جی جی وات پس از سرمایه‌گذاری در باشگاه، برای «تحقیق» به میخانه برنلی می‌رود برنلی

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

جی جی وات ستاره سابق NFL تصمیم گرفت تصمیم خود برای سرمایه گذاری در برنلی را با خزیدن در میخانه های محلی دنبال کند.

هفته گذشته وات و همسرش کیلیا، بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایالات متحده، سهام اقلیت باشگاه را خریداری کردند که فصل آینده به لیگ برتر بازخواهد گشت.

سه بازیکن دفاعی سال NFL گفت که می خواهد با هواداران برنلی ملاقات کند، بنابراین خزیدن در میخانه یک انتخاب طبیعی به نظر می رسید.

او گفت: “من آموخته ام که تاریخ، سنت و حامیان، همه چیز در مورد احترام و تکریم آن است.” صبحانه بی بی سی در روز سه شنبه. شما هرگز نمی خواهید وارد شوید و تلاش کنید و کاری انجام دهید که با کیست باشگاه مطابقت ندارد و آنچه ما در تلاشیم انجام دهیم این است که به مردم نشان دهیم برنلی واقعی چیست.

من دیروز در راه رفتن به استادیوم یک خزیدن در میخانه انجام دادم، بنابراین از رویال دایچ شروع کردم، به سمت پایین تا Vintage Clarets و تمام مسیرم را تا Turf Moor ادامه دادم. فقط با شناختن حامیان، می‌خواهم اعتماد آنها را با نشان دادن اینکه چقدر اهمیت می‌دهیم و چقدر پرشور هستیم، جلب کنم.

“این یک تحقیق است، من در حال انجام تحقیقات و مقدار زیادی از گینس در طول مسیر هستم. اما آشنایی با آنها در سطح شخصی بسیار سرگرم کننده و واقعاً خوب بود و امیدوارم که آنها نیز ما را بشناسند.”

این بازیکن 34 ساله، یکی از مسلط ترین نیروهای دفاعی NFL در نسل خود، گفت که می خواهد پس از بازنشستگی از بازی در پایان فصل گذشته در ورزش باقی بماند. او بیش از یک دهه است که از طرفداران لیگ برتر بوده و گفته است که با رایان رینولدز صحبت کرده است که موفقیت او با راکسام به یک داستان جهانی تبدیل شده است.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

او گفت: “ارتقاء و سقوط، بالا و پایین ها، عواقب باورنکردنی است، بنابراین ما مدت زیادی است که به دنبال یک باشگاه بوده ایم.” ما می‌دانستیم که وقتی فرصت مناسب را پیدا کردیم، آل‌این می‌شویم، بنابراین وقت خود را صرف کردیم. برنلی تک تک کادرها را بررسی کرد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …