Deloitte تحت بررسی در مورد حسابرسی برای خرده فروش Joules | دیلویت

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های مشاوره بریتانیا، Deloitte، در رابطه با ممیزی حساب‌های گروه مد جولز در سال 2021 توسط ناظر حسابداری بریتانیا تحت بررسی است.

ژولز که بیشتر به خاطر چادرهای رنگارنگ و کت‌های ضدآب‌اش شناخته می‌شود، در ماه نوامبر مدیران خود را فراخواند و 1600 شغل و آینده 132 مغازه‌اش را پس از ناکامی در تامین بودجه اضطراری به خطر انداخت.

بر اساس بیانیه ای که توسط مدیران منتشر شد، این شرکت در زمان سقوط بیش از 100 میلیون پوند به طلبکاران، از جمله HMRC، تامین کنندگان و کارکنان، بدهکار بود.

در ماه دسامبر، حدود 100 مغازه و 1450 شغل در یک معامله 41 میلیون پوندی توسط خرده‌فروشی مد و لوازم خانگی Next، که با بنیانگذار Joules تام ژول همکاری می‌کرد، از مدیریت نجات یافتند.

شورای گزارشگری مالی گفت که تحقیقاتی را در رابطه با حسابرسی انجام شده توسط Deloitte از حساب‌های ژولز برای سال منتهی به می 2021 آغاز کرده است. این شورا تمرکز تحقیقات خود را اعلام نکرده است.

Joule خرده‌فروشی مد را در سال 1989 با فروش لباس در یک نمایشگاه کشوری در لسترشر راه‌اندازی کرد و اولین فروشگاه این برند را در مارکت هاربورو، لسترشایر، در سال 2001 افتتاح کرد.

این تجارت که تا زمانی که مدیران را دعوت کرد در بازار سهام Junior Aim در لندن فهرست شده بود، ماه ها با کاهش فروش دست و پنجه نرم می کرد. این تجارت کندتر را به بحران هزینه زندگی و تابستان خشک و گرم بریتانیا نسبت داده است که تقاضا برای چادرهای شیک آن را کاهش داد.

ژول در سال 2016 ده ها میلیون پوند از شناور بودن شرکت به دست آورد و به عنوان یک مدیر غیر اجرایی در هیئت مدیره باقی ماند. او در سپتامبر سال گذشته به عنوان یک مدیر اجرایی بازگشت تا تلاش کند تا آخرین تحول را رهبری کند.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

سخنگوی Deloitte UK گفت: “ما به طور کامل با تحقیقات شورای گزارشگری مالی همکاری خواهیم کرد و به بالاترین استانداردهای کیفیت حسابرسی متعهد خواهیم بود.”

Deloitte همچنین تحت بررسی FRC در رابطه با ممیزی اپراتور اتوبوس Go-Ahead است و در سال 2020 به دلیل شکست در ممیزی های شرکت نرم افزار Autonomy بین ژانویه 2009 تا ژوئن 2011 به میزان 15 میلیون پوند جریمه شد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …