اوون فارل پس از “بیش از حد” ضربه زدن برای انگلیس رویکرد ذهنی خود را تغییر داد | اتحادیه راگبی

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اوون فارل فاش کرد که پس از پایین آمدن از استانداردهای بالای معمول خود در شش ملت امسال، رویکرد ذهنی خود را نسبت به ضربه زدن تغییر داده است. تیم ساراسین و انگلیس می گوید که او در مورد ضربه زدن به مکان خود “بیش از حد فکر می کرد” و اکنون سعی می کند کمتر در مورد آن وسواس داشته باشد.

فارل پس از دن کارتر و جانی ویلکینسون سومین امتیازآورترین امتیاز در تاریخ راگبی تست است، اما او روزهای ناامیدکننده ای را در این فصل پشت سر گذاشته است، به ویژه در برابر ولز در کاردیف که تنها دو بار از شش تلاش خود را به دست آورد. فارل که به خوبی از نیاز به حرکت نگه داشتن جدول امتیازات در نیمه نهایی لیگ برتر انگلیس مقابل نورثهمپتون این شنبه آگاه بود، گفت: “من به وضوح در مورد آن فکر کرده ام.”

فکر نمی‌کنم هرگز فردی باشم که به اندازه کافی به آن فکر نمی‌کند. احتمالاً بیشتر به روش دیگری است که مشکل در دوره‌های امسال بوده است. بیش از حد فکر می کنم، سعی می کنم راه حل را بیابم، سعی می کنم در بسیاری از موارد به راه خود فکر کنم. هنگامی که برای مدت طولانی لگد می زنید، احتمالاً کلید اصلی راه رفتن از مسیر خود است. این چیزی است که من روی آن کار کرده ام.

چیزی که می‌خواهم به آن برگردم لذت بردن از حضور در بیرون است، ضربه زدن به توپ‌ها روی تیرک‌ها و دیدن اینکه چقدر خوب می‌توانم به آنها ضربه بزنم. تقریباً مثل اینکه شما یک بچه هستید که دوباره در حال خرابکاری هستید. من در طول دوران حرفه‌ای‌ام کارهای فنی کافی انجام داده‌ام… نمی‌خواهم خودم را درگیر کنم. در بسیاری از کارهایی که انجام داده ام، احساس می کنم که همینطور بوده است.»

برای سال‌ها، نگاه معمولی فارل به سمت پست‌های دور، مقدمه اجتناب‌ناپذیر ضربه زدن او به هدف بوده است، اما او اکنون معتقد است که یک نگرش با شدت کمتر، راه بهتری است. “بیشتر این است که من دائماً سعی نمی کنم همه چیز را بفهمم … سعی می کنم در مورد تعمیر چیزها جهش کنم و تقریباً همه چیز را از دست بدهم. من فقط از تلاش برای فکر کردن به همه چیز دست کشیده ام. من آن را امتحان کردم و کار نمی کند.

“گاهی اوقات هر چه بیشتر به چیزی فکر کنید، مشکل بیشتر می شود. احساس می کنم کمی اینطور بوده ام. این بدان معنا نیست که از دست ندهید. فقط به این معنی است که وقتی دلتنگ می شوی آنقدرها هم اذیت نمی شوی.»

مارک مک کال
مارک مک کال می‌خواهد ساراسینز پس از ناامیدی نهایی فصل گذشته، در پلی‌آف، توضیح بهتری از خود ارائه دهد. عکس: باب برادفورد/CameraSport/Getty Images

در همین حال، ساراسنس همچنان بر جبران شکست خود در فینال لیگ برتر در فصل گذشته تمرکز دارد و مدیر راگبی، مارک مک کال، علاقه مند است که در پلی آف امسال توضیح بهتری از خود ارائه دهد. مک کال گفت: «باختن فینال سال گذشته خیلی زیاد نبود، بلکه نحوه باخت ما بود که ما را هدایت می‌کرد.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

«این احساس می‌کردیم که در درون خودمان بازی می‌کنیم. هرکسی می‌تواند یک فینال را ببازد – بازی‌های حذفی به سختی برنده می‌شوند – اما وقتی احساس می‌کنید که به آن بازی مناسبی نداده‌اید، تمام تابستان آن را تحمل می‌کنید. من حدس می‌زنم که این فصل تا حدی پیش رفته است.»

اسکاتلند فریزر براون، شان میتلند و روآیید مک‌کانوچی را از تیم 41 نفره تمرین تابستانی قبل از جام جهانی راگبی در فرانسه حذف کرده است. سرمربی گرگور تاونسند نیز قراردادی سه ساله جدید امضا کرده است تا او را حداقل تا آوریل 2026 در این پست حفظ کند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …