Sainsbury قیمت نان و کره با برچسب خود را کاهش می دهد | جی سینزبری

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

Sainsbury’s قیمت نان و کره برند خود را کاهش داده است، چیزی که برخی آن را نشانه ای از کاهش تورم فزاینده قیمت مواد غذایی در ماه های آینده می دانند.

دومین سوپرمارکت‌های زنجیره‌ای بریتانیا اعلام کرد که قیمت نان‌های سفید نرم، نان سبوس‌دار، سبوس‌دار ضخیم و نان تست را به 75p کاهش داده است که کاهش 11 درصدی را نشان می‌دهد.

این خرده‌فروش روز سه‌شنبه اعلام کرد که قیمت کره شور و بدون نمک خود را به 1.89 پوند برای 250 گرم کاهش داده است که 5 درصد کاهش داشته است.

قیمت های پایین تر از صبح سه شنبه در وب سایت Sainsbury در دسترس مشتریان قرار گرفت.

ریان بارتلت، مدیر بازرگانی غذای Sainsbury، گفت: «هرگاه برای محصولاتی که از تامین کنندگان خود خریداری می کنیم، هزینه کمتری می پردازیم، این پس انداز را به مشتریان منتقل خواهیم کرد.

از آنجایی که شاهد کاهش قیمت کالاها برای گندم و کره هستیم، می‌توانیم قیمت‌های خود را برای دو محصولی که مردم اغلب خریداری می‌کنند، نان و کره، کاهش دهیم.»

Sainsbury’s گفت که کاهش قیمت ها بر میزان پولی که به کشاورزان برای محصولاتشان می پردازد تأثیری نخواهد داشت.

بر اساس آمارهای رسمی، تورم مواد غذایی و نوشیدنی در بریتانیا در ماه مارس به 19.1 درصد رسید، که نشان می دهد هزینه خواربارفروشی ها در سال گذشته به دلیل افزایش قیمت متوسط ​​سبد کالا، بسیار بالاتر از نرخ اصلی 10.1 درصدی بوده است. خدمات.

این سریع‌ترین افزایش سالانه قیمت مواد غذایی و نوشیدنی از سال 1977 را نشان می‌دهد، زیرا افزایش هزینه‌های ضروری اولیه بر فشار بر مصرف‌کنندگان ناشی از افزایش قبوض انرژی در بحبوحه بحران هزینه‌های زندگی افزوده است.

افزایش هزینه های انرژی و اختلال در زنجیره تامین ناشی از تهاجم روسیه به اوکراین در فوریه 2022 به عنوان دلایل اصلی افزایش قیمت مواد غذایی و نوشیدنی، همراه با افزایش هزینه های نیروی کار، تاثیر آب و هوای نامناسب بر برداشت و موانع تجاری برگزیت توصیف شده است.

با این حال، با توجه به کاهش قیمت عمده فروشی جهانی مواد غذایی در ماه های اخیر، امیدواری وجود دارد که قیمت ها به زودی کاهش یابد، اگرچه خرده فروشان مواد غذایی هشدار داده اند که بعید به نظر می رسد کاهش گسترده قیمت ها به زودی رخ دهد، زیرا در نتیجه افزایش هزینه های انرژی و نیروی کار است. .

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

این اقدام Sainsbury تنها چند هفته پس از آن صورت گرفت که مدیر اجرایی آن، سیمون رابرتز، قول داد که خرده‌فروش تمام تلاش خود را انجام دهد تا هرچه سریع‌تر کاهش قیمت کالاها را به خریداران منتقل کند.

ماه گذشته، Sainsbury در سال منتهی به 4 مارس کاهش 5 درصدی در سود اساسی سالانه را گزارش کرد و این خرده فروش گفت که بیش از 560 میلیون پوند برای پایین نگه داشتن قیمت های خود در طول تورم بالا در دو سال گذشته هزینه کرده است.

تسکو، بزرگ‌ترین سوپرمارکت زنجیره‌ای بریتانیا، و همچنین Sainsbury قیمت یک پیمانه شیر را در ماه آوریل 5p کاهش داد و برای اولین بار از سال 2020، با بهره‌گیری از افزایش تولید شیر، قیمت تمام شده را به 90p رساند.

کاهش قیمت ها همچنین به عنوان آخرین نمونه از خرده فروشان در نظر گرفته شد که سعی می کنند خریداران آگاه از قیمت را با معاملات محبوب ترین اقلام، در میان نبرد برای مشتریان با تخفیفان، Aldi و Lidl، به فروشگاه های خود جذب کنند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …