“کوچولو بودند”: عکس ها کودکانی را نشان می دهد که به طور غیرقانونی در کشتارگاه ایالات متحده کار می کنند | نبراسکا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

عکس‌های دلخراش منتشر شده توسط اداره کار ایالات متحده که در یک کارخانه کشتارگاه در نبراسکا گرفته شده است، شرایطی را نشان می‌دهد که بیش از 100 کودک در حین کار غیرقانونی برای Packers Sanitation Services Incorporated (PSSI) پیش از سرکوب این شرکت به دلیل نقض قوانین کار کودکان با آن مواجه بودند.

این تصاویر نشان می‌دهد که کارکنان با لباس‌های محافظ پوشیده شده‌اند و از مواد شیمیایی برای پاشیدن و ضدعفونی کردن تجهیزات استفاده می‌کنند. در برخی از تصاویری که روز یکشنبه توسط برنامه خبری تلویزیونی 60 دقیقه منتشر شد، برخی از کارکنان به نظر می رسد کودکان خردسالی باشند که عینک های محافظ صورت دارند و سطل هایی در دست دارند.

در ماه فوریه، اداره کار PSSI را به دلیل استخدام حداقل 102 کودک 13 تا 17 ساله در 13 کارخانه بسته بندی گوشت در هشت ایالت، 1.5 میلیون دلار جریمه کرد. این جریمه برای هر کودک 15138 دلار است که حداکثر مجازات طبق قوانین فدرال است. این شرکت مستقر در ویسکانسین یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های بهداشت مواد غذایی در ایالات متحده است و با کارخانه‌های گوشت قراردادی برای ضدعفونی کردن تأسیسات دارد. این شرکت می گوید با بیش از 725 کارخانه شریک کار می کند.

این اداره تحقیقات خود را در مورد PSSI در آگوست 2022 پس از آن که یک مدرسه راهنمایی در گراند آیلند، نبراسکا به پلیس اطلاع داد که دانش آموز 14 ساله ای با سوختگی اسید روی دست و زانو به مدرسه آمد، شروع کرد. این دختر به کارکنان گفت که در شیفت شب در یک کارخانه کشتارگاه محلی کار می کرد. معلمان همچنین متوجه شدند که دانش آموزان دیگر پس از کار شبانه در کارخانه در کلاس به خواب می روند.

«به نظر می‌رسید که در جامعه شناخته شده بود که خردسالان یا در شیفت‌های شب کار می‌کردند یا در حال کار بودند. از بچه‌هایی که سر کلاس به خواب می‌روند، به ما گفتند که سوخته‌اند، سوختگی شیمیایی. آنها نگران امنیت بچه ها بودند. شانون ربولدو، بازرس بخش کار، به 60 دقیقه گفت: آنها نگران بودند که نمی توانند بیدار بمانند و کار خود را که یادگیری در مدرسه است انجام دهند.

هنگامی که بخش کار از کارخانه – که توسط تولید کننده گوشت JBS اداره می شود و یکی از بزرگترین کارخانه های تولید گوشت گاو در کشور است – در شیفت شب بازدید کرد، آنها “تفاوت ظاهری این کارگران” را که وارد می شدند، مشاهده کردند. برای شیفت دیرهنگام

Rebolledo گفت: “آنها کوچک بودند.” آنها جوان به نظر می رسیدند.

تصاویر منتشر شده توسط وزارت کار ایالات متحده شرایطی را نشان می دهد که بیش از 100 کودک در هنگام کار غیرقانونی برای PSSI با آن مواجه بودند.
تصاویر منتشر شده توسط وزارت کار ایالات متحده شرایطی را نشان می دهد که بیش از 100 کودک در هنگام کار غیرقانونی برای PSSI با آن مواجه بودند. عکس: وزارت کار ایالات متحده

ممیزی PSSI نشان داد که تعداد بیشتری از کودکان در کارخانه‌های دیگر کار می‌کردند و این امر باعث شد که بخش کار از شرکت به دلیل نقض قوانین کار فدرال شکایت کند. این شرکت در ماه دسامبر با این بخش توافق کرد و با تقویت سیاست‌های کار کودکان موافقت کرد.

یک مدیر سابق ناشناس PSSI در ماه فوریه به NBC News گفت که این کارخانه بسیاری از کارگران مهاجر غیرقانونی را استخدام کرد که برخی از آنها هنگام درخواست برای شرکت از هویت جعلی استفاده کردند.

«در این صنعت، شما افراد زیادی دارید که کارگران بدون مدرک هستند. بسیاری از اوقات به این دلیل است که آنها به اندازه کافی برای استخدام افرادی در آمریکا که می خواهند این کار را انجام دهند، پول خوبی پرداخت نمی کنند.

Rebolledo به 60 Minutes گفت که او معتقد است استخدام کودکان “روش استاندارد عملیاتی بود”.

«هیچ راهی وجود ندارد که این فقط یک اشتباه باشد، یک خطای اداری، یک مشت افراد سرکش که از آن عبور کرده اند. او گفت که این روال عملیاتی استاندارد بود، و افزود که به این عدد اعتقاد دارد [of children who were working] احتمالاً بسیار بالاتر از آن چیزی است که بخش در نهایت یافت.

PSSI در بیانیه‌های خود گفت که رهبران از استخدام کودکان بی‌اطلاع هستند و «تعهد شرکتی قوی به سیاست‌های تحمل صفر ما در برابر به کارگیری افراد زیر 18 سال دارد و کاملاً در این زمینه شریک است. [labor department’s] بر اساس گزارش NBC News، هدف اطمینان از انطباق کامل همه مکان‌ها است.

این شرکت در بیانیه‌ای جداگانه گفت: «به محض اینکه از ادعاهای DoL مطلع شدیم، چندین ممیزی اضافی از پایگاه کارمندان خود انجام دادیم و یک شرکت حقوقی شخص ثالث را برای بررسی و کمک به تقویت بیشتر سیاست‌های ما در این زمینه استخدام کردیم. در ماه فوریه

PSSI یک مدیرعامل جدید را منصوب کرد که در پایان آوریل این سمت را بر عهده گرفت. این شرکت همچنین یک صندوق 10 میلیون دلاری را اعلام کرد که «به بهبود رفاه کودکان در جوامعی که ما به آنها خدمت می‌کنیم و کمک به کاهش شیوع مشکل فزاینده کارگران زیر سن قانونی در میان سطوح بی‌سابقه ورود خردسالان بدون همراه به ایالات متحده» اختصاص داده است.

در ماه مارس، وزارت کار توافقی را با وزارت بهداشت و خدمات انسانی اعلام کرد که در آن دو آژانس برای “شناسایی مناطق جغرافیایی و کارفرمایانی که کودکان در آن استثمار می شوند” همکاری خواهند کرد. دپارتمان کار از افزایش 69 درصدی کار غیرقانونی کودکان از سال 2018 خبر می دهد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …