مایکل کوهن ترامپ را به استفاده از شکایت 500 میلیون دلاری برای ارعاب شاهدان متهم کرد | دونالد ترامپ

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

مایکل کوهن، تعمیرکار سابق دونالد ترامپ، روز دوشنبه از یک قاضی فدرال خواست تا شکایت 500 میلیون دلاری رئیس جمهور سابق را که تنها چند هفته پس از متهم شدن ترامپ در نیویورک به دلیل پرداخت پول به ستاره فیلم های بزرگسالان استورمی دانیلز متهم شد، رد کند و ادعا کرد که این یک تلاش غیرقانونی است. درگیر ارعاب شاهدان

این طرح به این واقعیت استدلال می‌کند که شکایت ترامپ تنها زمانی مطرح شد که ماه گذشته توسط دادستان منطقه منهتن، آلوین براگ، متهم شد، به جای زمانی که کوهن برای اولین بار سال‌ها قبل این ادعاها را مطرح کرد، نشان داد که ترامپ به دلیل انتقام از او شکایت کرده است. انتظار می رود کوهن به عنوان شاهد ستاره در دادگاه خدمت کند.

شکایت ترامپ که کوهن را به انتشار اطلاعات نادرست در مورد او و نقض تعهدات قراردادی از طریق اظهارات عمومی خود متهم می کند، همچنین مستقیماً به نقش کوهن در پرونده حبس پول اشاره دارد.

وکلای کوهن در یک درخواست 38 صفحه ای که در دادگاه فدرال فلوریدا ارائه شده است، نوشتند: «شکایت در این پرونده یک تلاش وقیحانه و در واقع غیرقانونی دیگر برای ارعاب و ساکت کردن یک شاهد کلیدی علیه آقای ترامپ است. کمپین تلافی جویانه آقای ترامپ باید تعطیل شود.

استدلال کوهن مبنی بر اینکه ترامپ درگیر دستکاری شاهدان علیه او بود، ممکن است تحت قوانین ایالت نیویورک با موانعی روبرو شود، زیرا این شکایت تلاش مستقیمی برای تأثیرگذاری بر شهادت او نبود و کوهن بعید است مسیر خود را تغییر دهد.

اما ترامپ سابقه طولانی در انجام اقدامات قانونی علیه دشمنان سیاسی خود دارد که بعداً به عنوان بیهوده رد شدند، از جمله زمانی که قاضی دادگاه منطقه ای ایالات متحده، دیوید میدلبروکز، ترامپ و یکی از وکلای او را به دلیل شکایت از رقیب خود در سال 2016، هیلاری کلینتون و دیگران، تقریباً یک میلیون دلار جریمه کرد. .

به گفته یکی از افراد نزدیک به رئیس جمهور سابق، شکایتی علیه کوهن از جمله مواردی بود که ترامپ هفته ها می خواست آن را مطرح کند، از این که کوهن علیه او در هیئت منصفه منهتن شهادت داده بود و در اخبار کابلی برای بحث در مورد پرونده پول خاموش ظاهر شد، خشمگین شد.

جدا از ادعای دستکاری شاهد، وکلای کوهن – بنجامین برادسکی و دانیا پری، معاون سابق بخش جنایی در دفتر دادستانی ایالات متحده در ناحیه جنوبی نیویورک – در این پرونده استدلال کردند که ترامپ عموماً فاقد مقام است.

در پاسخ آمده است که شکایت در مورد نقض وظیفه امانتداری باید رد شود، زیرا اکثر اتهامات با محدودیت دو ساله از سال 2018، زمانی که کوهن خاطرات کامل خود را در مورد طرح پول خاموش منتشر کرد، منسوخ شده بود. بی وفا.

در پاسخ گفته شده است که ادعاهایی مبنی بر اینکه کوهن سایر تعهدات قراردادی خود را نقض کرده است، باید به همین ترتیب با شکست مواجه شود، زیرا آنها نقض صریح توافقنامه محرمانه‌ای را که ترامپ می‌گوید کوهن امضا کرده است، بیان نکرده است.

و در مورد ادعاهای ترامپ مبنی بر اینکه کوهن با افشای اطلاعات محرمانه ترامپ به غنی سازی ناعادلانه دست زده است – که خود نامشخص است زیرا ترامپ به طور همزمان می گوید این افشاگری ها نادرست است – وکلای کوهن استدلال کردند که آنها باید رد شوند زیرا ترامپ در واقع اتهامات خاصی را مطرح نکرده است.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

استیون چونگ، سخنگوی ترامپ در بیانیه‌ای به کوهن حمله کرد: «مایکل کوهن یک دروغگو، دزد، سوگند دروغ و مجرم شناخته شده است. مایکل کوهن از اعتبار صفر برخوردار است و همه اظهارات او درباره رئیس جمهور ترامپ باید نادیده گرفته شود.

به گفته بسیاری از افراد نزدیک به او، ترامپ ماه هاست کوهن را به خاطر مشکلات حقوقی خود با دادستانی منطقه منهتن مقصر می داند و در فاکس نیوز گفته است که کوهن در آن زمان سعی داشته با ترتیب دادن پرداخت های پولی به او خشنود کند. دانیلز

این پرونده 130 هزار دلاری است که ترامپ از طریق کوهن در روزهای پایانی مبارزات انتخاباتی 2016 به دنیلز پرداخت کرد. ترامپ بعداً با استفاده از وجوه شخصی کوهن، چک های 35000 دلاری را بازپرداخت کرد، که به عنوان هزینه های قانونی ثبت شد – که دادستان ها آن را به عنوان تقلب در حسابداری متهم کردند.

کوهن بعداً در سال 2018 به دلیل تخلفات مالی کمپین فدرال به دلیل ترتیب دادن پرداخت های پولی خاموش و همچنین تعدادی از اتهامات دیگر، از جمله دروغ گفتن به کنگره در مورد طرحی برای ملک ترامپ در مسکو، اعتراف کرد. افراد دخیل در استراتژی حقوقی ترامپ گفته اند که شهادت دروغ یکی از حوزه هایی است که انتظار می رود دفاع ترامپ در دادگاه از آن استفاده کند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …