استیو بارکلی اعتراف کرد که تعهد برای کاهش عقب ماندگی NHS شکسته شده است | NHS

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

وزیر بهداشت اعتراف کرد که یک تعهد کلیدی دولت برای کاهش حجم رکوردشکنی مراقبت های عقب افتاده NHS شکسته شده است.

استیو بارکلی در بیانیه ای در روز سه شنبه در مورد یک حوزه کاملاً نامرتبط از سیاست NHS – طرح جدید او برای بهبود دسترسی به مراقبت های پزشک عمومی، این خبر را منتشر کرد.

او به نمایندگان مجلس فاش کرد که NHS در انگلیس هدف خود را از دست داده است تا اطمینان حاصل شود که تمام بیمارانی که 18 ماه برای عمل در بیمارستان منتظر بودند تا آوریل تحت درمان قرار گیرند.

گمان می رود که حدود 10000 نفر که حداقل 78 هفته منتظر مانده بودند، هنوز در لیست انتظار 7.2 میلیون نفری در پایان ماه آوریل به سر می بردند.

ناکامی در ریشه کن کردن انتظارهای 18 ماهه برای مراقبت، برای ریشی سوناک شرم آور است، که “لیست های انتظار برش” را یکی از پنج وعده کلیدی خود قرار داد و تا همین اواخر در ژانویه بر این وعده اصرار داشت که ابتدا NHS انگلستان و وزیر بهداشت وقت ساجد جاوید ساخته شده در طرح بهبودی جراحی انتخابی در سال گذشته، مورد تجلیل قرار خواهد گرفت.

پذیرش بارکلی دومین تعهد ناقص در بهبود مراقبت های NHS بود که توسط وزیر بهداشت در عرض چند ساعت انجام شد. اوایل صبح روز سه‌شنبه، نیل اوبراین، وزیر بهداشت، پذیرفت که هدف استخدام 6000 پزشک عمومی دیگر تا سال 2024 – که در ابتدا توسط بوریس جانسون تعیین شده بود – نادیده گرفته می‌شود.

در فوریه 2022، NHS انگلستان در برنامه بهبودی انتخابی خود اصرار داشت که تمام انتظارهای دو ساله برای مراقبت برنامه ریزی شده را تا جولای سال گذشته، تأخیرهای 18 ماهه تا آوریل 2023 و حداقل یک سال تا مارس 2025 را حذف خواهد کرد. سپس این تعهد را به تعهدی مبنی بر «حذف عملی» 24 و 18 ماهه تا آن تاریخ کاهش داده است.

اما روز سه‌شنبه، بارکلی به نمایندگان مجلس گفت که از هر 10000 نفری که 18 ماه در سپتامبر 2021 منتظر بودند، حدود یک نفر هنوز تحت درمان قرار نگرفته است. او گفت: «سال گذشته طرح بهبودی انتخابی را راه‌اندازی کردیم، که گام‌های بزرگی برای کاهش عقب ماندگی ناشی از کووید-19 برداشته است.

ما تقریباً تمام انتظارات بیش از دو سال را تا جولای گذشته حذف کردیم و اکنون انتظارات 18 ماهه از زمان اوج خود در سپتامبر 2021 بیش از 90 درصد کاهش یافته است.

احزاب مخالف از پذیرش بارکلی استفاده کردند. وس استریتینگ، وزیر بهداشت در سایه گفت: «این دومین وعده شکست خورده امروز محافظه‌کاران است. برای راه‌اندازی مجدد ریشی سوناک بسیار زیاد است. او نتوانسته است تمام اهداف برنامه بهبودی انتخابی خود را برآورده کند و در نتیجه بیماران بیشتر منتظر می مانند.

دیزی کوپر، سخنگوی بهداشت لیبرال دموکرات ها، گفت: “این یک اعتراف تکان دهنده است که توسط وزیر مخفیانه منتشر شده است و نشان می دهد که هدف آنها برای حذف انتظارهای 18 ماهه برای عمل جراحی نادیده گرفته شده است.

“بیماران در سراسر کشور به دلیل یک شکست دیگر محافظه کار در انتظار درمان هستند.”

مجله خدمات سلامت ماه گذشته گزارش داد که روسای NHS می‌خواهند هدف آوریل به ژوئن یا جولای بازگردانده شود تا شانس بیشتری برای رسیدن به آن داشته باشند.

تراست های NHS ماه ها تلاش زیادی برای مقابله با گارسون های 18 ماهه انجام داده اند و علیرغم اختلال ناشی از اعتصاب های مکرر NHS، تعداد آنها به طور قابل توجهی کاهش یافته است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …