NeuroFlow، شریک Emory Healthcare برای حمایت از مراقبت های روانپزشکی

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

مستقر در پنسیلوانیا NeuroFlow، یک شرکت بهداشت رفتاری، با سیستم مراقبت های بهداشتی مستقر در جورجیا Emory Healthcare برای ارائه خدمات روانپزشکی شریک شد.

پلتفرم مبتنی بر ابر NeuroFlow به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی اجازه می دهد تا بیماران را بین بازدیدهای سنتی از مطب ردیابی، ارزیابی و ارتباط برقرار کنند. این شرکت همچنین پشتیبانی تصمیم گیری بالینی مبتنی بر هوش مصنوعی را با توصیه هایی برای مراحل بعدی برای بیماران جداگانه ارائه می دهد.

شرکا برای مقیاس بندی مدل مراقبت مشترک Emory در برنامه سلامت رفتاری یکپارچه آن، که برای افزایش دسترسی به خدمات سلامت رفتاری شکل گرفته است، همکاری خواهند کرد. این زوج همچنین یک برنامه پیشگیری از خودکشی مراقبت های اولیه را اجرا خواهند کرد.

“در حالی که CoCM [collaborative care model] یک مدل تمرینی قوی و مبتنی بر شواهد با مزایای واضح برای بیماران است، دارای قطعات متحرک زیادی است که حفظ و مقیاس آن را دشوار می‌کند. ما امیدواریم که استفاده از فناوری‌های نوآورانه که داده‌های بیمار را مستقیماً در سیستم پرونده پزشکی ما ادغام می‌کند، دسترسی ما را گسترش دهد، فرصت‌های جدیدی برای تعامل با بیماران در فاصله زمانی بین ویزیت‌های برنامه‌ریزی‌شده فراهم کند و حجم بالینی ما را با کاهش برخی از بارهای اداری از طریق زیرساخت‌های کارآمدتر افزایش دهد.» . براندون کیتای، استادیار روانپزشکی و علوم رفتاری و مدیر ادغام سلامت رفتاری Emory Healthcare، در بیانیه‌ای گفت.

روند بزرگتر

در ماه اکتبر، NeuroFlow ایمن شد یک سرمایه گذاری رشد 25 میلیون دلاری که کل بودجه آن را به 32 میلیون دلار می رساند. این شرکت در سال 2021 مبلغ 20 میلیون دلار از سرمایه گذاری سری B و 7.5 میلیون دلار در دور سرمایه گذاری سری A جذب کرد.

در ماه فوریه، NeuroFlow یکی از 10 شرکتی بود که بودجه جوایزی را از جانب Veterans Affairs برای Mission Daybreak دریافت کرد.

در سال 2021، NeuroFlow همکاری خود را با CirrusMD، استارت‌آپی که سلامت از راه دور مبتنی بر متن بر اساس تقاضا ارائه می‌کند، که در آن CirrusMS از پلتفرم پشتیبانی تصمیم‌گیری بالینی NeuroFlow، ابزارهای مشارکت بیمار و خدمات مداخله استفاده می‌کند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …