داوطلبان تاج گذاری برای شکوفایی پارک های سلطنتی دست به کار شدند | بخش داوطلبانه

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

پس از دو روز میزبانی از هزاران طرفدار سلطنتی پرچم‌دار، بازدیدکنندگان روز دوشنبه به گرین پارک دعوت شدند – این بار برای انجام باغبانی.

وقتی ماشین‌آلات وارد شدند و تلاش‌های پاکسازی در اطراف کاخ باکینگهام، چند متر دورتر، در امتداد یک خط پر پیچ و خم که با رنگ سفید در پارک مشخص شده بود، آغاز شد، داوطلبان برای کاشت گل‌های وحشی روی دست و زانو نشستند.

مسیر رودخانه قدیمی تایبورن که از همپستد در شمال لندن و زیر کاخ باکینگهام می‌رفت، نشان می‌دهد، همین چند ماه پیش، ادای احترام گل به ملکه فقید برگزار شد.

در میان 180 نفری که به عنوان بخشی از ابتکار تاجگذاری داوطلبانه The Big Help Out، درخواست پارک های سلطنتی را برای کمک به کاشت گل های وحشی پذیرفتند، اوشا ونکاتارامان 63 ساله بود که با وجود کمرش بد نتوانست مقاومت کند.

حسابدار اهل برکشایر که با پسرش ویگنش 35 ساله و دوست دخترش لاهاری رامونی 31 ساله برای کاشت گل های دوستدار زنبور عسل حاضر شد، گفت: “عاشق کار داوطلبانه، عاشق ملکه، عاشق باغ ها، پس ما اینجا هستیم.” محلی زندگی می کنند

و پادشاه جدید؟ مکثی جزئی “ما او را هم دوست داریم. او کارهای خوبی انجام می دهد.»

بعدها، وقتی به خانه بازگشت، تصمیم گرفت در یک جلسه داوطلبانه دیگر برای کمک به بی خانمان های منطقه خود شرکت کند.

پسر او که در تحقیق و توسعه مراقبت‌های بهداشتی کار می‌کند، قبلاً داوطلب می‌شد، اما در طول همه‌گیری این عادت را ترک کرد. او گفت: «خوب است که دوباره به آن برگردیم. “این یک ایده عالی است که کار داوطلبانه را دوباره در دسترس قرار می دهد.”

رامونی که در زمینه فناوری مالی کار می کند و در کنسرت تاج گذاری در ویندزور حضور داشت (او به همراه برادرش که یک داوطلب قدیمی خدمات شهروندی بود) گفت: “من فکر می کنم تمرکز چارلز روی محیط زیست تغییر خوبی است.”

ابتدا به داوطلبان دستور داده شد که قبل از وارد کردن 3000 گیاه جوان که بهار آینده به صورت رودخانه ای از گل های وحشی آبی و بنفش ظاهر می شوند، سوراخی را با یک دیبر (یک چوب نوک تیز) در دو طرف خط سفید ایجاد کنند.

Big Help Out، که امیدوار است افراد جدید را تشویق کند تا در بحبوحه بحران داوطلبانه در سراسر بریتانیا حضور یابند، به دلیل ارتباطش با تاجگذاری و دولت که به دلیل ناتوانی در رسیدگی به علل ریشه ای فقر و نابرابری محکوم شده است، مورد انتقاد قرار گرفته است. .

داوطلبان گل وحشی گفتند که این طرح در تشویق آنها موثر بوده است.

میشل استیماک، 38 ساله، که در بخش پشتیبانی ادمین کار می کند، در کانادا، جایی که قبلا زندگی می کرد، داوطلب شد، اما گفت که یافتن فرصت ها در لندن می تواند دشوار باشد. او گفت رویدادی مانند این کمک کرد. من نمی‌دانستم پارک‌های سلطنتی این برنامه داوطلبانه را دارند و فضای بسیار زیبایی است، بنابراین من به دنبال فرصت‌های دیگری هستم.

جولی جیمز، 52 ساله، که برای یک سازنده تجهیزات علمی کار می کند، در هیچ فعالیت مرتبط با تاج گذاری شرکت نکرد – به جز تماشای این مراسم از تلویزیون – اما به همراه گروهی از همسایگان و دوستان داوطلب شد.

او هر روز با سگش به پارک سنت جیمز می رود اما این اولین بار بود که در پارک محلی خود داوطلب می شد. مهم نیست چه روزی است، هرگز از رفتن به پارک پشیمان نمی‌شوید.»

موسسه خیریه رویال پارکز که در حال حاضر نزدیک به 2000 داوطلب دارد، امیدوار است با افزایش آگاهی و رفع موانع با کمک به هزینه های سفر و تهیه وعده های غذایی و یونیفرم، نیروهای جدیدی در این فرآیند پیدا کند.

برایونی کراس، داوطلب و مدیر برنامه خیریه، امیدوار است که منافع زیست محیطی پادشاه به علاقه به پارک ها و فضاهای سبز تبدیل شود. ما به همه علاقه‌ای که می‌توانیم به دست آوریم نیاز داریم و امیدواریم که این دستور کار در ذهن طیف وسیع‌تری از مردم قرار گیرد.»

دین کوان 60 ساله که در زمینه فناوری اطلاعات کار می کند، یک سال است که با انگیزه بحران آب و هوا در پارک گرینویچ به عنوان محیط بان داوطلب شده است. “این به من کمک می کند تا موضوع را درک کنم و به من کمک می کند تا با آب و هوا مبارزه کنم [crisis]. با این کار می توانم ورزش کنم و همچنین احساس ناامیدی نمی کنم. “من نمی توانم کارهای دیگران را کنترل کنم، اما می توانم خودم را کنترل کنم.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …