ترامپ در حال حاضر یک شکارچی جنسی تعریف شده قانونی است – آیا این موضوع بر پیشنهاد او در سال 2024 تأثیر می گذارد؟ | دونالد ترامپ

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

یکی از معمای دوران ریاست جمهوری دونالد ترامپ، عدم وجود یک رسوایی جنسی بزرگ بود. میلیاردر سه بار متاهل که در اکسس هالیوود به خود می بالید که زنان به او اجازه می دهند “آنها را از بیدمشک بگیرد” به نظر می رسید مرتکب هر گونه سوء استفاده از قدرت شده است، به جز آن نوع سوء استفاده هایی که نزدیک بود بیل کلینتون را سرنگون کند.

تلاش ترامپ برای بازپس گیری کاخ سفید، اما باید با واقعیت دیگری روبرو شود: او اکنون از نظر قانونی به عنوان یک شکارچی جنسی تعریف شده است.

روز سه‌شنبه یک هیئت منصفه در نیویورک متوجه شد که رئیس‌جمهور سابق در دهه 1990 از نویسنده مجله ای جین کارول سوء استفاده جنسی کرده و سپس او را با دروغگو خواندن او بدنام کرده و حدود 5 میلیون دلار غرامت و غرامت جزایی تعیین کرده است.

این یک لحظه حسابرسی برای مردی بود که قبلاً توسط بیش از دوجین زن به سوء رفتار یا تجاوز جنسی متهم شده بود اما با هیچ عواقب قانونی روبرو نشد. همچنین این یک حکم سخت برای نامزد جمهوری خواهان در رقابت برای کاخ سفید در سال 2024 بود.

با این حال، شاید یکی از چیزهای تکان دهنده تر این بود که چقدر آمریکا شوکه کننده شده است.

هیچ گروهی متشکل از دموکرات‌ها و جمهوری‌خواهان برای کناره‌گیری ترامپ ۷۶ ساله از انتخابات مقدماتی وجود نداشت، اگرچه آسا هاچینسون، فرماندار سابق آرکانزاس و نامزد جمهوری‌خواهان، این کار را کرد. به سمافور بگو: رای هیئت منصفه باید با جدیت برخورد شود و نمونه دیگری از رفتار غیرقابل دفاع دونالد ترامپ است.

همچنین در رسانه ها انتظاری وجود نداشت که ترامپ به پایان برسد. مانند مرگ‌های جاده‌ای و تا حدودی مرگ‌های ناشی از اسلحه، دستگاه رسوایی همیشگی او عادی شده است، توانایی عجیب و غریب او در مقابله با جنجال‌هایی که دیگر سیاستمداران را غرق می‌کند. روز دوشنبه وب سایت Axios اشاره کرد: “سلاح عجیب ترامپ: خبر بد.”

بنابراین، علیرغم دو استیضاح و یک کیفرخواست جنایی، ترامپ در نظرسنجی واشنگتن پست-ای بی سی نیوز که روز یکشنبه منتشر شد، با هفت امتیاز از جو بایدن پیشی گرفت. به طرز شگفت انگیزی، 18 درصد از پاسخ دهندگانی که فکر می کنند ترامپ باید دستگیر شود، همچنان او را به رئیس جمهور فعلی ترجیح می دهند.

آیا مسائل حقوقی ترامپ می تواند نامزدی ریاست جمهوری 2024 او را از مسیر خارج کند؟ – توضیح دهنده ویدئو

در این زمینه، بعید به نظر می رسد که حکم مدنی بر حامیان اصلی ترامپ که مشکلات حقوقی او را بخشی از تلاش هماهنگ مخالفان برای تضعیف ترامپ می دانند، تأثیر بگذارد. او در پلتفرم Truth Social خود نوشت: “این حکم مایه شرمساری است – ادامه بزرگترین شکار جادوگران در تمام دوران!”

یک پاسخ معمولی از سوی سناتور بیل هاگرتی از تنسی ارائه شد در فاکس نیوز: «ما شاهد باز شدن این سیرک قانونی در منهتن بودیم. این فقط آخرین اقدام در آن است. این سال ها ادامه دارد. و او در توانایی خود برای مقابله با این نوع حملات شگفت انگیز بوده است و مردم آمریکا نیز در حمایت از او شگفت انگیز بوده اند.»

رونا مک دانیل، رئیس کمیته ملی جمهوری خواهان، برخی انحرافات و حواس پرتی را در همین شبکه اضافه کرد: «اما فکر می کنم مردم آمریکا روی آنچه در مرز جنوبی ما اتفاق می افتد، و آنچه با تورم اتفاق می افتد، تمرکز خواهند کرد.»

آیا انجیلی‌های مسیحی که به ترامپ در پیروزی در انتخابات 2016 کمک کردند، حداقل کمی متزلزل خواهند شد؟ احتمالا نه. نوار اکسس هالیوود و پرونده پول ساکت استورمی دانیلز آنها را عمدتاً متاثر کرد. آنها به احتمال زیاد با ترامپ به دلیل عدم تمایل او به افراط در سقط جنین به اندازه برخی از رقبای او، اختلاف نظر دارند.

با این حال، دموکرات‌ها امیدوارند که قوانین فیزیک سیاسی باید در درازمدت مجدداً خود را تثبیت کنند، صرف نظر از عدم اشتیاق برای بایدن. در خارج از اکوسیستم رسانه‌های دست راستی، میلیون‌ها بیننده اکنون یک کلیپ ویدیویی از توقیف ترامپ در اکتبر 2022 دیده‌اند که نشان می‌دهد او در یک عکس سیاه و سفید، کارول را با یکی از همسران سابقش اشتباه گرفته است (پیش از این ترامپ گفته بود که نمی‌توانست به کارول تجاوز کند. زیرا او “نوع او” نبود.)

کورنل بلچر، تحلیلگر سیاسی و نظرسنجی، توییت کردمتأسفانه این حکم تجاوز جنسی تأثیر منفی بر رقابت مقدماتی حزب جمهوری‌خواه ترامپ نخواهد داشت، اما در انتخابات عمومی، شکاف جنسیتی در سال 2024 احتمالاً به شکاف بسیار گسترده‌تر و عمیق‌تری برای جمهوری‌خواهان، به‌ویژه در حومه شهر تبدیل شده است.»

ترامپ روز چهارشنبه مراسمی در تالار شهر در نیوهمپشایر برگزار می‌کند که در ساعات پربیننده از شبکه CNN پخش می‌شود. او احتمالا سعی خواهد کرد از این پلتفرم برای بدنام کردن دوباره کارول و ترویج دروغ های انتخاباتی استفاده کند. این آزمون دیگری برای رسانه ها و ملت خواهد بود که با چیزی غیر از بی حسی پاسخ دهند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …