گرگ ها توسط اتحادیه فوتبال انگلیس به دلیل شعارهای هواداران همجنسگرا هراسانه در بازی چلسی متهم شدند | ولورهمپتون واندررز

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتحادیه فوتبال گرگ ها پس از شعارهای همجنسگرا هراسانه در بازی ماه گذشته مقابل چلسی، از سوی اتحادیه فوتبال به ناتوانی در کنترل هواداران متهم شده است.

پس از پیروزی 1-0 وولوز بر آبی ها در 8 آوریل، سه نفر دستگیر شدند که به دلیل شعارهای توهین آمیز در نیمه دوم، طی آن اخطارها از طریق سیستم اعلان عمومی ارائه شد.

اتحادیه فوتبال انگلیس قبلاً هشدار داده بود که باشگاه ها به دلیل رفتار تبعیض آمیز هواداران تحت تعقیب انضباطی قرار خواهند گرفت و علیه وولوز که تا 15 می فرصت پاسخگویی دارند، اقدام کرده است.

اتحادیه فوتبال انگلیس اعلام کرد: «ولورهمپتون واندررز پس از بازی شنبه 8 آوریل مقابل چلسی در لیگ برتر انگلیس به دو مورد نقض قانون E21 اتحادیه فوتبال انگلیس متهم شده است.

ادعا می‌شود که در دقایق 61 و 71 بازی، باشگاه نتوانسته اطمینان حاصل کند که تماشاگران و/یا طرفدارانش و هر کسی که ادعا می‌کند طرفدار یا پیرو آن است، رفتار منظمی داشته باشد و از آن استفاده نکند. الفاظ یا رفتارهای دیگر به شیوه ای ناشایست، توهین آمیز، توهین آمیز، ناشایست یا توهین آمیز با اشاره صریح یا ضمنی به گرایش جنسی.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …