آلبانیز می گوید که پرونده سالی راگ پشت 159 میلیون دلار افزایش بودجه برای کارکنان رای دهندگان نمایندگان مجلس نیست | بودجه استرالیا 2023

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

آنتونی آلبانیز از هزینه 159 میلیون دلاری برای افزایش کارکنان رای دهندگان نمایندگان مجلس و حقوق سفر مرتبط با آن در صورت لزوم برای کمک به نمایندگان مجلس از هر طیف سیاسی برای خدمت به رای دهندگان رو به رشد دفاع کرده است.

این اقدام که در بودجه سه‌شنبه شب فاش شد، به دولت کمک می‌کند تا با پیامد تصمیم بحث‌برانگیز آلبانیز برای کاهش حقوق کارکنان مستقل و شکایت‌ها از حجم کاری غیرمنطقی که در پرونده‌ای که اکنون بین مونیک رایان مستقل و رئیس سابق دفترش سالی راگ پخش شد، مقابله کند. .

اما نخست‌وزیر و خزانه‌دار، جیم چالمرز، کمی در مورد منطق این اقدام جدید مخالف بودند، به‌طوری‌که چالمرز از «پرونده‌های دادگاهی که به خوبی منتشر شده» به عنوان انگیزه و آلبانیز اهمیت پرونده دادگاه فدرال راگ را کم اهمیت جلوه داد.

طبق اسناد بودجه، 159 میلیون دلار در طول چهار سال “منابع اضافی کارکنان رای دهندگان خط مقدم را برای هر نماینده مجلس فراهم می کند” و “حق هزینه های مسافری را برای هر نماینده پارلمان افزایش می دهد” که به کارکنان رای دهندگان اجازه می دهد با نمایندگان مجلس به کانبرا یا جاهای دیگر سفر کنند.

شامگاه سه‌شنبه، چالمرز به ABC گفت که این کار «با توجه به حجم کاری فوق‌العاده‌ای که دفاتر تحت فشار هستند» انجام شد.

او گفت در حالی که این اقدام «کاملاً» پاسخی به پرونده راگ نیست، اما «واقعاً نوری را بر فشارهای وارده بر کارکنان نشان داده است».

“در مورد است [MPs] خدمت بهتر به جامعه و برداشتن فشار از روی افرادی که شبانه روز برای کمک به مردم کار می کنند.»

روز چهارشنبه، آلبانیز گفت که حزب کارگر برخلاف تغییرات دولت موریسون که «کسی از آن اطلاعی ندارد»، به نمایندگان پشتیبان احزاب اصلی چهار کارمند و به نمایندگان مستقل، حتی در یک کرسی همسایه، هشت کارمند داده شد.

او به رادیو ملی گفت: «آنها به همان تعداد از انتخاب کنندگان، فشارهای مشابهی برای مقابله با آن دارند، که کارکنان رای دهندگان برای این کار هستند.

زمانی که من برای اولین بار انتخاب شدم، ۸۰-هزار نفر در یک رای دهندگان بودند. [Labor MP for Macarthur] مایک فریلندر تقریبا 150000 نفر دارد.

آلبانیز استدلال کرد که “به دلیل عدم افزایش تعداد رای دهندگان” تعداد انتخاب کنندگان در هر کرسی “تقریبا دو برابر شده است”.

آلبانیز انکار کرد که این اقدام پاسخی به پرونده راگ بود، که شامل شکایتی بود مبنی بر اینکه تصمیم کارمندی او باعث شده بود که او مجبور شود ساعت‌های اضافی «غیر معقول» کار کند.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

این پرونده همچنین استدلال کرد که دولت فدرال متوجه شده بود که ساعات طولانی باعث ایجاد یک محل کار ناامن شده است، از جمله از طریق یافته‌های کمیسر سابق تبعیض جنسی کیت جنکینز در سال 2021. گزارش استاندارد را تنظیم کنید.

اما آلبانیز گفت که این اقدام «درباره تعداد مؤلفه‌ها و در مرحله دوم درباره ماهیت کار» است.

او گفت: «قبلاً شما نامه‌ها را از طریق پست دریافت می‌کردید. “اکنون شما ایمیل، رسانه های اجتماعی دارید، فشار زیادی بر کارکنان رای دهندگان وجود دارد، که در کل وجود دارد.

یکی از مواردی که در آن پرونده دادگاه مطرح بود، فشار بر کارکنان نمایندگان مجلس بود، به همین دلیل خزانه دار این اظهار نظر را مطرح کرد.

آلبانیز گفت که نمایندگان مجلس احساس کردند که «در سراسر هیئت مدیره – مستقل‌ها، کارگرها، لیبرال‌ها، ملی‌ها» فشار وارد می‌شود، با این استدلال که افزایش بودجه «در سرتاسر هیئت‌مدیره است که کسی را برای هیچ لطفی متمایز نمی‌کند».

در پی واکنش شدید به کاهش کارکنان در ماه ژوئیه، سناتورهای بانفوذ از جمله دیوید پوکاک مستقل و وان نشن برای به دست آوردن یک مشاور اضافی مذاکره کردند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …