محاکمه تجاوز جنسی ترامپ: هیئت منصفه مذاکرات در مورد شکایت ای جین کارول را آغاز کرد | دونالد ترامپ

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

هیئت منصفه در دادگاه تجاوز جنسی دونالد ترامپ اواخر صبح سه‌شنبه شروع به بررسی این موضوع کردند تا تصمیم بگیرند که آیا رئیس‌جمهور سابق به تجاوز جنسی به مقاله‌نویس مشاوره ای جین کارول و سپس با انکار آن او را بدنام کرده است یا خیر.

برای اینکه کارول برنده ادعای مدنی خود در رابطه جنسی شود، هیئت منصفه متشکل از 6 مرد و سه زن باید بر اساس “غلبه شواهد” به اتفاق آرا رای بیاورند، به این معنی که احتمال اینکه او حقیقت را نگوید، کمتر است. استاندارد نسبت به محاکمه جنایی آنها رایزنی ها آغاز شد درست قبل از ظهر

هیئت منصفه این اختیار را دارد که یکی از چندین حکم را بازگرداند. می توان دریافت که ترامپ روز سه شنبه به کارول که در ردیف اول دادگاه بود تجاوز کرده است. از طرف دیگر، اگر شواهد تجاوز را اثبات نکند، می‌تواند متوجه شود که او مسئول سوء استفاده جنسی است، یعنی تماس جنسی اجباری بدون رضایت.

ای ژان کارول دادگاه نیویورک را پس از پایان دادن به پرونده علیه دونالد ترامپ در روز دوشنبه ترک کرد.
ای ژان کارول دادگاه نیویورک را پس از پایان دادن به پرونده علیه دونالد ترامپ در روز دوشنبه ترک کرد. عکس: Edna Leshowitz/Zuma Press Wire/Shutterstock

اگر هیئت منصفه باور نداشته باشند که هر یک از این یافته ها قابل اجرا هستند، می توانند حکم لمس اجباری را صادر کنند. یا می توانند ترامپ را پاک کنند.

اگر آنها متوجه شوند که ترامپ مسئول سوء استفاده جنسی به هر شکلی است، هیئت منصفه نیز باید خسارت را ارزیابی کنند.

هیئت منصفه همچنین تصمیم خواهد گرفت که آیا ترامپ در پستی در رسانه های اجتماعی در اکتبر گذشته به کرول، که در آن ادعای او و شکایت او را “فریبکاری”، “کاملا ساختگی” و “یک فریب و دروغ” خوانده بود، به بدنامی پرداخته است یا خیر.

استاندارد اثبات برای کارول برای غلبه در این ادعا بالاتر است و هیئت منصفه باید بیابد که “شواهد واضح و قانع کننده” وجود دارد که قاضی آن را به معنای “بسیار محتمل” توصیف کرد.

کارول برای غرامت نامشخص شکایت می کند و ادعا می کند که ترامپ در سال 1996 در رختکن یک فروشگاه بزرگ به او تجاوز کرده است.

ستون نویس سابق مشاوره مجله Elle پس از تصویب قانونی در نیویورک در سال گذشته در پی جنبش #MeToo به قربانیان بزرگسال تجاوز جنسی یک سال فرصت داد تا از مهاجمان خود در مواردی که قانون محدودیت منقضی شده است، شکایت کنند.

کارول همچنین پس از اینکه ترامپ در سال 2019 با اتهاماتش در انظار عمومی منتشر شد، او را متهم به دروغ گویی در مورد حمله کرد و «از بین بردن آبرویش» به خاطر افترا به دنبال غرامت است. ستون نویس مشاوره گفت که ادعای رئیس جمهور وقت درباره دروغ گفتن او منجر به اخراج او از Elle شد. 27 سال.

روبرتا کاپلان، وکیل کارول، در سخنرانی پایانی روز دوشنبه، به هیئت منصفه گفت که آنها می توانند به شواهد 10 شاهد برای موکلش یا رئیس جمهور سابق که از شهادت دادن خودداری کرده اند، باور کنند.

کاپلان گفت که دفاع ترامپ به این معناست که دیگران «در مورد همه چیز دروغ می‌گویند».

او گفت: «برای اینکه او را پیدا کنید، باید بفهمید که دونالد ترامپ، دروغگوی بی وقفه، تنها کسی است که در این دادگاه حقیقت را می گوید.

جو تاکوپینا، وکیل ترامپ، استدلال کرد که به اعتراف خودش، بخش‌های زیادی از گزارش کارول «باور نکردنی» و «قابل توجه» است.

او گفت: «کل داستان یک اثر تخیلی باورنکردنی است.

کارول، 79 ساله، سه روز را در جایگاه شاهد گذراند و تجاوز ادعایی را در رختکن فروشگاه بزرگ برگدورف گودمن در بهار 1996 توصیف کرد و از خود در برابر اتهاماتی مبنی بر دروغگویی به عنوان بخشی از یک توطئه سیاسی علیه رئیس جمهور سابق دفاع کرد. .

کارول در دادگاه گفت که پس از خرید با هم، ترامپ او را به اتاق رختکن مانور داد که در آن لحظه حالت شوخ طبعی او ناگهان تاریک شد.

او بلافاصله در را بست و مرا به دیوار هل داد. آنقدر مرا هل داد که سرم به هم خورد. من به شدت گیج شده بودم، “او گفت.

کارول گفت که ترامپ جوراب شلواری او را پایین کشیده و به او تجاوز کرده است.

در بحث پایانی، کاپلان گفت که «هر جنبه از چه چیزی [Carroll] گفته شده توسط شواهد دیگری تأیید یا تأیید می شود.

“این یک “او گفت، او گفت” نیست. این همان چیزی است که دونالد ترامپ می گوید در مقابل آنچه که همه 11 شاهد روی آن صندلی می گفتند.»

شاهدان در حمایت از ادعای کارول شامل دو دوست بودند که شهادت دادند که او مدت کوتاهی پس از وقوع حمله ادعایی را به آنها گفته بود اما به درخواست او برای بیش از 20 سال سکوت کرد. دو زن دیگر به هیئت منصفه گفتند که توسط ترامپ مورد تجاوز جنسی قرار گرفته اند، زیرا وکلای کارول در تلاش بودند نشان دهند که او مسئول الگوی سوء استفاده در طول دهه هاست.

یک روانشناس بالینی، دکتر لزلی لبوویتز، در این کارآزمایی گفت که کارول جنبه هایی از اختلال استرس پس از سانحه، از جمله درد فیزیکی و خاطرات مزاحم را نشان می دهد. پس از اینکه تاکوپینا به لبوویتز گفت که ممکن است توسط کارول فریب خورده باشد، روانشناس گفت که به مقاله نویس توصیه اعتقاد دارد.

تاکوپینا به نوبه خود این سوال را مطرح کرد که چرا کارول هرگز برای گزارش تجاوز جنسی به پلیس مراجعه نکرد. او گفت که این به این دلیل است که این پرونده “در یک میلیون سال هرگز از طریق تحقیقات پلیس راه نخواهد یافت”.

هیئت منصفه باید در مورد تصمیم ترامپ برای شرکت نکردن در دادگاه یا شهادت تصمیم بگیرند. یکی دیگر از وکلای کارول، مایک فرارا، به هیئت منصفه گفت که غیبت رئیس جمهور سابق دلیلی بر گناهکار است.

او گفت: «او به خانم کارول تجاوز کرد و نمی‌خواست به سؤالات مربوط به آن پاسخ دهد.

  • اطلاعات و پشتیبانی برای هر کسی که تحت تأثیر تجاوز جنسی یا سوء استفاده جنسی قرار گرفته است از سازمان های زیر در دسترس است. در ایالات متحده، Rainn پشتیبانی را در 800-656-4673 ارائه می دهد. در بریتانیا، Rape Crisis به شماره 0808 500 2222 پشتیبانی می‌کند. در استرالیا، پشتیبانی در 1800Respect (1800 737 732) در دسترس است. سایر خطوط کمک بین المللی را می توانید در ibiblio.org/rcip/internl.html پیدا کنید.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …