ریچارد ریوردان، حامی مویرا دیمینگ، خواستار تاخیر در رای اخراج لیبرال ویکتوریا شد | سیاست ویکتوریا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

ریچارد ریوردان، نماینده لیبرال ویکتوریا، در نامه ای به جان پستو، رهبر ایالتی حزب، خواستار تاخیر در رای گیری روز جمعه برای اخراج نماینده معلق مویرا دیمینگ شده است یا “در خطر یک اختلاف حقوقی بسیار نامرتب” قرار می گیرد.

نماینده پارلمان پولوارث همچنین روز سه شنبه به پنج نماینده ای که نام خود را برای طرح اخراج معرفی کردند – روما بریتنل، رهبر سابق متیو گای، وین فارنهام، سیندی مک لیش و جیمز نیوبوری – نوشت که این طرح نامعتبر است زیرا آنها آن را امضا نکردند یا دلایلی ارائه نکردند. .

ریوردان در این نامه نوشت: “به عنوان عضو مسئول صدور مجدد قانون اساسی پارلمان برای همه اعضای منتخب، من می نویسم تا دو موضوع را مطرح کنم که فکر می کنم باعث لغو جلسه این جمعه می شود یا خطر یک اختلاف حقوقی بسیار درهم و برهم را تهدید می کند.” توسط آبان نیوز استرالیا دیده شده است.

«اطلاعیه جلسه فوق العاده بدون امضا است. من به دنبال مشاوره حقوقی مستقل بوده‌ام… پیشنهادی با این شدت هنوز باید توسط پیشنهاد دهندگان آن امضا شود. بنابراین اطلاعیه فعلی اخراج نامعتبر است.»

او گفت که نمایندگان باید شکایت خود را مجدداً مطرح کنند و پنج روز به دیمینگ اخطار بدهند، که به این معنی است که رای روز جمعه باید به تأخیر بیفتد.

«قانون اساسی کاملاً واضح است و پنج موافق باید مجدداً اخطار منطبق بر اخراج را با اخطار پنج روزه روشن صادر کنند. بنابراین، جلسه این جمعه باید لغو شود زیرا هیچ پیشنهاد معتبری برای بحث وجود ندارد.

با این حال، سخنگوی پستو گفت که جلسه روز جمعه “بر اساس برنامه ریزی انجام می شود”.

ریوردان یکی از حامیان دیمینگ است که پس از تهدید او پستو به پیگرد قانونی در هفته گذشته، با یک درخواست اخراج دوم مواجه است.

پستو و تیم رهبری لیبرال ابتدا در ماه مارس به دنبال اخراج او از اتاق حزب بودند، زیرا او در یک تجمع ضد تراجنسیتی شرکت داشت که توسط نئونازی ها شکسته شد.

هنگامی که مشخص شد پیشنهاد آنها از حمایت اکثریت اتاق حزب برخوردار نبود، مصالحه ای حاصل شد که منجر به تعلیق دیمینگ به مدت 9 ماه شد.

به گفته دیمینگ، به او گفته شده است که اگر تعلیق را بپذیرد، پستو بیانیه مشترک رسانه‌ای با او صادر خواهد کرد و مشخص می‌کند که او متهم به نازی یا همدردی نبوده است.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

پستو گفت که هرگز چنین توافقی نکرده و اولتیماتوم خود را برای صدور بیانیه تا بعدازظهر پنجشنبه رد کرد. دیمینگ در ادامه به نمایندگان لیبرال‌ها ایمیل زد و گفت که برای تعلیق خود یک چالش قانونی ایجاد خواهد کرد.

دیمینگ روز شنبه تهدید به وکلایش برای شروع مراحل قانونی را رد کرد و گفت که هرگونه گزارشی که او قصد شکایت از طرف را دارد “کاذب است” و او فقط به کمک حقوقی مانند میانجیگری فکر می کند.

او گفت: «از زمانی که تلاش ناموفق رهبر برای اخراج من به اتهام بدنام کردن حزب، تنها چیزی که می خواستم این بود که نامم پاک شود.

من هرگز به شکایت از حزب لیبرال فکر نکرده‌ام و گزارش‌هایی مبنی بر اینکه این کار را داشته‌ام یا قصد انجام آن را داشته‌ام، نادرست است.»

انتظار می‌رود که طرح اخراج روز جمعه به تصویب برسد و نمایندگان لیبرال خشمگین باشند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …