Leknessund پیراهن صورتی می‌پوشد در حالی که Paret-Peintre در مرحله چهارم پس از جدایی پیروز شد | جیرو دیتالیا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

آندریاس لکنسوند پیراهن صورتی رهبر را از رمکو ایونپول گرفت، اما پس از مرحله چهارم دراماتیک توسط اورلین پارت-پینتر به پیروزی رسید.

پس از شروعی پر اکشن در روز سه‌شنبه، یک گروه هفت نفره در مسیر 79 کیلومتری طراحی کردند و به تدریج در نقطه‌ای از مسیر 175 کیلومتری از Venosa تا Lago Laceno در جنوب ایتالیا، بیش از پنج دقیقه پیشروی کردند.

نمای مرحله، تپه‌نوردی‌های ترکیبی را با سه صعود کوهستانی دسته 2 ترکیب می‌کند، که اجازه می‌دهد تا محل جداشده صاف بماند. در صعود نهایی، Colle Molella، دوتایی پیشرو از Paret-Peintre (AG2R-Citroën) و Leknessund (تیم DSM) از سایر رقبای جدایی، از جمله Toms Skujins و Vincenzo Albanese فاصله گرفت.

Aurélien Paret-Peintre از خط مقابل Andreas Leknessund عبور می کند.
Aurélien Paret-Peintre از خط مقابل Andreas Leknessund عبور می کند. عکس: استوارت فرانکلین/گتی ایماژ،

پارت-پینتر در فرود نهایی روی چرخ رقیب خود باقی ماند و در مترهای پایانی سبقت گرفت تا به پیروزی برسد. Evenepoel (Soudal-QuickStep) دو دقیقه عقب تر به پایان رسید و Leknessund در مجموع 28 ثانیه پیش افتاد و Paret-Peintre دو ثانیه جلوتر بود.

این مرد 23 ساله نروژی وقتی متوجه شد که این لباس را خواهد پوشید، غرق در احساسات شد ژاکت صورتی. Skujins (Trek-Segafredo) در روز سوم شد و 57 ثانیه از جفت برتر عقب تر بود.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

مرحله پنجم یک سواری 171 کیلومتری است که از آتریپالدا شروع می‌شود و دارای صعودهای کوچک متعدد قبل از دویدن صاف تا پایان در سالرنو است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …