/Post مطابقت نداشته باشد، احتمالاً اشتباه است که بگوییم این نظرسنجی در نشان دادن بایدن ضعیف کاملاً تنها بوده است. بله، این تنها در نشان دادن آقای ترامپ با هفت نفر جلوتر است (شمار ​​لاغرها). اما حتی آخرین نظرسنجی تایمز/سینا، در ماه اکتبر، نشان داد که آقای ترامپ در میان رای دهندگان ثبت نام شده یک امتیاز جلوتر است. در سال جاری تاکنون، میانگین همه نظرسنجی‌ها یک رقابت اساساً مساوی را نشان داده است.

و تقریباً تمام نظرسنجی‌ها نسخه‌ای خاموش‌تر از همان داستان اولیه جمعیتی، به‌ویژه در میان رأی‌دهندگان غیرسفیدپوست را نشان می‌دهد. حتی بدون در نظر گرفتن نظرسنجی ABC/Post (در نقض آشکار قانون «متوسط ​​بیندازید»)، آقای بایدن همچنان در میان رای دهندگان اسپانیایی تبار تنها با 49 بر 37 از ترامپ پیشی دارد و در میان سیاه پوستان فقط 70 بر 18 پیشی دارد. رای دهندگان در هر مورد، آقای بایدن از معیارهای معمول دموکرات ها بسیار عقب تر است، و این به دنبال یک انتخابات میان دوره ای با حضور سیاهپوستان به طور غیرمعمول کم است.

اگر درسی که از نظرسنجی ABC/Post گرفته می شود این است که آقای بایدن در میان حوزه های معمولاً قابل اعتماد دموکرات آسیب پذیر و ضعیف است، پس شاید نتیجه گیری از یک نظرسنجی بیرونی لزوماً گمراه کننده نباشد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …