پدر لیونل مسی انتقال عربستان را تکذیب کرد

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

خورخه مسی، پدر لیونل مسی، گزارش ها مبنی بر موافقت این بازیکن 35 ساله با امضای قراردادی سودآور برای بازی در عربستان سعودی در سال آینده را تکذیب کرد.

پدر این بازیکن در بیانیه ای اعلام کرد که گزارش ها مبنی بر امضای قرارداد لیونل مسی ستاره پاری سن ژرمن برای بازی در عربستان سعودی در فصل آینده دروغ است.

خورخه مسی که نماینده پسرش نیز هست، گفت: “مطمئناً هیچ توافقی با هیچ باشگاهی برای فصل آینده وجود ندارد.” ما در پایان فصل تصمیم خواهیم گرفت. هیچ چیز امضا، توافق یا توافق شفاهی نیست. فقط اخبار جعلی با استفاده از نام لئو.”

پیش از این، یک منبع سعودی نزدیک به مذاکرات به خبرگزاری فرانسه گفته بود که این توافق بر اساس شرایط سودآوری توافق شده است.

این منبع بدون فاش کردن نام باشگاه، افزود: “قرارداد استثنایی است. بسیار بزرگ است. ما هنوز در حال نهایی کردن برخی جزئیات هستیم.”

مسی در حال حاضر با او قرارداد دارد از عربستان دیدن کنید و اغلب مقاصد گردشگری پادشاهی را تبلیغ می کند.

این بازیکن 35 ساله اخیراً از سوی باشگاه فعلی خود پاری سن ژرمن به دلیل دیدار از عربستان سعودی محروم شد و تمرینات باشگاه را از دست داد.

مسی در پی محرومیت خود از هم تیمی های خود و باشگاه عذرخواهی کرد و اکنون به تمرینات رهبران لیگ بازگشته است.

زمانی که خبرنگاران با پی اس جی تماس گرفتند، اعلام کردند که قرارداد مسی تا 30 ژوئن اعتبار دارد.

به گفته فابریتزیو رومانو، مسی طبق برنامه به پایان قرارداد خود احترام می گذارد و تنها در پایان فصل فوتبال در مورد آینده خود تصمیم می گیرد.

گزارش های اخیر باشگاه الهلال عربستان را با پیشنهادی به ارزش 400 میلیون یورو در سال در صدر رقابت برای جذب قهرمان جهان قرار داده است.

انتقال مسی به عربستان سعودی پس از یک رقابت طولانی مدت، او را بار دیگر مقابل کریستیانو رونالدو قرار خواهد داد. مهاجم پرتغالی پس از حضور در دسامبر گذشته از منچستریونایتد در حال حاضر در النصر حضور دارد.

این منبع سعودی گفت: «مذاکرات به اندازه رونالدو طول نکشید.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …