انگلیس پس از آخرین شعله ور شدن آرنج هنوز نمی تواند از جوفرا آرچر به اندازه کافی استفاده کند | تیم کریکت انگلیس

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

تعداد کمی از بولرهای سریع جذابتر از Jofra Archer وجود دارد. به آن تابستان موفقیت‌آمیز چهار سال پیش فکر کنید، آرچر کمپین‌های جام جهانی و خاکستر را مانند کاغذ کرپ پاره کرد، با سرعت بالا به کنده‌ها، کلاه ایمنی و لبه‌های بیرونی برخورد کرد و صحبت از استعدادهای نسلی را برانگیخت.

حامیان انگلیس مطمئناً آرچر را پس از تغییر از زادگاهش باربادوس به قلب خود جلب کرده‌اند و از هر ظاهری با نسخه‌ای از حالت کلاسیک Depeche Mode استقبال می‌کنند، Just Can’t Get Enough. در پرواز کامل، با حرکت به سمت چین قبل از باز شدن از محکم به داخل کنده ها، آرنج فوق گسترده سمت راست که یک ترک اضافی به شلاق اضافه می کند، بهترین بازیکنان جهان را با مشکل مواجه می کند.

با این حال، مشکل در زمان های اخیر این بوده است که خود آرچر نمی تواند به اندازه کافی سیر شود یا حداقل استراحت کند. از اوایل سال 2020، زمانی که آن آرنج برای اولین بار شروع به ایجاد درد در او کرد و یک شکستگی استرسی که به ندرت دیده می شود در مفصل تشخیص داده شد، مردان انگلیس در 139 بازی بین المللی در تمام فرمت ها بازی کرده اند که آرچر تنها در 27 مورد از آنها حضور داشته است.

به این ترتیب، روز سه‌شنبه زمانی که اخباری از هند منتشر شد مبنی بر اینکه آرچر قرار است زودتر به زمان خود با هندی‌های بمبئی پایان دهد، جالب نبود. او اکنون به مدت دو هفته در خانه استراحت خواهد کرد و پس از آن بازتوانی را با توجه به موضوعی که در دو سال گذشته تحت پنج عمل جراحی قرار گرفته، غیبت های طولانی مدت و ظالمانه و همچنان باعث ناراحتی می شود، از سر می گیرد.

در ابتدای فصل به ساسکس، شهرستان آرچر، گفته شد که به دلیل تعهداتش در لیگ برتر هند، او را قبل از تابستان تست نخواهند دید. اما از آن زمان به بعد یک سفر مخفیانه به بلژیک برای دیدن متخصص آرنج خود، راجر ون ریت، و تنها پنج بازی از 10 بازی ممکن در IPL وجود داشته است. تفنگ سرعتی، که آرچر اغلب به صورت تقلیل‌کننده قضاوت می‌شود، هنوز 90 مایل در ساعت نقض شده است. اما او درست نگاه نکرده است.

ورود کریس جردن به بمبئی در هفته گذشته، و چتربازی بعدی او به تیم آنها به عنوان جایگزین آرچر، نشان می دهد که این بازگشت به خانه کاملاً غیرقابل پیش بینی نبوده است و انگلیس تلاش می کند امیدوار بماند. همانطور که وجود دارد، آنها می گویند که هیچ عمل جراحی دیگری برنامه ریزی نشده است و، در حالی که آرچر از نظر تئوری می توانست به انجام برست های چهار بار در IPL ادامه دهد، این فراخوانی به کشتی مادر یک اقدام معقول بود.

متیو وید و جوفرا آرچر در پنجمین آزمون خاکستر در سال 2019 به تبادل کلمات می پردازند.
متیو وید و جوفرا آرچر در پنجمین آزمون خاکستر در سال 2019 به تبادل کلمات می پردازند. عکس: تام جنکینز/ آبان نیوز

این چشم انداز همچنین ماهیت حساس مبارزه آرچر را منعکس می کند. به وضوح زمان ناراحت کننده ای برای این بازیکن است، طعمی که اخیراً زمانی رخ داد که خبر سفر او به بلژیک منتشر شد و او با عصبانیت در توییتر واکنش نشان داد. او که کاربر همیشگی رسانه‌های اجتماعی است، بخشی از حمایت بمبئی را نیز در پاسخ‌هایش نابخشودنی می‌داند، این دومین سال از قرارداد 800000 پوندی پس از از دست دادن کل فصل 2022 است.

با این حال، در انگلستان تنها یک سریال روی لبان مردم وجود دارد و نگرانی در مورد دخالت او در Ashes اجتناب ناپذیر است. طبل ها قبل از اولین تست در Edgbaston در 16 ژوئن شروع به زدن کرده اند و تناسب اندام آرچر تنها نقطه صحبت نیست، بن استوکس بخشی از IPL را به دلیل مشکل انگشت پا از دست داده است – زانوی چپ او نیز یک نگرانی دائمی است – و اولی استون منتظر نتایج اسکن برای آسیب دیدگی همسترینگ است.

حداقل گفته می شود که استوکس آماده است تا برای چنای سوپر کینگز در روز چهارشنبه از سر گرفته شود، اما نیاز استون به عصا در آخر هفته به این معنی است که اخراج در اینجا قطعی است. به این ترتیب، با کنار گذاشته شدن آرچر، مارک وود به عنوان آخرین عضو مناسب از سه بازی سریع که هفته گذشته توسط راب کی، مدیر کریکت مردان انگلستان و ولز بررسی شد، باقی می ماند. وود همچنین در IPL بوده است – نقطه او به دلیل بیماری از دست رفته است و همچنین به دلیل تولد فرزند دومش زودتر باز خواهد گشت.

یک موردی وجود دارد که می‌توان گفت که سرعت مستقیم نیازی به محوریت ندارد، البته، با اجرای بی‌ثمر 22 ساله استرالیا بدون برد دور از خانه سری Ashes، به دلیل نقص‌های آن‌ها در نوسان و نوسان سریع متوسط. اما با توجه به تاثیر آرچر در طول سریال ترسیم شده در سال 2019 – 22 ویکت در 20 عدد و آن رویارویی وحشتناک با استیو اسمیت در لردز – آنها همچنین از عدم نیاز به مذاکره برای آن استقبال خواهند کرد.

برای ما تماشاگران، این یک مورد است که با وجود اینکه کمی بیش از پنج هفته تا اولین آزمایش خاکستر باقی مانده است و سریال تا 31 جولای تمام می شود، آرچر می تواند به نوعی دیر وارد شود. وقتی نوبت به بهترین آرزوها می رسد، او نمی تواند سیر شود.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …