شورای لندن هزاران دلار برای گشت های هنری و امنیتی در بخش های مجلل هزینه می کند | لندن

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

یکی از نابرابرترین بخش‌های بریتانیا صدها هزار پوند در صندوق‌های زیرساخت اجتماعی برای مجسمه‌سازی و گشت‌های امنیتی برای بخش‌های پر از خانه‌های چند میلیون پوندی هزینه می‌کند.

محله سلطنتی کنزینگتون و چلسی موافقت کرده است که 226000 پوند برای یک اثر هنری خارج از یک ساختمان جدید مسکونی لوکس هزینه کند که در آن آپارتمان های دو خوابه نزدیک به 2 میلیون پوند به فروش می رسد. همچنین 50000 پوند برای ساخت مجسمه ای از سر ادواردو پائولوزی در خیابانی سبز در خیابان کینگز خرج می کند.

در سال‌های 2021 و 2022، 173000 پوند نیز برای نگهبانان امنیت اجتماعی به بخش‌های گشتی از جمله هلند و برومپتون و هانس تاون پرداخت شد، جایی که یک خانه تراس اخیراً به قیمت 33 میلیون پوند و یک آپارتمان به قیمت 5 میلیون پوند فروخته شد.

این هزینه ها اتهاماتی را برانگیخته است که شهرداری در ارتقاء سطح و اولویت دادن به چیزهای اشتباه ناکام است. طبق آخرین سرشماری، نزدیک به 70 درصد از خانوارها در فقیرترین بخش های شمال بخش، جایی که برج گرنفل در آن قرار دارد، از محرومیت رنج می برند، در حالی که در ثروتمندترین بخش های جنوب کمتر از یک چهارم محروم هستند.

این وجوه از توافق‌نامه‌های برنامه‌ریزی با توسعه‌دهندگان املاک – معروف به S106 و مالیات زیرساخت‌های اجتماعی محله (NCIL) – به دست می‌آید و برای «زیرساخت‌های محلی» در نظر گرفته شده است. رهنمودهای دولتی پروژه های بالقوه ای مانند مسکن ارزان قیمت، در مورد S106، و مناطق بازی، امکانات مراقبت های بهداشتی و مدارس در مورد CIL را پیشنهاد می کند.

تحلیل آبان نیوز از سوابق مخارج نشان می‌دهد، اما طی دو سال گذشته، میزان هزینه‌های CIL محله در بخش‌های تحت کنترل محافظه‌کاران در جنوب این منطقه 10 برابر بیشتر از بخش‌های فقیرتر بوده است که توسط شورای‌های کارگر و لیبرال دموکرات نمایندگی می‌شوند. .

این شورا موافقت کرده است که به توسعه‌دهنده مسکن لوکس، برکلی هومز، اجازه دهد تا 226000 پوند از پرداخت‌های S106 خود را برای ساخت یک مجسمه برنزی 3.5 متری توسط هنرمند نیک هورنبی در ورودی مجتمع مسکونی جدید استفاده کند. گروه برکلی موافقت کرد که این بودجه را به عنوان بخشی از یک معامله برای کسب مجوز برنامه ریزی برای 375 آپارتمان در میدان رویال وارویک، مشارکت دهد. سازنده گفته است که این مجسمه “در قلب طرح قرار می گیرد و یک نقطه کنجکاوی ایجاد می کند.” این شورا گفت مقداری پول S106 به طور خاص برای هنر عمومی جمع آوری شده است.

اما جان لوری، یکی از ساکنان محلی که جزئیات این معامله را بر اساس قانون آزادی اطلاعات به دست آورده است، می گوید: «شمال محله مبلغ ناچیزی دریافت می کند، در حالی که در جنوب، تقریباً یک چهارم میلیون پوند برای نیک هورنبی هدر می رود. کمیسیون درست خارج از توسعه ای که سهم S106 را ایجاد کرد. چگونه تاثیر توسعه را کاهش می دهد؟ این برای افراد بسیار کمی ثروتمندی که توانایی مالی زندگی در آنجا را دارند تقویت می‌کند.»

مجسمه ای از ادواردو پائولوزی در محوطه ایستگاه یوستون لندن.
مجسمه ای از ادواردو پائولوزی در محوطه ایستگاه یوستون لندن. محله سلطنتی کنزینگتون و چلسی 50000 پوند برای ساخت مجسمه ای از پائولوزی در خیابان سرسبز Kings Road خرج می کند. عکس: گریم رابرتسون/ آبان نیوز

هورنبی آثاری را برای خانه اپرای گلیندبورن در شرق ساسکس تولید کرده و در تیت بریتانیا به نمایش گذاشته است. این شورا همچنین 94606 پوند از پرداخت های برنامه ریزی برای دومین مجسمه هورنبی در باغ های د وره و 54 هزار پوند برای مجسمه سر ادواردو پائولوزی از اسکار وایلد که در Dovehouse Green، خارج از Kings Road در چلسی ساخته می شود، اختصاص داده است.

جو پاول، نامزد حزب کارگر برای کرسی پارلمان کنزینگتون و چلسی که در کنترل محافظه‌کاران است، گفت: «RBKC در خدمت عادلانه به کل کنزینگتون شکست خورده است. در حالی که همسایه وست مینستر وعده های غذایی رایگان مدرسه را گسترش می دهد و هامرسمیت مراقبت های اجتماعی بزرگسالان را ارائه می دهد، RBKC همچنان ساکنان خود را شکست می دهد و چیزهای اشتباه را در اولویت قرار می دهد.

RBKC گفت که قوانین برنامه‌ریزی ملی در جایی که می‌تواند از NCIL پول خرج کند محدود می‌کند، اما می‌تواند 25 درصد از وجوه را “برای عادلانه‌تر کردن این امر” بازتوزیع کند. همچنین گفت که پرداخت های S106 برکلی بودجه یک مدرسه ابتدایی دولتی جدید و مسکن مقرون به صرفه را تامین کرده است. این شورا اضافه کرد که بودجه اپراتور مرکز هنری Tabernacle در شمال منطقه و بخشی از کارناوال Notting Hill را تامین می کند.

یکی از سخنگویان RBKC گفت: “میزان کمک توسعه دهندگان به جوامع محلی به ارزش زمین مرتبط است.” با وجود برخی از گران‌ترین زمین‌های جهان در بخش‌هایی از شهرستان، صندوق سرمایه‌گذاری NCIL در برخی از محله‌ها بزرگ‌تر است.

CIL محله قرار است برای اولویت های شناسایی شده توسط جوامع محلی هزینه شود. RBKC در سال 2020 با ساکنان مشورت کرد که کیفیت هوا، خدمات پلیس و اورژانس، پارک ها، منظره خیابان و ایمنی جامعه را به عنوان نیازها شناسایی کردند.

این شورا نزدیک به 19 میلیون پوند از عوارض زیرساختی اجتماعی از معاملات برنامه ریزی جمع آوری کرد و 3.8 میلیون پوند در سال 2021-2022 هزینه کرد. بیشتر این بودجه برای استفاده در پروژه های سطح شهر اختصاص داده می شود. بیش از 3.3 میلیون پوند در دو سال گذشته برای جایگزینی برای مهد کودک برج گرنفل و نوسازی آکسفورد گاردنز و مدرسه ابتدایی پارک واک، هر دو در شمال بخش، هزینه شده است.

سخنگوی RBKC گفت: «در شمال کنزینگتون NCIL همه چیز را از باغ‌های آشپزخانه محلی و یک زمین ورزشی جدید در نزدیکی لدبروک گروو گرفته تا دوربین‌های مداربسته اضافی در نزدیکی جاده بارلبی و بهبود امنیت املاک در Notting Barn تأمین مالی کرده است».

گروه برکلی از اظهار نظر خودداری کرد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …