به تیم اسکات فرصتی داده شد که به بایدن حمله کند چون خیلی پیر شده بود. او این کار را نکرد.

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ،

سناتور تیم اسکات از کارولینای جنوبی در روز دوشنبه در یک تالار شهر در کالج سنت آنسلم در نیوهمپشایر، سؤالی در مورد آمادگی رئیس جمهور بایدن برای مقام ریاست جمهوری دریافت کرد که تمایل اعلام شده وی را برای اجرای یک کمپین مثبت در معرض آزمایش قرار داد. آقای اسکات، که انتظار می رود به طور رسمی کارزار انتخاباتی خود را در پایان ماه آغاز کند، پاسخی ارائه کرد که به جای سن یا آمادگی ذهنی آقای بایدن، شایستگی رهبری او را مورد انتقاد قرار داد.

پل هاردی، 77 ساله، رای دهنده جمهوری خواه و متخصص مغز و اعصاب رفتاری بازنشسته، برای اولین بار آقای اسکات گزیده ای از پیامی را که رئیس جمهور لیندون بی. جانسون به کنگره ارسال کرد در مورد استناد به متمم 25، که دستور جانشینی ریاست جمهوری را در صورت وجود رئیس جمهور بیان می کند، خواند. تلقی شود که از نظر روحی یا جسمی قادر به خدمت نیست. آقای هاردی سپس نسبت به آنچه که او احساس کرد عدم اقدام کنگره در ارائه استانداردهایی برای سلامت روانی رئیس جمهور است ابراز تاسف کرد.

هیچ راهی برای ارزیابی شایستگی فرمانده کل قوا وجود ندارد. هر مالک لیگ اصلی هر تیم ورزشی، گزارش دقیقی از سلامت و توانایی های خود می خواهد. ما به عنوان مردم آمریکا باید از فرمانده کل خود انتظار داشته باشیم که درک کاملی از پرونده پزشکی آنها داشته باشد. به عنوان کاندیدای احتمالی ریاست جمهوری، نظر شما در این باره چیست؟»

جمهوری خواهان سن و آمادگی ذهنی آقای بایدن را به یکی از ویژگی های پیام های تبلیغاتی خود تبدیل کرده اند. اگر او دوباره در سال 2024 انتخاب شود، آقای بایدن در دومین مراسم تحلیف خود 82 ساله خواهد شد و او در حال حاضر مسن ترین رئیس جمهور در تاریخ ایالات متحده است. گروه‌هایی از مفسران محافظه‌کار و چندین نامزد ریاست‌جمهوری از این واقعیت استفاده کرده‌اند تا این سوال را مطرح کنند که آیا آقای بایدن از نظر جسمی یا روحی برای دوره دوم ریاست جمهوری آماده است یا خیر. و خود آقای بایدن سن خود را به عنوان یک دارایی معرفی کرده است نه مانع. اما سن او دغدغه اصلی رای دهندگان در سراسر طیف سیاسی است.

من به رئیس جمهور مجوز نمی دهم. من فکر می کنم او در کار خود شکست می خورد زیرا او ناتوان است. من از گفتن این موضوع خودداری می کنم زیرا او خیلی پیر است یا خیلی ضعیف است. من فکر می‌کنم نتیجه نهایی این است که او توسط چپ رادیکال در حزبش همراه شده است. او به عنوان یک متحد دوید، او یک تقسیم کننده شده است. شما به مواضع سیاسی او نگاه کنید. شما به آخرین وضعیت اتحادیه نگاه کنید. آنچه او گفت این بود که “من کاری را انجام خواهم داد که چپ رادیکال حزب من می خواهد انجام دهد.” مشکلی که ما در کاخ سفید داریم بحث صلاحیت است. ما فقط به انتخابات نیاز داریم. متمم 25 اصلاحیه ای است که افرادی را که قادر به انجام وظایف خود نیستند در نظر می گیرد. من معتقدم که او حاضر نیست در برابر حزب – چپ رادیکال حزبش بایستد.

پاسخ آقای اسکات مطابق با استراتژی کلی او در این مرحله از کمپین نوپای خود برای عدم درگیر شدن در حملات شخصی بود. او یک سوال سافت بال در مورد یک موضوع شخصی و متحرک بیسبال پرسیده شد که هم دونالد جی ترامپ و هم نیکی هیلی، یکی دیگر از رقبای جمهوری خواه ریاست جمهوری، در سخنرانی ها و مصاحبه های اخیر مشتاقانه به آن پرداخته اند. در عوض، آقای اسکات ترجیح داد به دنبال چیزهایی که رئیس جمهور تحت کنترل خود دارد، مانند سیاست ها و ایدئولوژی او، به جای همه چیزهایی که خارج از کنترل او است، به دنبال آقای بایدن برود.

آقای هاردی که بعد از این رویداد نظرش را جویا شد، از پاسخ آقای اسکات رضایت نداشت: “او از آن کنار زد.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …