پسر 8 ساله پس از دور شدن از سفر کمپینگ خانوادگی در بیابان میشیگان پیدا شد | میشیگان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

کودک کلاس دومی که روز شنبه در حالی که با خانواده اش در میشیگان کمپ می زد، ناپدید شده بود، در حالی که زیر یک چوب پنهان شده بود، سالم پیدا شد.

به گفته پلیس ایالت میشیگان، نانت نیمی، هشت ساله، روز دوشنبه توسط یک تیم جستجوگر در حدود ساعت 1:30 بعد از ظهر در سلامت کامل پیدا شد.

نیمی دو مایلی از محل زندگی‌اش فاصله داشت، جایی که خانواده‌اش در پارک ایالتی Porcupine Mountain Wilderness در شبه‌جزیره بالایی میشیگان اردو زده بودند. دمای هوا در دهه 40 بود که او ناپدید شد.

او با پناه گرفتن در زیر چوبی که در نهایت در آنجا پیدا شد، در مقابل عناصر جسارت کرده بود. پلیس ایالتی در بیانیه ای اعلام کرد که او در سلامتی خوب است و به خانواده اش پیوست.

نیمی در حالی که مشغول جمع آوری هیزم بود ناپدید شد. بلافاصله پس از آن، آژانس های اجرای قانون ایالتی و محلی یک تیم جستجو و نجات 150 نفره را برای یافتن او “از طریق زمین، هوا و آب” فرستادند.

در بیانیه ای آمده است که تیم بر روی منطقه ای به مساحت تقریباً 40 مایل مربع در پارک 94 مایل مربعی در ساحل دریاچه سوپریور تمرکز کرده است.

این پارک دورافتاده و تپه‌ای توصیف شده است که در برخی مناطق آب ساکن و برف عمیق وجود دارد که جاده‌های فصلی را غیرقابل عبور کرده است.

مادر نیمی، جسیکا بورگر، به ایستگاه محلی وابسته به ABC WDIO-DT گفت که این سفر پسرانه ای است که خانواده هر سال انجام می دهد و این اولین باری است که نانت می رود.

پارک ایالتی Porcupine Mountains Wilderness پس از پیدا شدن نیمی احساس آرامش خود را در فیس بوک به اشتراک گذاشت: «خبر شگفت انگیزی که امروز از Porkies می آید! از همه کسانی که در تلاش های جستجو کمک کرده اند سپاسگزاریم. امروز دعا مستجاب شد!»

محتوای فیس بوک مجاز است؟

این مقاله شامل محتوای ارائه شده توسط فیس بوک است. قبل از بارگیری هر چیزی از شما اجازه می‌خواهیم، ​​زیرا ممکن است از کوکی‌ها و فناوری‌های دیگر استفاده کنند. برای مشاهده این محتوا، روی “مجاز و ادامه” کلیک کنید.

منطقه مدرسه نیمی در ویسکانسین، منطقه مدرسه هرلی، نیز از اینکه دانش آموز آنها سالم و سلامت پیدا شد، هیجان زده شد و در بیانیه ای گفت: “کلمات نمی توانند احساسات و شادی را که دانش آموزان و کارکنان در این لحظه تجربه می کنند، توصیف کنند.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …