از Carreras تا Wiese: تیم برتر فصل 2022-23 | لیگ برتر

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

15 سانتیاگو کارراس (گلاستر)
پوما 25 ساله 9 ماه گذشته را سپری کرده است. کمک به آرژانتین برای شکست دادن آل بلکز در نیوزیلند و انگلیس در تویکنهام، دوگانه ای است که می توان آن را گرامی داشت و با پوشیدن پیراهن شماره 10 و 11 گلاستر، بازیساز مبتکر باید در جایی در این تیم فشرده می شد. او در اوایل این فصل گفت: “می تواند بسیار متکبرانه به نظر برسد، اما من می خواهم بهترین بازیکن جهان باشم.” او در حال حاضر یک استعداد چشم نواز است.

14 متئو کارراس (نیوکاسل)
هیچ ارتباطی با هموطنش ندارد، اما وینگر متولد توکومان تأثیر مثبت مشابهی بر تماشاگران انگلیسی گذاشته است. همراه با آدام رضوان، سرعت و حرکت پاهای او باعث شده است که چندین مخالف در هوا چنگ بزنند. او یک رهبر فراری در لیست “Clean Breaks” است و مجموع 13 تلاش او بعد از کادان مورلی از هارلکئینز دوم است. او با قد 5 فوت و 8 اینچی ثابت می کند که وینگرهای برتر همیشه نباید بزرگ باشند. او که تنها 23 سال سن دارد، آینده هیجان انگیزی در پیش دارد.

13 اولی لارنس (Worcester/Bath)
احترام جدی برای لارنس به خاطر غلبه بر آسیب‌های ناشی از مرگ ورسستر به عنوان یک تیم لیگ برتری است تا دوباره به عنوان یک تهدید قوی در تیمی باث ظاهر شود که فصل را با سرعتی دیرهنگام به پایان رساند. به دلایل مختلف حرفه ملی او شروع نشده است، اما این بازیکن 23 ساله هنوز می تواند به برنامه های هافبک انگلیس برای جام جهانی امسال بازگردد. اگر این کار را انجام دهد، پاداشی مناسب برای استقامت او در سختی ها خواهد بود.

12 باشnhard van Rensburg (ایرلندی لندن)
مراکزی با نام های بزرگتر وجود دارد، اما گاهی اوقات اعتماد به شواهد چشمان خود مفید است. هر بار که The Breakdown ایرلندی را در این فصل تماشا کرده است، بازی مستقیم آنها در آفریقای جنوبی نقش اصلی را در قدرت پشت خط آنها داشته است و باعث می شود اطرافیانش نیز خوب به نظر برسند. سب اتکینسون در گلاستر به وضوح یکی از مواردی است که باید تماشا کرد، در حالی که راب دو پریز و سم جیمز هر دو فصل های پرفروشی برای فروش داشته اند، اما، در زمانی که ایرلندی ها به تمام عشقی که می توانند پیدا کنند، نیاز دارند، ون رنسبورگ فقط آن را پنهان می کند.

11 کادان مورلی (هارلکین)
تماشای حرفه‌ی بین‌المللی جک ناول لذت‌بخش بوده است و اگر انگلیس بخواهد، اکنون جایگزینی آماده دارد. فقط این واقعیت نیست که مورلی با 15 امتیاز در صدر جدول امتیازدهی لیگ قرار دارد. این اشتیاق بازی و قدرت در تکل است که باعث شده مدافعان، به ویژه مکس مالینز، در زمان های خاص با مشکلات زیادی روبرو شوند. آنتونی واتسون نیز از مصدومیت دوباره بیرون آمده و به بهترین شکل خود ظاهر شده است، در حالی که مطمئناً الیوت دالی در برنامه‌های جام جهانی انگلیس حضور خواهد داشت، اما ظهور مورلی به شهرت به نظر می‌رسد.

کادان مورلی در مقابل کامرون هندرسون از لستر قرار می گیرد
کادان مورلی در جریان مبارزاتی که در آن شور و شوق او درخشیده است، با کامرون هندرسون از لستر روبرو می شود. عکس: لارنس گریفیث/گتی ایماژ

10 اوون فارل (Saracens)
کسری زود برای برقراری این تماس خاص، با جورج فورد هنوز امیدوار است که Sale را به شکوه لیگ برتر هدایت کند، اما فارل در تمام فصل با پیراهن ساری عالی بوده است. ضربات او همیشه نقطه‌ای نبوده است، اما بقیه بازی‌های او تند و تعیین‌کننده بوده و اراده‌ی رقابتی فولادین او کم‌نداشته است. همچنین اشاره ای به هاندره پولارد در لستر و فین اسمیت جوان در نورثهمپتون، که به وضوح ستاره آینده است.

9 هری رندال (بریستول)
واضح است که نسبت به الکس میچل در نورثهمپتون سختگیر است، اما رندال سرعت و وضوح پاس‌ها را برای رقابت با هر کسی در لیگ دارد. چیزی که گهگاه از دست رفته آرامش تاکتیکی برای مسابقه است، اما سبک او برای هر تیمی که مایل به بازی با سرعت است عالی است. آیا او در بین سه نیمه تیم انگلیس برای جام جهانی خواهد بود؟ با قضاوت در مورد عملکرد او برای بریستول مقابل گلاستر در شنبه گذشته، او یکی دیگر از نامزدهایی است که به موقع موفق به کسب موفقیت شد.

1 وال راپاوا-راسکین (گلاستر)
برخی از بازیکنان به اندازه کافی خوب هستند که می توانند بازیکنان عادی بین المللی باشند، اما به دلایلی این اتفاق هرگز نمی افتد. در مورد راپاوا-راسکین علامت سوالی در مورد میزان کار و تعداد پنالتی‌هایش وجود داشت، اما، به طور فزاینده‌ای، توانایی او در عبور از توپ به دلیل قدرت آشکارش برای تقریباً همه آشکار است. گفتنی است، رقابت در موقعیت او شدید است و خوش آمدگویی دوباره از Beno Obano در Bath، به گزینه‌های استیو بورثویک برای حمایت بیشتر اضافه کرده است.

وال راپاوا-راسکین برای خط مقابل بریستول در دروازه اشتون متهم می شود
وال راپاوا-راسکین که برای گلاستر درخشیده است، برای خط مقابل بریستول در اشتون گیت متهم شده است. عکس: Wayne Tuckwell/ProSports/Shutterstock

2 جولیان مونتویا (لستر)
سومین ملی پوش آرژانتینی که در این لیست قرار گرفته و شاید بهترین هوکر حال حاضر جهان باشد. اگر طرفداران انگلیس فکر می کنند بازی افتتاحیه جام جهانی مقابل پوماس در مارسی در سپتامبر یک نتیجه قطعی است، آنها به وضوح به تأثیر قابل اعتماد مونتویا در شکست و اشتهای بی امان او برای سخت ترین یاردها توجه نکرده اند. اگر کسی مستحق یک تعطیلات خارج از فصل است، او است، اما مربی قدیمی لستر، بورثویک، هنوز هم در پاییز امسال به شدت مراقب توانایی های او خواهد بود.

3 نیک شونرت (فروش)
یک تماس محکم در سر سخت که در آن تجدید حیات دن کول امید به بلوغ غرفه‌ها را در همه جا داده است. در گذشته شونرت از مصدومیت‌های بدی رنج می‌برد، اما او در این فصل به‌طور منظم برای کوسه‌ها شروع کرده و یکی از ستون‌های رو به جلو بوده است که به رساندن تیم الکس ساندرسون به دو تیم برتر جدول کمک کرده است. اگر چه زمانی که لستر یکشنبه به سالفورد سفر می کند، کول ممکن است هنوز چیزی برای گفتن در این مورد داشته باشد.

4 ژان لوک دو پریز (کثیف)
یکی دیگر از دلایل بزرگی که باعث شده است Sale در این فصل چنین نیروی قانع کننده ای داشته باشد. خانواده Du Preez به وضوح یک دسته سختگیر هستند، اما قفل شبیه یکی از آن وسایل نقلیه 4×4 است که ارزش واقعی خود را در زمان سختی نشان می دهند. او بی امان، فیزیکی و نیرویی از طبیعت است، او نمونه کاملی از استعداد فوق العاده ای است که آفریقای جنوبی را به سمت مراتع پرسودتر ترک می کند. باید در این تیم حضور داشته باشد، حتی اگر این برادرش باشد که به طور رسمی در فهرست نهایی بازیکنان لیگ برتر برای فصل قرار گرفته است.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

5 Ollie Chessum (لستر)
او در این فصل به شایستگی خود را در تیم ملی انگلیس تثبیت کرد و می‌توانست مرد کلیدی در بازی لستر باشد که در حین انجام وظیفه بین‌المللی مصدوم شد و او را ظالمانه از دور خارج نکرد. لستر گزینه های فیزیکی زیادی در تیم خود دارد، جورج مارتین در میان آنهایی است که فصل را با قدرت تمام می کند، اما چسوم به وضوح از آن دسته از بازیکنانی است که بورتویک به طور خاص دوست دارد. در حالی که راب سیمونز در لندن ایرلندی بی سر و صدا تأثیرگذار بوده است و جانی هیل از سیل هنوز می تواند یک مدال برتر لیگ برتر را به مجموعه خود بیافزاید، چسوم 22 ساله از همه شانس برای یک دوره آزمایشی طولانی برخوردار است.

6 تام پیرسون (ایرلندی لندن)
پیش از برخی از گزینه های بسیار با استعداد انتخاب شده است، اما هر کسی که در این فصل ایرلندی لندن را تماشا کرده باشد، اصلا شگفت زده نخواهد شد. شاید روزهای سخت تری در پیش باشد، اما اگر انگلیس به دنبال تقویت کننده تیم جام جهانی است، دیگر نیازی به جستجو ندارد. پیرسون ژولیده، ورزشکار، سخت کوش و یک حامل توپ قوی است. پیشرفت او از اینجا جذاب خواهد بود. تئو مک فارلند از ساراسنز، تد هیل باث و خوان مارتین گونزالس از ایرلندی در ارسال‌ها نیز به گرمی اشاره می‌شود.

7 بن ارل (Saracens)
همانند پیرسون، کنار گذاشتن ارل از تیم امسال غیرممکن است. این موضوع طعنه آمیزتر می کند که انگلستان، تحت رهبری ادی جونز، ترجیح داد او را نادیده بگیرد. واضح است که رقابت گسترده ای در شکل دوقلوهای کری، سم آندرهیل و جک ویلیس وجود دارد، اما هیچ یک از آنها به اندازه ارل که احتمالاً می تواند راگبی آزمایشی را به عنوان یک مرکز بازی کند، سریع نیست. وقتی او خوب بازی می‌کند، ساراسنس نیز همینطور است، و دوئل احتمالی او با لوئیس لودلام عالی، نبردی کلیدی در نیمه‌نهایی ساریس و سنتز خواهد بود. تامی رفل از لستر نیز شایسته ذکر ویژه است.

8 یاسپر ویزه (لستر)
شما می توانید بیلی وونیپولا یا سام سیموندز یا الکس دامبراند را انتخاب کنید و همچنان از زندگی به عنوان یک انتخابگر احساس رضایت کنید. با این حال، اگر شماره 8 خود را با میزان دلهره ای که در میان مدافعان ایجاد می کند اندازه گیری کنید، در این فصل فقط یک انتخاب ممکن وجود دارد. ویز در صورت لزوم تمام روز را از میان دیوارهای آجری می دوید و لستر خوش شانس بوده است. مانند مونتویا، فقط امیدوار هستید که چند هفته مرخصی داشته باشد تا باتری هایش را شارژ کند. اگر ببرها عنوان داخلی خود را حفظ کنند، آفریقای جنوبی یکی از دلایل اصلی آن خواهد بود.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …