زندان نوجوانان بنکسیا هیل با فرار ده ها زندانی از سلول ها و سقف ترازو آتش گرفت | زندان ها

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

پس از فراخوان پلیس برای سرکوب یک اغتشاش بزرگ در بازداشتگاه نوجوانان بنکسیا هیل در جنوب پرث، زندانیان تسلیم شدن به کارکنان را آغاز کردند.

ده ها زندانی حدود ساعت 20:30 روز سه شنبه به سلول های خود نفوذ کردند و قبل از بالا رفتن از پشت بام به محوطه مرکز دسترسی پیدا کردند.

مقامات می گویند که آنها در چندین بلوک اقامتی آتش روشن کردند و خسارات زیادی به بار آوردند.

سخنگوی وزارت دادگستری صبح چهارشنبه گفت که گروه عملیات ویژه خدمات اصلاحی در تلاش برای مهار این حادثه توسط یک گروه بزرگ پلیس از جمله گروه عملیات منطقه ای، پولیر و واحد K9 حمایت می شود.

او گفت: “برخی از بازداشت شدگان در ساختمان های پشت بام مرکز تسلیم شدن به کارکنان را آغاز کرده اند، اما این حادثه همچنان ادامه دارد.”

سازمان آتش نشانی و خدمات اضطراری آتش سوزی را خاموش کرده و نظارت بر زیرساخت ها را ادامه می دهد.

این اداره پیشتر گفته بود که تلاش ها برای مذاکره با بازداشت شدگان ادامه دارد و تعدادی از آنها در پشت بام باقی مانده اند و پرتاب می کنند.

برخی دیگر در تلاش بودند مانع از دسترسی آتش نشانانی شوند که برای خاموش کردن آتش کار می کردند.

خسارات قابل توجهی در طول چند ساعت در سراسر سایت ایجاد شده است، هرچند گزارشی از تلفات گزارش نشده است.

وزارت دادگستری گفت که حدود 47 زندانی درگیر خشونت بودند و دیگران به یک منطقه امن منتقل شدند و تحت نظارت کارکنان باقی ماندند.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

هیچ تهدیدی برای جامعه بزرگتر وجود نداشت.

تپه بنکسیا یک مرکز برای نوجوانان برای مجرمان 10 تا 17 ساله است.

یک نگهبان پس از برخورد با اشیایی که گفته می شود توسط بازداشت شدگان در هیل بنکسیا در ماه فوریه پرتاب شده بود، دچار شکستگی جمجمه مشکوک شد.

هفت نفر پس از فرار از فعالیت های خارج از سلول های خود از نرده ها و پشت بام ها بالا رفتند و ظاهراً قطعات سنگ تراشی و فلز را از روی تأسیسات جدا کردند و به سمت افسران نگهبانی جوانان پرتاب کردند که چهار نفر از آنها مجروح شدند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …