Cue Health 30 درصد دیگر از نیروی کار را اخراج می کند

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

Cue Health 326 کارگر دیگر یا حدود 30 درصد از نیروی کار شرکت تشخیص خانگی را به عنوان بخشی از طرح کاهش هزینه جدید اخراج کرد.

کاهش دور دوم اخراج کارکنان در سال جاری است. در ژانویه، کیو اخراج 388 کارمند، حدود 26 درصد از نیروی کار.

در یک پرونده با کمیسیون بورس و اوراق بهادار، کیو گفت که طرح جدید را در پایان ماه گذشته با هدف “کاهش ساختار هزینه شرکت و بهبود کارایی عملیاتی” فراتر از طرح کاهش هزینه که در اوایل سال جاری اجرا شد، تصویب کرده است.

ایوب خطاک، یکی از بنیانگذاران، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل Cue در نامه ای به کارمندان نوشت: «همانطور که به خوبی می دانید، ما در حال عبور از یک محیط سخت اقتصادی کلان هستیم که همچنان چالش های منحصر به فردی را برای بخش ما ایجاد می کند. “علاوه بر این، تلاش‌ها برای گسترش منوی آزمایشی و راه‌اندازی محصولات جدیدی که بسیاری از شما روی آن کار می‌کنید، به خوبی پیشرفت کرده‌اند، اما از نظر درآمدزایی هنوز زود هستند. بنابراین، ما در یک “دوره بین” در Cue باقی می‌مانیم: بین راه اندازی محصول COVID-19 ما و عرضه منوی آزمایشی گسترده و پلت فرم مراقبت یکپارچه ما.”

روند بزرگتر

Cue Health در سال 2021، مدت کوتاهی پس از دریافت مجوز استفاده اضطراری از FDA برای یک آزمایش تشخیص مولکولی کووید-19 بدون نسخه در خانه، عمومی شد. این آزمایش که قبلاً یک EUA برای استفاده در نقطه مراقبت دریافت کرده بود، با قرار دادن کارتریج آزمایشی در Cue Reader این شرکت کار می‌کند و نتایج را به یک برنامه تلفن هوشمند ارائه می‌کند.

این شرکت از آن زمان برای توسعه تشخیصی بیشتر سازگار با Reader خود کار می کند. در یک گزارش سالانه ارائه شده به SEC، Cue گفت که حدود یک سال پیش برای پاکسازی کامل آزمایش COVID-19 خود به FDA ارسال کرده است، و آن را برای آزمایش مولکولی آنفولانزا آماده کرده است. همچنین برای یک EUA برای آزمایش ترکیبی آنفولانزا و COVID-19 ارسال شده است و اخیراً مجوز اضطراری برای آزمایش mpox دریافت کرده است.

این شرکت همچنین با یک پلت فرم مراقبت مجازی و کیت های آزمایشی که برای پردازش به آزمایشگاه فرستاده می شوند. روز دوشنبه، Cue اعلام کرد که یک داروخانه را برای نگرانی هایی مانند اختلال نعوظ، تبخال، کنترل بارداری و ریزش مو به پلتفرم مراقبت مجازی خود اضافه می کند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …