فارغ التحصیلان مدرسه می توانند از طریق دوره های کارآموزی به NHS ملحق شوند تا کمبود کارکنان را برطرف کنند | NHS

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

طبق برنامه‌هایی که به ده‌ها هزار پزشک و پرستار اجازه می‌دهد از طریق دوره‌های کارآموزی به خدمات بهداشتی بپیوندند، فارغ‌التحصیلان مدرسه می‌توانند به عنوان بخشی از تلاش برای کمک به رفع کمبود نیروی کار NHS، آموزش حین کار دریافت کنند.

خبرگزاری PA گزارش داد که از هر 10 پزشک و یک سوم پرستاران می توانند در سال های آینده تحت برنامه نیروی کار NHS از طریق این مسیر حرفه ای آموزش ببینند. طرح کارآموزی پزشک NHS قرار است در ماه سپتامبر آغاز شود، جایی که پزشکان در حال آموزش می توانند در حین تحصیل درآمد کسب کنند.

این مفهوم برای اولین بار به عنوان یک مسیر جایگزین در پزشکی معرفی شد که برنامه های استاندارد دانشگاه در مقطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد را دور می زد.

دکتر لطیفه پاتل، سرپرست نیروی کار انجمن پزشکی بریتانیا، گفت که رویکردهای نوآورانه برای آموزش و آموزش مورد استقبال قرار می‌گیرد، اما در مورد اینکه کارآموزی پزشکی تا چه حد می‌تواند بحران استخدام را حل کند، علامت‌های سوال زیادی وجود دارد.

پاتل گفت: «ما نمی‌دانیم که آیا دانشکده‌های پزشکی و سازمان‌های استخدام‌کننده می‌توانند برنامه‌های مدرک پزشکی را برای پاسخگویی به نیازهای کارآموزی فردی تولید کنند و در عین حال همان استانداردهای بالای آموزشی را که دانشجویان پزشکی سنتی تجربه می‌کنند، برآورده کنند.

ما شواهد کمی در مورد اینکه آیا مدل کارآموزی در مقیاس کار می‌کند و اینکه آیا کارفرمایان می‌خواهند ریسک سرمایه‌گذاری را بدون هیچ تضمینی برای بازدهی بپذیرند، نداریم.

“در نهایت راه حل مورد نیاز NHS هنوز یکسان است: افزایش چشمگیر مکان های دانشکده پزشکی سنتی، مسیرهای آموزشی تحصیلات تکمیلی، و کادر علمی پزشکی ضروری، همه با منابع کامل و بدون تاخیر.”

پروفسور نیکولا رنجر، پرستار ارشد در کالج سلطنتی پرستاری، گفت: زمانی که طرح رسمی نیروی کار در تابستان امسال فرا می رسد، اتحادیه انتظار دارد که شاهد گسترش بودجه در محل های پرستاری در دانشگاه باشد زیرا هر چیز دیگری موقعیت پرستاران ثبت شده به عنوان یک فارغ التحصیل را به خطر می اندازد. حرفه”.

او گفت: «تمام تحقیقات نشان می‌دهد که نتایج بیماران زمانی که تحت مراقبت تعداد مناسبی از پرستاران دارای مدرک تحصیلی قرار می‌گیرند، بسیار بهبود می‌یابد. مسیر کارآموزی باید محدود باشد و هزینه فارغ‌التحصیلان پرستاری در دانشگاه‌ها تمام نشود.»

آماندا پریچارد، مدیر اجرایی NHS انگلستان، دانش‌آموزان ترک مدرسه را تشویق کرده است تا از طریق طرح‌های کارآموزی NHS «در حین یادگیری کسب درآمد کنند» و به دانش‌آموزان مدرسه قبلی خود گفته است که «ده‌ها هزار» پزشک و پرستار می‌توانند در محل کار آموزش ببینند. .

پریچارد گفت که این طرح “فرصتی است که یک بار در هر نسل برای قرار دادن NHS روی یک پایه پایدار” است زیرا او به 124000 شغل خالی در سراسر نیروی کار اشاره کرد.

پریچارد در گفتگو با دانش‌آموزان مدرسه جامع دورهام جانستون در روز جمعه گفت که بیش از 350 نقش مختلف از پرستاری گرفته تا متخصصان زیست‌پزشکی تا کارکنان پشتیبانی همتایان وجود دارد.

او گفت: “به همین دلیل است که با بیش از 124000 شغل خالی در سراسر نیروی کار، ما می دانیم که باید مکان های آموزشی را در دانشگاه ها افزایش دهیم تا بیشتر باهوش ترین و بهترین های ما بتوانند برای پزشک یا پرستار شدن آموزش ببینند.”

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

اما دانشگاه برای هر فارغ‌التحصیلی مناسب نیست و برخی از جوانان می‌خواهند فوراً درآمد خود را شروع کنند، در حالی که برخی دیگر ممکن است بعداً در زندگی تصمیم بگیرند که در بخش مراقبت‌های بهداشتی شغلی داشته باشند.

بنابراین NHS به دنبال گسترش طرح‌های کارآموزی در سال‌های آتی است و مسیر متفاوتی را برای ورود به NHS ارائه می‌کند که در آن دانش‌آموزان می‌توانند در حین یادگیری به جای گذراندن مسیر دانشگاه، درآمد کسب کنند.

این رویکرد جدید رادیکال می تواند ده ها هزار دانش آموز را که در 25 سال آینده در این شغل آموزش دیده اند، پزشک و پرستار یا سایر نقش های کلیدی مراقبت های بهداشتی شوند.

نخست وزیر، ریشی سوناک، قول داده بود که برنامه نیروی کار بلندمدت NHS “به زودی” منتشر خواهد شد.

PA Media به این گزارش کمک کرده است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …