دی بروین کلید پیدا می کند زیرا رئال مادرید در زندان فوق العاده خود حبس شده است | لیگ قهرمانان

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اسبلافاصله پس از شروع مجدد جام جهانی، پپ گواردیولا نظراتی را در مورد کوین دی بروین بیان کرد. کمی آه می کشد، غمگین به نظر می رسد، با اشاره ای حیله گرانه از وضعیت بدنی هافبک قهرمان خود ناله می کند.

همانطور که دستورات محرک انگیزشی پیش می رود به طرز وحشیانه ای موثر بود. این بازیکن بلژیکی در روند پیروزی فعلی بسیار عالی عمل کرده است. این اواخر امپراتوری De Bruyne بوده است، موجی که از نو ظهور کرده است، کمی پشت سر ارلینگ هالند در حال نواختن (و این تصادفی نیست) درست جلوتر از او مدفون شده است.

این دی بروین بود که در برنابئو خود را تا قد تمام کرد. و به نظر می رسید که با یک لحظه درخشش، باعث تغییر فشار روایی در این دو دستی مداوم شده است.

سیتی هم به آن نیاز داشت. زمانی که توپ توسط ایلکای گوندوگان به دی بروین برگردانده شد و 67 دقیقه از بازی گذشته بود، برنابئو با یک پیروزی خودساز آشنا شروع به جوشیدن و خرخر کردن کرده بود. منچسترسیتی بیشتر زمان بازی را تا آن مرحله به تعقیب ارواح گذرانده بود، با نتیجه 1-0 به نیمه رسیده بود و به نظر می رسید که یک بار دیگر خود را در منطقه سفید می بازد.

تیم پپ گواردیولا اوایل مادرید را برای مدت طولانی خفه کرده بود. مادرید مجازات خود را پذیرفت، خطوط خود را حفظ کرد. متانت سیتی، دوخت بی پایان آنها در خط هافبک بی نتیجه ماند. این مانند تماشای ایده‌ای بود که در برابر یک احساس ظاهر می‌شود – بازی سیستمی، خطوط تمیز، حرکات شیاردار، مراحل برنامه‌ریزی‌شده – در مقابل نوعی ورزش ورزشی.

در نیمه اول، گواردیولا، که برای آن مناسبت کت و شلوار تندروی لاغری پوشیده بود، شروع به اشاره و اشاره و چرخاندن بازوهایش با فوریت بیشتری کرده بود و اشکال، پیش‌آگاهی‌ها، ارواح، سوسو زدن‌های فاجعه را می‌دید.

و البته مادرید گل زد. ادواردو کاماوینگا موفق شد، از دفاع چپ به جلو حرکت کرد و توپ را به سمت وینیسیوس جونیور فرستاد، و او اجازه داد روی بدنش بچرخد و سپس به گوشه بالا سمت چپ شوت کرد که حتی با دید کامل توپ و پای ضربه ای ادرسون می توانست. فقط در هوای تازه باد کنید نیمه‌تایم مانند موجی باشکوه در اطراف جایگاه‌های خانه آمد. سیتی دوباره به آن مکان کشیده می شد.

مادرید یک مکان تابستانی نرم و دوست داشتنی در شروع بازی بود، آسمان آبی پودری که در بالای حفره کوچک بین آن پایه های فولادی سر به فلک کشیده به خاکستری محو می شد. برنابئو هیولای فرانکنشتاین است که بانداژهای فوق‌العاده‌ای است که هنوز نیمه‌ساخت در نسیم تاب می‌خورد، نمایی اجمالی از زیر پوسته‌های فولادی درخشان که از اینجا و آنجا به چشم می‌خورد.

داخل آن بسیار چشمگیر و به طرز وحشیانه ای کاربردی است، مانند تماشای فوتبال در داخل یک زندان فوق العاده، یا یک کانتینر حمل و نقل در مقیاس سیاره ای. سرودهای عبادی معمولی، چیزهای تاجگذاری، روسری های سفید چرخان، حس جشن خود، شکوه، فلاش وجود داشت. هیچ مکان دیگری در ورزش به این شکل عمل نمی کند. هم پوچ است و هم به طرز عجیبی شادی آور.

آنتونیو رودیگر، بازیکن رئال مادرید، ایلکای گوندوگان از منچسترسیتی را مهار کرد
آنتونیو رودیگر، بازیکن رئال مادرید، ایلکای گوندوگان، بازیکن منچسترسیتی را مهار کرد که پاس او دروازه کوین دی بروین را رقم زد. عکس: نیک پاتس/ PA

گواردیولا بهترین تیم خود را انتخاب کرده بود، اما تیمی را که آماده کنترل بود. جک گریلیش و برناردو سیلوا در فصل جاری لیگ قهرمانان اروپا یک گل بین خود دارند. حضور آن‌ها هالند را کمی بیشتر منزوی کرد و او را به‌شدت به‌عنوان تهدید اصلی به عقب برگرداند. هالند 22 ساله است. این اولین بازی او در اینجا بود. او سخت کار کرد، اما شادی کمی پیدا کرد.

و شب سیتی داشت به یک سمت می رفت تا اینکه گوندوگان کارهایی انجام داد، چیزهای دیگری، جک و جعل کرد تا فضایی را برای چیزی که به نظر می رسید می دانست آینده خواهد آمد، باز کند. گوندوگان توپ را به فضای مقابل دی بروین هل داد و زاویه دویدن، فضا و فاصله تا دروازه را محاسبه کرد. نوعی تفکر شبکه ای در چنین لحظاتی وجود دارد، یک قطره هوا از ایده ها. دی بروین دو قدم سریع برداشت و با شدتی زیبا به توپ ضربه زد و با قسمت بیرونی پایش مانند چکش تپانچه به توپ کوبید و توپ را همیشه به همان فضا فرستاد، سخت و پایین و از کنار تیبو کورتوا عبور کرد. همه چیز را در دست بگیرید و به گوشه بروید.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

در آن لحظه چیزی به نظر می رسید که شکسته شود، کمی سنگین تر شود. دی بروین بازی خوبی داشت. شوت ها، سانترها، دریبل ها وجود داشت. تاثیر هالند خیره کننده بوده است. اما این همچنان بهترین، نیرومندترین و جذاب ترین بازیکن خلاق سیتی است.

این حس وجود دارد که دی بروین یک فوتبالیست وارد روزهای سگی دوران اوج خود می شود. او در تابستان 32 ساله خواهد شد. این ورزشکار نخبه مار ران Identikit شما نیست. در روزهای مرخصی، دی بروین مانند یک معلم جغرافیای بسیار مناسب به نظر می رسد که پیاده روی در تپه انجام می دهد و از نوشیدنی واقعی لذت می برد.

در بهترین حالت، او هنوز هم ترکیب نادری از قدرت گاوبازی و پاهای یک هنرمند برجسته، رادیکال آزاد تعیین شده در این تیم، و نزدیک ترین چیز در تیم سیتی به یک بازیکن به سبک مادریدی را دارد.

سیتی در حال حاضر به عنوان یکی از محبوب ترین بازیکنان اتحاد خواهد بود. مناسب بود که دی بروین باشد و یک تکه درخشش، یعنی توپ مادرید در مادرید، که تفاوت را ایجاد کند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …