روسای آب پاداش های کوچک خود را نمی گیرند؟ هورای رحمت های کوچک | نیلز پراتلی

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

سیاز اخباری که روسای چند شرکت آب امسال پاداش خود را دریافت نخواهند کرد، هیجان خود را حفظ کنید. در هر سه مورد – آب جنوب غربی، آب تیمز و آب یورکشایر – پذیرش هر گونه جایزه به درستی خشم عمومی را برانگیخت. این شرکت‌ها در آخرین مجموعه رتبه‌بندی سالانه عملکرد زیست‌محیطی آژانس محیط‌زیست در یا نزدیک به انتهای جدول لیگ قرار داشتند.

در لجن‌آمیزترین نقطه، جنوب غربی با کسب کمترین یک ستاره ممکن از چهار به ساترن پیوست، که رئیس EA – نهادی که خودش در طول سه دهه تحت نظارت به سختی موفق شده بود – به انگلیسی ساده ترجمه کرد. این بدان معناست که عملکرد زیست محیطی شرکت ها “در کل بسیار وحشتناک بود”. تیمز و یورکشایر دو شرکت از چهار شرکتی بودند که دو ستاره دریافت کردند، که نشان دهنده نیاز به “بهبود قابل توجه” بود، بنابراین هنوز عمیقاً در قلمروی خام قرار دارند.

البته می توان تصور کرد که این سه نفر از زمانی که EA رتبه بندی خود را برای سال 2021 در جولای گذشته منتشر کرد، بازی خود را ارتقا داده و دستخوش تحول شده اند. اما، حتی اگر آنها (تا ژوئیه امسال نفس خود را حبس نکنید)، زمان بندی برای سال مالی 2022-2023 از نظر پاداش کار نمی کند. باید دید که بهبود اتفاق افتاده است – و سپس باید به طور منظم برای از بین بردن هوس های مربوط به آب و هوا به دست آید.

با توجه به رتبه بندی ستاره ها، بسیاری ممکن است تعجب کنند که آیا سارا بنتلی در تیمز، سوزان دیوی در پنون (مالک جنوب غربی) و نیکولا شاو در یورکشایر داوطلب می شوند تا از پاداش هایی که به هر حال دریافت نمی کردند صرف نظر کنند. پاسخ – هر چند عجیب به نظر می رسد – این است که در واقع، آنها احتمالاً هر کدام چند صد هزار پوند یا بیشتر تسلیم می شوند.

سارا بنتلی، مدیر اجرایی تیمز واتر
سارا بنتلی، مدیر اجرایی تیمز واتر، از پاداش خود صرف نظر کرده است. عکس: تیمز واتر

مشابه با راه‌اندازی در کل صحنه شرکت‌های نقل‌شده در بریتانیا، فرمول اعطای جوایز معمولاً معیارهای زیادی را شامل می‌شود که برای یک مدیر اجرایی سخت است که به او اعطا شود. جدای از اهداف مالی، معیارهای مربوط به خدمات خود حاوی داشبوردی از شماره گیری ها هستند. همیشه چیزی برای دستیابی وجود دارد.

برای مثال، مشوق‌های بنتلی شامل کاهش شکایات مشتریان می‌شود – منطقه‌ای که اخیراً تعداد شرکت‌های تیمز به‌طور چشمگیری بهبود یافته است. و پاداش دیوی در سال گذشته شامل تیک هایی برای ضربه زدن به اهداف نشت، کاهش انتشار گازهای گلخانه ای و حفظ اعتبار “محل عالی برای کار” بود. این در حالی بود که “حوادث آلودگی فاضلاب در جنوب غرب، در هر 10000 کیلومتر فاضلاب” بیش از سه برابر سطح هدف جریان دارد و کیفیت آب کیلومترها با استاندارد مورد نیاز فاصله دارد.

بنابراین، تسلیم جایزه کوچک می تواند به عنوان یک تصدیق در نظر گرفته شود که اگر هنوز در اقدامات اصلی زیست محیطی شکست می خورید، اهدای جوایز برای عملکرد مالی یا پیروزی های عملیاتی جزئی غیرقابل قبول است. کاملاً درست است: مشتریان اهمیتی نمی‌دهند که جنوب غربی مکان خوبی برای کار باشد. آنها به شدت نگران کیفیت آب و تخلیه فاضلاب هستند.

بنتلی و دیوی اولین بار در تشخیص خونریزی آشکار بودند. همتایان در سایر عقب مانده های این بخش اکنون می دانند که چه چیزی انتظار می رود – و نباید در مورد آن معطل بمانند. اما نتیجه دیگر در اینجا این است که تکیه بر احساس خجالت مدیران در زمانی که خشم عمومی داغ است، راه وحشتناکی برای ساختار یک طرح پاداش مرتبط با عملکرد است.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

تیمز با وعده بازنگری در ساختار پرداخت خود با هدف “ارزش دادن بیشتر به خدمات مشتری و عملکرد زیست محیطی نسبت به نتایج مالی” این نکته را نیمه درک کرده است. آن – و دیگران – باید فراتر بروند. شرکت های آب و برق با تعهدات خدمات عمومی مانند شرکت های معمولی نیستند، بنابراین در اینجا یک اصل پرداخت ساده تر برای تمرکز ذهن وجود دارد: هیچ پاداشی برای موفقیت مالی تا زمانی که امتیازات زیست محیطی به طور مداوم در مسیر درست قرار نگیرند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …