فرودگاه بیرمنگام در سال گذشته بیشترین تاخیر را در بریتانیا داشت | صنعت هواپیمایی

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

آمارهای رسمی نشان می‌دهد مسافرانی که از فرودگاه بیرمنگام پرواز می‌کردند، بیشترین تاخیر را در سال گذشته در بریتانیا تجربه کردند.

پروازهای پرواز از بیرمنگام در سال 2022 به طور متوسط ​​نیم ساعت عقب تر از برنامه زمان بندی شده بود، که بسیار بدتر از منچستر بود، در سالی که با هرج و مرج برای مسافران مشخص شد.

میانگین تأخیر بیش از دو برابر از سال 2021، زمانی که بیرمنگام بدترین رتبه را برای تأخیر کسب کرد، دو برابر شد، زیرا پایان محدودیت‌های سفر منجر به هجوم مشتریان بازگشتی به فرودگاه‌های کم‌کار شد.

تجزیه و تحلیل خبرگزاری PA در مورد وقت‌شناسی از سازمان هواپیمایی کشوری (CAA) نشان داد که میانگین تاخیر پرواز در تمام فرودگاه‌های بریتانیا در سال 2022 23 دقیقه بوده است، با بدترین عملکرد در ماه‌های می و ژوئن، زیرا فرودگاه‌ها و خطوط هوایی در تلاش برای جذب نیروی جدید بودند. کارکنان در زمینه هایی مانند امنیت و حمل و نقل زمینی برای پاسخگویی به تقاضا، ایجاد هرج و مرج برای مسافران.

نمودار تاخیر فرودگاه

میانگین تاخیر 30 دقیقه ای بیرمنگام بدتر از منچستر بود، جایی که برخی از آشفته ترین صحنه ها در نیمه اول سال رخ داد. میانگین 29 دقیقه منچستر با دانکاستر شفیلد مطابقت داشت که در ماه نوامبر به طور کامل تعطیل شد.

لوتون و لندن گاتویک، پایگاه های اصلی ایزی جت، که مجبور به لغو بخش هایی از پروازها شدند، طولانی ترین تاخیرهای بعدی را داشتند.

فرودگاه ایست میدلندز، که در درجه اول خدمات باربری را انجام می دهد، با میانگین 13 دقیقه تاخیر، بهترین فرودگاه را داشت.

بزرگترین فرودگاه بریتانیا، لندن هیترو، پس از اعمال محدودیتی بر تعداد مسافران در تابستان به منظور بهبود عملکرد، با 22 دقیقه عقب‌تر از برنامه، عملکرد کمی بهتر از میانگین داشت.

بیرمنگام، هفتمین فرودگاه بزرگ بریتانیا که در سال گذشته به بیش از 10 میلیون نفر خدمات رسانی می کند، در حال بازسازی سالن امنیتی خود برای سال 2024 است. این فرودگاه اعلام کرد که تا کنون بدون مشکل در سال جاری کار می کند. این فرودگاه متعلق به هفت مقام محلی وست میدلند و دو صندوق بازنشستگی است.

مسافران همچنین سال گذشته در بسیاری از فرودگاه‌ها قبل از سوار شدن به پروازها با صف‌های طولانی و انتظار برای امنیت و چک‌این مواجه شدند، به طوری که بیرمنگام و دیگران باعث شدند مردم برای مدیریت جمعیت در خارج از ترمینال‌ها صف بکشند.

سخنگوی فرودگاه بیرمنگام گفت: “شروع سال 2022 توسط کووید ویران شد. پس از برداشته شدن محدودیت‌های سفر، صنعت هوانوردی سخت برای بهبودی خود مبارزه کرد. امسال، اولین سالی است که از سال 2020 تحت تأثیر کووید قرار نگرفته است، فرودگاه ما با مشتریانی که تعداد آنها برابر یا بیشتر از قبل از همه‌گیری است، بدون مشکل کار می‌کند.

مشتریانی که در تابستان امسال از فرودگاه بیرمنگام استفاده می‌کنند، می‌توانند انتظار تغییراتی در مسیرهای پیاده‌روی خود داشته باشند، زیرا ما سالن امنیتی جدید 40 میلیون پوندی خود را می‌سازیم، که قرار است برای ژوئن 2024 آماده شود.

آنا بولز، رئیس مصرف‌کننده CAA، گفت: «داده‌های ما به ما می‌گوید که مسافران زیادی در سال گذشته با سطوح ناامیدکننده‌ای از تأخیر در فرودگاه‌های بریتانیا مواجه شدند.

این مهم است که مصرف کنندگان امسال خدمات باکیفیت را از خطوط هوایی و فرودگاه ها تجربه کنند. ما از خطوط هوایی انتظار داریم که در صورت اختلال در پروازها، اطلاعاتی در مورد حقوق مسافران به طور فعال ارائه کنند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …