شک Jofra Archer an Ashes پس از بازگشت از IPL با مشکل آرنج | تیم کریکت انگلیس

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

جوفرا آرچر پس از اینکه او تا پایان فصل لیگ برتر هند به دلیل مصدومیت آزاردهنده آرنج غایب شد، برای اش مشکوک است.

آرچر قبل از بازگشت به کریکت بین المللی در ژانویه، 17 ماه را به دلیل آسیب دیدگی های آرنج و کمر در کنار زمین گذراند. این بازیکن 28 ساله در این فصل تنها 5 بازی از 10 بازی هندی های بمبئی انجام داد و ماه گذشته آرنج دردسرساز راست خود را تحت عمل جراحی قرار داد. کریکت بورد انگلیس و ولز روز سه‌شنبه اعلام کرد که بول‌باز سریع از IPL به خانه بازمی‌گردد، زیرا دوران نقاهت پس از عمل را «چالش‌انگیز» می‌بیند. Ashes در Edgbaston در 16 ژوئن آغاز می شود.

در بیانیه بانک مرکزی اروپا آمده است: «هیئت کریکت انگلستان و ولز می‌تواند تأیید کند که جوفرا آرچر، بازیکن سریع توپ‌انداز، از لیگ برتر هند بازمی‌گردد.» آرچر پس از جراحی آرنج راست در حال نقاهت است. با این حال، از بین بردن ناراحتی در حالی که اخیراً بازی می کنید، به امید اینکه حل شود، چالش برانگیز است. بنابراین موافقت شده است که او برای یک دوره استراحت و توانبخشی به بریتانیا بازگردد تا بهترین فرصت برای بهبودی کامل به او داده شود.

تیم پزشکی انگلیس از نزدیک با همتایان خود در بمبئی کار می کند و آرچر هنوز تنها چند ماه از بازگشت او باقی مانده است. او در بازگشتش به انگلیس در تورهای توپ سفید آفریقای جنوبی و بنگلادش، بازی‌های دلگرم‌کننده‌ای داشت که به پیشنهاداتی منجر شد که او می‌تواند نقش اصلی در Ashes داشته باشد.

ساسکس قبل از فصل کانتی نشان داد که آرچر ممکن است قبل از Ashes هیچ کریکت درجه یک برای آنها بازی نکند، و تفاوت در حجم کاری بین کریکت Twenty20 و Test فاحش است.

مدیر مربی انگلیس، راب کی، امیدوار بود که آرچر بتواند نقش مهمی را در طول تابستان ایفا کند، با اولین بازی آزمایشی تیم در برابر ایرلند در لردز در 1-4 ژوئن. انگلیس اکنون نگران در دسترس بودن او برای دفاع از عنوان قهرمانی جام جهانی هند در اواخر امسال خواهد بود.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

آرچر در بمبئی جای خود را به هم تیمی انگلیسی اش کریس جردن خواهد داد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …