هرج و مرج باشکوه دفاع بی خبره در لیگ برتر | فوتبال

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

PITS-Masters

آه، دوشنبه‌های تعطیلات بانکی – دسته‌ای سنتی از سوسیس‌های افراط‌شده، پاهای مرغ به طرز خطرناکی و آزمایش‌های نادرست با سبزیجات. و این دوشنبه، هرج و مرج باشکوه سرآشپز کباب‌پز بی‌متخصص با هرج و مرج باشکوه دفاع بی‌تخصص در لیگ برتر همراه شد، با 21 گل که در سه بازی سرگرم‌کننده مانند سیلابی از مایع سبک‌تر روی قفسه‌ای از بریکت‌های غیرهمکار پرتاب شد. در شروع بازی اولیه، زمانی که زغال‌ها شروع به شعله‌ور شدن کردند و چند سوسیس اکتشافی به یک قبر آتشین فرستاده شد، لستر به فصل شکست‌های خود در کریون کوتیج، نقطه ضعف دیگری اضافه کرد، امتیاز 5-3 که با چند گل دیرهنگام به پایان رسید. در حالی که فولام گاز را کم کرد. جیمز مدیسون آهی کشید و این اصطلاح خاص را فراتر از مرزهای معمولش کشید: «این یکی از آن فصل‌ها بود. ما امروز به اندازه کافی خوب نبودیم و فقط خودمان را مقصر می‌دانیم.»

این باعث شد که روباه ها در خارج از منطقه سقوط به طور نامطمئنی آماده شوند و سه باشگاه از چهار باشگاه زیر آنها هنوز بازی کنند. و با بالا و پایین کردن کباب‌ها به آن پنجره کوچک با دمای مناسب برای پخت و پز، اورتون لحظه‌ای را برای انحراف ظاهراً سالانه خود در اواخر فصل حس کرد و شورش در آمکس به راه انداخت تا برایتون بلند پرواز را 5-1 شکست دهد. در غیر محتمل ترین نتیجه روز و کسب اولین برد خارج از خانه خود از ابتدای اکتبر. حتی شان دایچ که معمولاً اندازه‌گیری می‌شد، از دست داد: «خیلی راضی بودم».

دوایت مک نیل، هافبک اورتون (راست) پس از به ثمر رساندن گل چهارم خود مقابل برایتون، با عبدالله دوکوره جشن می گیرد.
دوایت مک نیل (راست) و عبدالله دوکوره جشن خود را برگزار می کنند. عکس: گلین کرک/ خبرگزاری فرانسه/ گتی ایماژ

در بازی عصر، در حالی که خاکستر سرد می‌شود و بین ما خوش‌بین‌ها چند موز پیچیده شده در فویل نقره‌ای می‌اندازند که هیچ‌کس نمی‌خواهد و هیچ‌کس نمی‌خورد، ناتینگهام فارست با الهام از مورگان گیبز وایت، تافی‌ها را از سه تافی پایینی بیرون آورد. با پیروزی 4-3 مقابل ساوتهمپتون، قدیس را به یک معجزه نیاز داشت و روبن سلز در فکر آینده خود بود. او هق هق زد: “خوشحال می شوم که 10 سال آینده اینجا باشم.” “من سعی کردم بهترین کار را انجام دهم. اما این تصمیم من نیست. این تصمیمی است که باشگاه باید بگیرد.»

همه اینها خطر تحت الشعاع قرار دادن روز پایانی مشابه خوشمزه در چمپیونشیپ را داشتند، جایی که میلوال، کاونتری، ساندرلند، وست بروم و بلکبرن برای دو جایگاه نهایی پلی آف با هم مبارزه کردند. در نیمه اول، میلوال 3-1 مقابل روورز در دن پیش بود و در مسیر برای کسب مقام پنجم قرار گرفت، اما مانند یک چیپولاتا بین میله ها شکست خورد و به بلک کتس اجازه داد تا به کاونتری در صدر جدول بپیوندند. شش “اگر بعد از 46 بازی در رده ششم قرار بگیرید، این جایی است که شایستگی آن را دارید.” تونی موبری، سرمربی ساندرلند نفس نفس زده، غرش کرد.

زنده در وب سایت بزرگ

به اسکات موری از ساعت 20:00 BST برای پوشش داغ Big Cup MBM از رئال مادرید 1-1 منچستر سیتی بپیوندید.

نقل قول روز

این تصویر به من یادآوری می کند که فوتبال فقط درگیری بین هواداران نیست. فقط پول نیست. این فقط تجارت نیست. می دانم که بازیکنان تیم های مختلف با هم دوست هستند، در رستوران ها با هم غذا می خورند و اوقات فراغت را با هم می گذرانند. وقتی به آن تصویر نگاه می‌کنم، به یاد می‌آورم که فوتبال زیباترین بازی جهان است.» – استفانو رلندینی، که در سال 2005 عکس کلاسیک بیگ کاپ مارکو ماتراتزی و روی کاستا را گرفت، با هنری بل در مورد چگونگی این تصویر صحبت می‌کند. از آن زمان تاکنون زندگی کرده است.

مارکو ماتراتزی و روی کاستا
چی. یک شات. عکس: استفانو رلندینی/رویترز

چه خوب است که شاهد یک روز شکوهمند در روز شنبه باشیم، روز جشن برای نخبگان تذهیب شده پایتخت، روزی برای یادآوری افتخارات گذشته به ملت، روزی برای تجلیل از آغازی جدید… بله، چلسی فرانک لمپارد. سرانجام یک بازی برد” – مارک مک فادن.

ما فقط می‌توانیم امیدوار باشیم که لیونل مسی مورد مطالعه قرار گیرد (نامه‌های روز جمعه فوتبال)، زیرا جایگزین بالقوه بسیار بد است که نمی‌توان به آن فکر کرد.» – مارتین پارکر.

نامه های خود را به آدرس the.boss@aban.news.com ارسال کنید. برنده امروز نامه بی‌ارزش روز ما … مارک مک‌فادن است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …