هشدار اختلال NHS به دلیل اعتصاب کارکنان آمبولانس در جنوب شرقی انگلستان | اقدام صنعتی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

کارکنان آمبولانس در جنوب شرقی انگلیس برای دومین بار روز سه‌شنبه اعتصاب خواهند کرد که این امر موجب هشدار رئیسان بیمارستان در مورد فشار بیشتر بر خدمات اورژانسی شده است.

اعضای اتحادیه کارگری یونیت که در دو تراست آمبولانس به کار گرفته شده‌اند، پس از رد پیشنهاد دولت مبنی بر پرداخت یکجای نقدی برای سال‌های 2022-23 و افزایش تورم زیر 5 درصد برای سال‌های 2023-2023، اعتصاب کردند.

شارون گراهام، دبیر کل یونیت، از وزرا خواست تا مذاکرات را دوباره آغاز کنند و “پیشنهاد دستمزد مناسب” را به کارکنان NHS ارائه دهند.

او گفت: «اعتصاب کارگران آمبولانس جنوب شرق ما بخشی از استراتژی تشدید یونیت برای اعمال فشار بیشتر بر دولت است. ما همیشه گفته ایم که یک مبلغ غیر تلفیقی برای 22-23 آن را قطع نمی کند. پس معلوم شده است. پیشنهاد فعلی هیچ کاری برای حل بحران استخدام و نگهداری که NHS را فلج می کند، انجام نمی دهد.

یونیت در حال انجام یک سری رای گیری برای افزایش تعداد کارگرانی است که می توانند دست به اعتصاب بزنند. این حرکت در حالی صورت می‌گیرد که شورای کارکنان NHS، که 12 اتحادیه را پوشش می‌دهد، به پذیرش قرارداد پرداخت رای داده است. یونیت از جمله اتحادیه هایی بود که در رای گیری اوایل ماه جاری نتوانست از این توافق حمایت کند.

اعضای متحد شاغل در آمبولانس‌های آمبولانس جنوب مرکزی و جنوب شرقی از ساعت 12 بعد از ظهر تا ساعت 10 شب روز سه‌شنبه اعتصاب خواهند کرد. این دومین اعتصاب آنهاست، اگرچه برخی دیگر از مراکز آمبولانس پنج روز فعالیت صنعتی برگزار کرده اند.

جولیان هارتلی، مدیر اجرایی ارائه دهندگان NHS، که نماینده رهبران اعتماد خدمات بهداشتی است، گفت که این اعتصاب “فشار بیشتری را بر خدمات NHS که قبلاً بیش از حد طولانی شده است” وارد می کند. او گفت که رهبران بیمارستان،
پیش‌بینی می‌کردند که یک روز دیگر با اختلال همراه باشد، از جمله قرار ملاقات‌های مجدد با بیمار، تأخیر در تحویل و افزایش فشار بر بخش‌های اورژانس.

هارتلی گفت: “رهبران در سراسر خدمات بهداشتی امیدوار بودند که استقبال شورای کارکنان NHS از یک قرارداد جدید حقوق، پایانی بر مخرب ترین دوره اقدامات صنعتی در تاریخ NHS باشد، اما آنها همچنان با کناره گیری های بیشتری روبرو هستند.”

ما باید شاهد گفتگوهای جدی بین دولت و اتحادیه ها برای حل این اختلافات جاری و جلوگیری از اعتصابات بیشتر باشیم.»

وی افزود که رهبران اعتماد سخت تلاش می کنند تا تأثیر اعتصابات را به حداقل برسانند و از مردم خواست در مواقع اضطراری تهدید کننده زندگی با 999 تماس بگیرند و از خدمات آنلاین NHS 111 برای نیازهای بهداشتی غیر فوری استفاده کنند.

خطوط پیکت در پایگاه خدمات حمل و نقل بیماران پورتسموث و ایستگاه آمبولانس تیمساید در نورث فلیت، کنت برقرار خواهد بود.

سخنگوی وزارت بهداشت و مراقبت های اجتماعی گفت که ادامه اعتصاب پس از رای برخی اتحادیه ها به پذیرش پیشنهاد پرداخت، ناامیدکننده است.

او گفت: «این اعتصاب‌ها فشار بیشتری بر NHS وارد می‌کند و برای بیماران اختلال ایجاد می‌کند. اکثر اتحادیه‌های عضو شورای کارکنان NHS به پذیرش پیشنهاد حقوق ما رای دادند و امیدواریم اتحادیه‌هایی که تصمیم می‌گیرند همچنان در مناقشه باقی بمانند – علی‌رغم اینکه بسیاری از اعضای آن‌ها نیز به پذیرش این پیشنهاد رای داده‌اند – این را به عنوان یک نتیجه منصفانه که حمایت آنها را همراهی می‌کند به رسمیت بشناسند. همکاران و تصمیم بگیرند که زمان آن رسیده است که اقدامات صنعتی را به پایان برسانیم.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …