نویسنده کتاب کودکان یوتا در مورد غم و اندوه متهم به قتل شوهرش | یوتا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

زنی از یوتا که اخیراً کتابی برای کودکان در مورد از دست دادن پدر و مادرش منتشر کرده است، به قتل شوهرش، پدر سه فرزندش متهم شده است.

به گفته مقامات، کوری ریچینز، 33 ساله، از کاماس، یوتا، شهری در خارج از شهر سالت لیک سیتی، ظاهراً شوهرش اریک ریچینز را با دوز کشنده فنتانیل که در یک نوشیدنی ریخته بود مسموم کرد. به گفته محققان، اریک هنگام مرگ در 4 مارس 2022 پنج برابر دوز کشنده فنتانیل در بدن خود داشت.

کوری روز دوشنبه در خانه اش به اتهام قتل و همچنین در اختیار داشتن یک ماده کنترل شده به قصد توزیع آن دستگیر شد. اگر در نهایت به قتل محکوم شود، ممکن است با مجازات حبس ابد یا مجازات اعدام روبرو شود.

سوابق دادگاه نشان می دهد که اریک قبل از مرگش به دوستان و خانواده اش گفته بود که معتقد است همسرش قصد دارد او را مسموم کند. در روز ولنتاین، چند هفته قبل از مرگش، اریک پس از صرف شام با کوری به شدت بیمار شد، در کهیر افتاد و مشکل تنفسی داشت تا اینکه از اپی پن پسرش استفاده کرد و بنادریل را مصرف کرد.

ظاهراً کوری قبل از این شام 900 دلار قرص فنتانیل خرید و بعداً قبل از مرگ اریک 900 دلار بیشتر قرص خرید.

اریک به خانواده اش گفت: “او به آنها هشدار داد اگر اتفاقی برای او بیفتد، او مقصر است.”

حکم‌هایی که بازپرسان در مورد این پرونده به دست آورده‌اند، ادعا می‌کنند که این زوج بر سر خرید خانه‌ای 2 میلیون دلاری که کوری می‌خواست آن را بازسازی کند، دعوا کرده بودند، اما اریک فکر می‌کرد خیلی گران است. در ژانویه 2022، او سعی کرد یک بیمه نامه عمری را که اریک با شریک تجاری خود، کودی رایت، که به او در اداره یک تجارت سنگ تراشی کمک می کرد، تغییر دهد.

کوری ناموفق تلاش کرد رایت را از سیاست حذف کند و خود را ذینفع شوهرش کند. اریک در ادامه کوری را از وصیت نامه اش حذف کرد و خواهرش را جایگزین او کرد، اگرچه او به همسرش اطلاع نداد که این کار را انجام می دهد.

کوری در 5 مارس 2022، یک روز پس از مرگ اریک، خانه را بست و طبق سوابق دادگاه “یک مهمانی بزرگ در خانه اش که در آن مشروب می خورد و جشن می گرفت” ترتیب داد.

شب مرگ اریک، کوری به مأموران اجرای قانون گفت که آنها برای خرید خانه جشن گرفته‌اند، اگرچه شوهرش به اعضای خانواده گفته بود که آن را نمی‌خرند. او گفت که او و اریک یک شات الکل مصرف کرده اند و یک آدامس THC مصرف کرده اند. او به افسران گفت که پسرش وحشت های شبانه را تجربه می کند و او در اتاق خوابش به خواب رفت. وقتی حدود ساعت 3 صبح به اتاقی که با اریک مشترک بود بازگشت، او در لمس سرد بود و نفس نمی‌کشید.

در 5 مارس 2023، تقریباً یک سال پس از مرگ اریک، کوری کتابی با عنوان با من هستی منتشر کرد؟ که طبق توضیحات کتاب «برای ایجاد آرامش و آسایش برای کودکانی که عزیزی را از دست داده اند نوشته شده است».

او این کتاب را در مصاحبه ای با KPCW در 12 آوریل تبلیغ کرد و به ایستگاه رادیویی گفت: “سال طولانی، طولانی، سال سختی بود و نوشتن این کتاب آرامش را برای من و پسرانم به ارمغان آورد.”

کوری قرار بود در 19 ماه مه به اتهامات ایالتی خود در جلسه بازداشت حاضر شود.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …