رئال مادرید از سیتی رنج می برد اما گواردیولا می داند که آنها هرگز تمام نشده اند | رئال مادرید

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

دبلیوادواردو کاماویگا در ابتدای حرکت توپ را برداشت و این بازی را تغییر داد و تساوی را شکل داد و بازی برگشت فوق العاده ای را در هفته آینده رقم زد، 36 دقیقه به پایان رسید و منچسترسیتی، تیمی که 16 بازی را برده بود. در یک ردیف، در حال حاضر بیش از 3o0 پاس بود. آنها 72 درصد مالکیت توپ و 100 درصد شوت های 6 بر 0 را در اختیار داشتند. تیبو کورتوا چهار بار مداخله کرده بود که بهترین سیو را از رودریگو هرناندز انجام داد و تعداد او را در لیگ قهرمانان اروپا به 26 از 26 شوت آخری که با آن روبرو کرده بود رساند. و مرد فرانسوی هنوز خیلی دور بود، در نیمه خودش و در محوطه بوکس شده بود. اما مهم نبود.

هافبکی که در پست دفاع کناری بازی می‌کرد، ناگهان مرد فرانسوی در حال پرواز بود، صدا با هر قدمی بلند می‌شد، انگار می‌دانستند. این یک شانس نیست، نه واقعاً، فقط همه چیز در اینجا یک شانس است، و وقتی کاماوینگا به انتهای دیگر رسید، از یک منطقه به منطقه دیگر، وینیسیوس جونیور را در فاصله 20 یاردی پیدا کرد. این هم واقعاً یک شانس نبود، اما شوت برزیلی در هوا به سمت تور رفت و او را در گوشه ای ایستاد و به سینه اش کوبید، آن نشان، این مکان وحشیانه. ما را به یاد می آورید؟

این نشان دیگری بود که رئال مادرید خیلی کارها را به خوبی انجام می دهد و یکی از آنها صبر است. جایی در درون این، بزرگترین باشگاه، تواضع برای رفتن با برتری است، اطمینان به اینکه شانس آنها خواهد رسید، اما پذیرش اینکه تیم دیگر نیز بازی می کند. که در مواقعی حتی ممکن است بهتر بازی کنند. و این که وقتی این کار را می کنند، دلیلی برای فروپاشی نیست، حتی بیشتر برای دراز کشیدن و مردن، بلکه برای چسبیدن به آن، برای زنده ماندن تا زمانی که بتوانید در چاقو لغزش کنید. زیرا همیشه یک لحظه وجود خواهد داشت و پس از آن باید از آن استفاده کنید.

در اینجا، مانند اغلب اوقات، آنها انجام دادند. تفاوتش با سال گذشته این بود که سیتی هم همینطور بود. در پایان این تساوی، با دو شوت خیره کننده در انتهای شمالی، هر دو همچنان ایستاده بودند و آماده بودند تا دوباره این کار را انجام دهند. پپ گواردیولا ممکن است احساس کند که تیمش بعد از اینکه سیتی به گل تساوی در نیمه دوم رسید، برتری جزئی دارد، اما او می داند که این کار انجام نشده است، مخصوصاً به این دلیل که مادرید ظاهراً هرگز انجام نداده است، چیزی که او بارها و بارها به سختی یاد گرفته است. به همین دلیل است که این حتی ممکن است مانند یک پیشرفت، یک چرخش جدول به نظر برسد. با این حال، لوکا مودریچ تاکید کرد: “ما با ایمان به آنجا می رویم.”

برای نیم ساعت اول اینجا، دوباره تست شده بود، اما بالاخره آنها قبلا اینجا بودند. او گفت: ما صبور بودیم. ممکن است بعید به نظر برسد اما یک کلمه کلیدی است.

در کنار شانس، جادو، سرنوشت، مداخله الهی، که مادرید را به خارق‌العاده‌ترین لیگ قهرمانان اروپا در فصل گذشته رساند، صبر نیز وجود داشت – آگاهی از این که بهترین بودن همیشه کافی نیست و گاهی اوقات کافی نیست. حتی لازم نیست به هر حال نه همه بازی ها. همانطور که رودری گفته بود، سیتی در سال گذشته 120 دقیقه تیم بهتری بود و در 5 دقیقه تمام آن را از دست داد. سرمربی سابق بارسلونا، ارنستو والورده، حتی بهتر از این هم گفته بود: لحظه ای که فکر می کنید به شکست دادن مادرید نزدیک تر هستید، لحظه ای است که به شکست مقابل آنها نزدیک هستید.

کریم بنزما از رئال مادرید در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا مقابل منچسترسیتی شلیک می کند.
منچسترسیتی کریم بنزما، ستاره رئال مادرید را در برنابئو ساکت نگه داشت. عکس: هلیوس د لا روبیا/رئال مادرید/گتی ایماژ

سیتی در اینجا شکست نخورد و به درستی این پیشرفت را، احتمالاً حتی یک مزیت برای بازی برگشت در نظر خواهد گرفت، به ویژه اینکه این بار در خانه است. با این حال، آنها همچنین دیدند که این تیمی است که شما هرگز به طور کامل آن را کنترل نمی کنید، حتی زمانی که به نظر می رسد آنها را تحت کنترل دارید، و بدترین کاری که می توانید انجام دهید این است که فکر کنید که دارید. وقتی مزیت را دارید باید بارها و بارها آن را به خانه برانید. و سپس باید آن را کمی بیشتر به خانه برانید.

در عوض، در حالی که سیتی در افتتاحیه اینجا تسلط داشت، به ظاهر بسیار برتر، می توانید تصور کنید که مادرید فکر می کند: این تمام چیزیه که داری؟ همه چیز کمی بی خون بود و غیرمنتظره نبود: تونی کروس گفته بود: “زمان هایی وجود خواهد داشت که باید دنبال توپ بدویم.” و همینطور ثابت شد. کارلو آنچلوتی گفت: “آنها در 30 دقیقه ابتدایی توپ و میدان بیشتری داشتند اما ما نگران این موضوع نبودیم زیرا موقعیت خوبی داشتیم.” ما منتظر لحظه مناسب برای انتقال بودیم.”

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

در دقیقه 36، این اتفاق افتاد: یک و دو نرم با مودریچ و کاماوینگا در حال دویدن آزاد بودند، ترسی آشنا برای بازگشت، غرشی که در شرف گرفتن این مکان بود. حتی یک امر اجتناب ناپذیر مادرید با یک ضربه 0.03 xG و برتری به نیمه رسیده بود.

این بدان معنا نیست که آنها راضی بودند، اما این یک شروع بود، هدفی که آنها می خواستند. مودریچ اذعان کرد: «در نیمه به ما گفت که باید توپ بیشتری در اختیار داشته باشیم.

با توجه به چیزی که باید بر روی آن بسازید، آنها تلاش خود را برای انجام این کار آغاز کردند. کریم بنزما با فاصله کمی به او ضربه زد، وینیسیوس به داخل محوطه نفوذ کرد، تهدید محسوس بود و رودریگو توپ را از بالای دروازه به بیرون فرستاد. سپس تونی کروس مهار شد، وینیسیوس به سمت سکوها شوت کرد و بنزما هم به میدان رفت. سپس وینیسیوس کایل واکر را بست. چطور می‌توانم دوستت نداشته باشم وقتی بارها و بارها قهرمان جام ملت‌های اروپا شدی؟» برنابئو همانطور که شتاب ایجاد شد آواز خواند. مادرید بوی خون می داد، یا اینطور به نظر می رسید. ما الان تو رو داریم.

نداشتند. این زمانی بود که کوین دی بروین ضربه زد: مادرید هیچ انحصاری در لحظه ها ندارد، آهنگ Blue Moon اکنون، شاید درسی باشد. مطمئناً یک تجربه جدید زنده شد، زیرا اکنون نوبت آنها بود، زیرا مادرید به سیتی بازگشت که مقاومت می کرد و گهگاه می دوید. فدریکو والورده از دست مانوئل آکانجی فرار کرد، ادرسون ضربه سر بنزما را مهار کرد و حتی یک لامبرتا از وینیسیوس به وجود آمد. در دقیقه 90 ادرسون یک مهار عالی از Aurélien Tchoaméni انجام داد، سپس زمانی که او برای گرفتن ضربه منحرف ناچو پرش کرد، در دقیقه 92.51 او به زمین افتاد و خوشحال به توپ چسبید. آنها جان سالم به در برده بودند و گاهی، همانطور که مادرید نشان داده است، همه چیز همین است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …