محکومیت معلم سیدنی در حال فیلمبرداری از دامن دختران مدرسه ای به دلیل اوتیسم به تعویق افتاد | اخبار استرالیا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

معلمی که در حال فیلمبرداری از دامن دختران مدرسه ای بود، محکومیتش به تعویق افتاد، زیرا یک پزشک در نظر می گیرد که آیا او اختلالی دارد که می تواند بر زمان زندان تأثیر بگذارد.

اریک وانگ به دو فقره فیلمبرداری از اندام خصوصی یک فرد بدون رضایت اعتراف کرده است.

پس از اینکه کلاس به یک تخته سفید در دبیرستان Cammeraygal در ساحل شمالی پایین سیدنی برخورد کرد، دانش آموزی از او خواست که پشت سر بماند و یک تلفن مخفی که به صورت استراتژیک برای فیلمبرداری قرار گرفته بود را آشکار کرد.

پلیس صدها عکس و فیلم از دانش‌آموزان یونیفرم پوش، از جمله تصاویری از دامن‌ها و پیراهن‌های پایین را هنگام تفتیش خانه او پیدا کرد.

قرار بود وونگ روز چهارشنبه در دادگاه محلی هورنسبی محکوم شود، اما وکیل او برای تهیه گزارشی به تعویق افتاد.

این وکیل گفت: «این گزارش … احتمال یک اختلال طیف اوتیسم را مطرح می کند که ما می گوییم بسیار با رویکرد دادگاه در صدور حکم مرتبط است.

دادستان های پلیس با این تعویق مخالفت کردند “در درجه اول به دلیل ناراحتی مداومی که این مسائل برای گروه و جامعه دبیرستان مربوطه ایجاد می کند”.

قاضی الکساندر میجوویچ گفت که او مخالفت را درک می کند اما دفاع حق دارد مطالبی را در دادگاه مطرح کند و قبلاً هیچ تاخیری ایجاد نکرده بود.

او گفت: «این موضوعی نیست که من پیش‌بینی کرده بودم که به تعویق بیفتد، بلکه در مورد مطالبی که پیش روی من است مناسب است.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

هیچ تعویق دیگری وجود نخواهد داشت، اگر مواد آماده نباشد، آماده نیست.»

وونگ در 19 جولای به دادگاه بازخواهد گشت.

در استرالیا، کودکان، بزرگسالان جوان، والدین و معلمان می توانند با خط راهنمای کودکان به شماره 1800 55 1800 یا Bravehearts با شماره 1800 272 831 تماس بگیرند، و بازماندگان بزرگسال می توانند با بنیاد Blue Knot به شماره 1300 657 380 تماس بگیرند. سایر منابع کمک را می توانید در Child پیدا کنید. خطوط کمک بین المللی

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …