حمله لیز چنی به ترامپ در تبلیغات نیوهمپشایر

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ،

کمیته اقدام سیاسی نماینده سابق لیز چنی، روز سه‌شنبه در ایالت کلیدی نیوهمپشایر، با استفاده از روایت او، رئیس‌جمهور سابق آمریکا را به بزرگترین «قطع وظیفه» در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا، پخش یک حمله به آمادگی دونالد جی. ترامپ برای مقام ریاست‌جمهوری را آغاز کرد. تاریخ.

مشخص نیست که آیا تبلیغات رهبری خانم چنی PAC، “وظیفه بزرگ”، نشانه دیگری است مبنی بر اینکه او ممکن است نامزد ریاست جمهوری شود یا تلاشی مستقل برای کاهش حمایت از آقای ترامپ در ایالتی که اولین انتخابات مقدماتی جمهوری خواهان در فوریه برگزار می شود. .

اما در این لحظه سیاسی، زمانی که رقبای ترامپ برای نامزدی جمهوری‌خواهان در انتخابات ریاست‌جمهوری سال 2024 تمایلی به حمله به نامزد پیشتاز را نداشتند، خانم چنی با شلیک گلوله از رای‌دهندگان جمهوری‌خواه خواست که تلاش رئیس‌جمهور سابق برای بازگشت به قدرت را رد کنند. .

خانم چنی در این آگهی که شامل تصاویری گرافیکی و خشونت آمیز از حامیانش در حمله 6 ژانویه 2021 به ساختمان کنگره است، می گوید که آقای ترامپ از پذیرش شکست مجدد خود در انتخابات امتناع کرد. وقتی تمام تلاش‌های او برای چسبیدن به قدرت شکست خورد، او می‌گوید: «او اوباش را بسیج کرد تا به واشنگتن بیایند و به سمت کنگره راهپیمایی کنند».

او گفت: «سپس از تلویزیون تماشا کرد در حالی که اوباش به مجریان قانون حمله کردند، به ساختمان کنگره حمله کردند و معاون رئیس جمهور را شکار کردند.

خانم چنی همچنین هشدار داد: «دونالد ترامپ ریسکی است که آمریکا دیگر هرگز نمی تواند آن را بپذیرد».

استیون چونگ، سخنگوی کمپین ریاست جمهوری آقای ترامپ، در واکنش به خانم چنی، او را “بازنده ای سرسخت” خواند که اکنون در تلاش است تا راه خود را به سمت ارتباط تغییر دهد.

خانم چنی اشاره کرد که پس از شکست سخت اولیه در ماه آگوست توسط رقیب جمهوری خواه طرفدار ترامپ، هریت هیگمن، که او را از کرسی مجلس در وایومینگ که برای سه دوره در اختیار داشت، کنار زد، به سیاست بازخواهد گشت. خانم چنی، دختر دیک چنی، معاون رئیس جمهور سابق، زمانی به عنوان رئیس بالقوه مجلس در نظر گرفته می شد. اما کنفرانس حزبی خود او را به دلیل مخالفت سرسختانه با آقای ترامپ پس از حمله 6 ژانویه از سمت رهبری ارشد جمهوری خواه خود اخراج کرد. او به یکی از دو جمهوری‌خواه تبدیل شد که در کمیته مجلس نمایندگان که در مورد شورش در کاپیتول تحقیق می‌کردند، خدمت می‌کردند.

حزب او و رای دهندگان اصلی آن همچنان مخالف موضع او در قبال آقای ترامپ هستند، همانطور که پیشتازی رئیس جمهور سابق در انتخابات ریاست جمهوری حزب نشان می دهد. همین نظرسنجی ها همواره حمایت حزب از او را حدود 2 درصد نشان می دهد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …