ساکنان برج مسکن عمومی ملبورن به دلیل قرنطینه کووید 5 میلیون دلار پرداخت کردند | ملبورن

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

هزاران نفر از ساکنانی که مجبور به قرنطینه ناگهانی کووید-19 در برج های مسکن عمومی در ملبورن در سال 2020 شده اند، واجد شرایط دریافت غرامت 5 میلیون دلاری خواهند بود.

دولت ویکتوریا در مورد اقداماتی که برای جلوگیری از شیوع ویروس در 9 برج در اوج موج دوم در نظر گرفته شده بود، به یک اقدام دسته جمعی رسیدگی کرده است.

شاکیان ادعا می کنند که افراد به اشتباه تا 14 روز در بازداشت بوده اند و در صورت تلاش برای ترک برج ها به آسیب جسمی تهدید شده اند، اگرچه ایالت ویکتوریا این ادعاها را رد کرده است.

اطلاعیه تسویه حساب به وب سایت وزارت بهداشت ارسال شده است.

بری بریح، ساکن برج خیابان آلفرد و رهبر جامعه گفت که ساکنان این پیشنهاد را مورد بحث قرار خواهند داد اما به جای تسویه حساب مالی، خواستار عذرخواهی هستند.

بریح به رادیو ABC گفت: “از این پیشنهاد بسیار منزجر هستم، اما ما باید در واقع به عنوان یک جامعه با هم کار کنیم تا به جلو برویم.”

این توافق هنوز باید در دادگاه عالی تایید شود، اما طبق این توافق، بزرگسالانی که در این طرح شرکت می‌کنند، سهام برابر و کودکان نصف آن را دریافت می‌کنند.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

هزینه های قانونی از صندوق 5 میلیون دلاری برای ساکنان برداشته نمی شود، بلکه توسط ایالت پرداخت می شود.

سخنگوی دولت ویکتوریا گفت که با کارشناسان بهداشت عمومی برای پاسخ به کووید که از زندگی و معیشت محافظت می کند کار کرده است.

“به عنوان بخشی از پاسخ کلی بهداشت عمومی به یک بیماری همه گیر در هر 100 سال یک بار، اقدامات لازم برای محافظت از همه ویکتوریایی ها و نجات جان ها، به ویژه آسیب پذیرترین افراد در جامعه ما – به ویژه با توجه به انتشار آهسته واکسن ها ضروری بود. توسط دولت موریسون.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …