نمایندگان پارلمان می گویند سیستم های منسوخ فناوری اطلاعات امنیت غذایی و کیفیت هوای بریتانیا را تهدید می کند | سیاست سبز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

یک کمیته پارلمانی دریافته است که امنیت غذایی و کیفیت هوا در بریتانیا به دلیل سیستم های فناوری اطلاعات قدیمی در وزارت محیط زیست، غذا و امور روستایی (دفرا) در معرض خطر قرار گرفته است.

نمایندگان مجلس گفته اند که این وضعیت “نمی تواند ادامه یابد” زیرا مقامات مجبورند از فرم های کاغذی به جای سیستم های دیجیتال برای ردیابی بیماری های حیوانات سریع استفاده کنند و غذا، هوا و آب را ایمن نگه دارند.

این گزارش می‌گوید در برخی موارد، سیستم‌ها آنقدر قدیمی هستند که هیچ حفاظتی در برابر حملات سایبری ندارند.

گزارش کمیته حساب‌های عمومی (PAC) نشان می‌دهد که Defra از چنین برنامه‌های قدیمی استفاده می‌کند که در برخی موارد کاربران برای اجرای آن‌ها نیاز به یافتن لپ‌تاپ‌های دست دوم قدیمی دارند و 80 درصد از برنامه‌های IT Defra یا در پشتیبانی گسترده باقی می‌مانند و احتمالاً متحمل می‌شوند. هزینه های اضافی برای به روز رسانی ها، یا توسط تامین کننده آنها پشتیبانی نمی شود.

نمایندگان مجلس از دفرا به دلیل نداشتن استراتژی برای کاهش اتکا به فرم های کاغذی و در دسترس قرار دادن برنامه های کاربردی در تلفن های همراه انتقاد کردند. دفرا و سازمان های آن سالانه حدود 14 میلیون تراکنش کاغذی را انجام می دهند.

همچنین دریافت که دپارتمان برای استخدام کارمندان دیجیتال، داده و فناوری با مشکل مواجه است و بنابراین بیش از حد به پیمانکاران وابسته است که ممکن است تا دو برابر بیشتر هزینه داشته باشد.

این دپارتمان تخمین می‌زند که بین سال‌های 2021 تا 2025 باید 726 میلیون پوند برای نوسازی سرویس‌های قدیمی هزینه کند. اما PAC می‌گوید فقدان چشم‌انداز کلی به این معنی است که هرگونه تغییری که اکنون در سیستم‌های دیجیتالش ایجاد می‌شود ممکن است در درازمدت مناسب نباشد و در عوض منجر به اتلاف وقت و پول

سر جفری کلیفتون-براون، معاون PAC، گفت: «سیستم‌های فناوری اطلاعات Defra به‌قدری منسوخ و قطع شده‌اند – در جایی که اصلاً وجود دارند، به جای اشکال کاغذی – که در برخی موارد متخصصانی که غذا، آب و هوای ما را ایمن نگه می‌دارند، از کار افتاده‌اند. مجبور به خرید تجهیزات منسوخ شده فقط برای پر کردن فرم ها برای انجام مسئولیت های نظارتی خود هستند. ما با بیماری های حیواناتی که به سرعت در حال گسترش هستند، شاید بیماری همه گیر بعدی، با سیستم هایی که ممکن است متکی به فرم های کاغذی متحرک در اطراف باشند، مواجه هستیم. این نمی تواند ادامه یابد.

ما در PAC همچنین شرایطی را نمی‌پذیریم که دفرا صدها میلیون پول مالیات‌دهندگان را صرف یک برنامه ارتقاء ناهمگون کند تا متوجه شود که این برنامه دیگر با ساختار سیستم‌های جدید نظارت بر کیفیت هوا، تامین غذا و تامین آب پاک در کشور سازگار نیست. این کشور. زمان آن رسیده است که در Defra یک بازنگری کامل با یک استراتژی دیجیتال همزمان و پیشگیرانه که با هر مرحله مطابقت دارد، انجام شود.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

برای اظهار نظر با دفرا تماس گرفته شده است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …