WVU در حال بررسی توهین‌های همجنس‌گرایانه “منفور” توسط مربی بسکتبال باب هاگینز | بسکتبال کالج

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

باب هاگینز، مربی بسکتبال ویرجینیای غربی، روز دوشنبه به دلیل استفاده از توهین همجنسگرا هراسی برای ارجاع به هواداران خاویر در یک مصاحبه رادیویی عذرخواهی کرد.

بخش ورزش ویرجینیای غربی اظهارات هاگینز را “توهین آمیز” خواند و گفت که در حال بررسی این موضوع است.

در طی تماسی با ایستگاه رادیویی سینسیناتی WLW، هاگینز، مربی قدیمی سابق سینسیناتی، در مورد پورتال نقل و انتقالات و اینکه آیا شانسی برای جذب بازیکنی از خاویر، یک مدرسه یسوعی و رقیب بیرکتس، داشت یا خیر، پرسیده شد.

هاگینز گفت: «کاتولیک ها این کار را نمی کنند. من به شما می گویم، هر مدرسه ای که می تواند آلت تناسلی لاستیکی را روی زمین بیندازد و بعد بگوید که این کار را نکرده است، به خدا می توانند از هر چیزی فرار کنند.

مجری برنامه سپس گفت: “فکر می کنم شب ترنس ها بود”. هاگینز پاسخ داد: «این تیراندازی کراس تاون بود. چیزی که بود، فکر می‌کنم همه آن خرچنگ‌ها، آن جن‌های کاتولیک بودند.»

اواخر دوشنبه، هاگینز بیانیه‌ای صادر کرد و گفت: «از عبارتی کاملاً بی‌حس و نفرت‌انگیز استفاده کرده است که هیچ بهانه‌ای برای آن وجود ندارد – و من سعی نمی‌کنم آن را در اینجا بیان کنم. من عمیقا از افرادی که به آنها توهین کرده ام و همچنین از جامعه دانشگاه خاویر، دانشگاه سینسیناتی و دانشگاه ویرجینیای غربی عذرخواهی می کنم.

همانطور که در طول 40 سال مربیگری خود با بازیکنانم در میان گذاشته ام، عواقبی برای گفتار و اعمال ما وجود دارد و من به طور کامل هر اتفاقی را که بر سر راهم باشد می پذیرم. من شرمنده و شرمنده و دلشکسته برای کسانی هستم که به آنها صدمه زده ام. من باید بهتر عمل کنم و خواهم کرد.»

در بیانیه جداگانه ای، دپارتمان ورزش ویرجینیای غربی گفت: اظهارات هاگینز «بی احساس، توهین آمیز بود و ارزش های دانشگاه ما را نشان نمی دهد. مربی هاگینز از آن زمان عذرخواهی کرده است. دانشگاه ویرجینیای غربی استفاده از چنین زبانی را نمی پذیرد و چنین اقداماتی را بسیار جدی می گیرد. وضعیت در دست بررسی است و توسط دانشگاه و گروه دو و میدانی آن رسیدگی خواهد شد.

هاگینز 16 فصل را در سینسیناتی گذراند تا اینکه در سال 2005 در جنگ قدرت با رئیس مدرسه و همچنین پس از دستگیری رانندگی در مستی در سال 2004 اخراج شد. هاگینز پس از گذراندن یک فصل در ایالت کانزاس، در سال 2007 شغل رویایی خود را در ویرجینیای غربی، محل تحصیل خود، آغاز کرد.

این بازیکن 69 ساله سال گذشته به تالار مشاهیر بسکتبال راه یافت.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …