استارمر می‌گوید، پس از انتخابات محلی قوی، محافظه‌کاران در مورد روحیه جنگ‌های فرهنگی قضاوت اشتباهی کردند کیر استارمر

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

به گفته رهبر حزب، کیر استارمر، نتایج انتخابات محلی نشان می‌دهد که حزب کارگر شیاطین برگزیت و زمان رهبری جرمی کوربین را بیرون کرده است، در حالی که محافظه‌کاران با تمرکز بر مسائل مربوط به جنگ فرهنگی بد قضاوت کرده‌اند.

رهبر حزب کارگر در ارزیابی صعودی که قرار است به کابینه سایه ارائه کند، محافظه‌کاران را به نادیده گرفتن نگرانی‌های واقعی رأی‌دهندگان متهم خواهد کرد. او خواهد گفت: «ترامپ های NHS هر روز هفته از خواب بیدار می شدند.

ارزیابی او در حالی انجام می شود که ریشی سوناک پس از انتخابات محلی روز پنجشنبه و مهلت کوتاه آخر هفته تاج گذاری با بازگشتی کبود به منازعه سیاسی مواجه است.

در حالی که محافظه کاران حدود 1000 کرسی شوراها را در سراسر انگلیس از دست داده اند و حزب کارگر بزرگترین حزب در دولت محلی برای اولین بار در دو دهه گذشته است، سوناک پیش از این با درخواست های برخی از نمایندگان برای تغییر مسیر روبرو شده است.

لیبرال دموکرات ها متعهد شده اند که با از سرگیری مجلس عوام، فوراً یک طرح عدم اعتماد علیه سوناک ارائه کنند. اگرچه بعید است که این رای گیری شود، چه برسد به پیروزی، اما به حس گسترده تر یک فصل باز علیه دولت می افزاید.

در نظراتی که از قبل توضیح داده شده است، رهبر حزب کارگر به کابینه سایه خواهد گفت که بیش از 500 عضو شورایی اضافی حزب و 22 شورای جدید “نشان دادند که کشور مستاصل برای تغییر است”.

وی ضمن هشدار نسبت به رضایت خاطر، اضافه می کند: «این واقعیت که حزب کارگر در تمام نقاط کشور پیروز شد، نشانه گام هایی بود که ما برداشته ایم. افرادی که در سال‌های کوربین و سال‌های برگزیت از ما دور شدند، دوباره برمی‌گردند.

اما بدیهی است که شک و تردیدهای زیادی در مورد سیاست وجود دارد و اکنون باید از اطمینان به امید برویم. ما باید نشان دهیم که یک دولت اصلاح‌کننده بزرگ خواهیم بود که امید به زندگی بهتر را برای کارگران شاغل به ارمغان می‌آورد.»

استارمر در اشاره مستقیم نادری به مسائل جنگ فرهنگی که به طور فزاینده ای توسط سوناک و حزبش به عنوان وسیله ای برای حمله به حزب کارگر تلقی می شود، بر این باور خود تأکید می کند که محافظه کاران با به نظر می رسد که بیشتر بر چنین موضوعاتی تمرکز کرده اند تا سیاست های اصلی مانند بهداشت و درمان، اشتباه محاسباتی کرده اند. خرج زندگی.

او می‌گوید: «توری‌ها برای ترمیم آسیب‌هایی که به NHS وارد کرده‌اند، خیلی کم و دیر انجام می‌دهند. ترامپ هر روز هفته از خواب بیدار می شد.

میزان دقیق موفقیت حزب کارگر در انتخابات محلی در سراسر 230 شورا در انگلستان، علیرغم بدست آوردن دستاوردهای بزرگ از محافظه کاران در شمال انگلیس و میدلندز، و گرفتن شوراهای مهم جنوبی مانند پلیموث، سویندون و مدوی، هنوز جای بحث دارد.

برون‌یابی‌های ملی از سهم 35 درصدی حزب کارگر نشان می‌دهد که به احتمال زیاد به جای دادن اکثریت مطلق به آن، پارلمانی معلق با حزب استارمر بزرگترین مجلس عوام ارائه خواهد کرد.

با این حال، این بر اساس رای گیری است که در آن لیبرال دموکرات ها 20 درصد آرا را به دست آوردند و بیش از 400 عضو شورا اضافه کردند و سبزها به دستاوردهای قابل توجهی دست یافتند و درصدی از حمایت از هر دو حزب احتمالاً در انتخابات عمومی به حزب کارگر تغییر می کند. .

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

استارمر به وزرای در سایه خود تاکید خواهد کرد که “سخت ترین بخش در پیش است” و بر لزوم نشان دادن سیاست هایی به رای دهندگان که تعهد به تغییر را نشان می دهد تاکید خواهد کرد.

با این حال، این سیاست‌ها، فراتر از برخی تعهدات در مورد مسکن، هنوز مشخص نشده‌اند، و استارمر تاکنون بر «ماموریت‌های» خودخوانده و عموماً مبهم در زمینه‌هایی مانند NHS، آموزش و پرورش و انرژی پاک تمرکز کرده است.

سوناک در نتیجه نمایش ضعیف انتخابات محلی با فشار شدیدتری مواجه می شود، با انتقاد از کنار گذاشتن اهداف خانه سازی و برخی از نمایندگان مجلس غر می زنند که واکنش او پس از رای گیری که صرفاً تکرار سیاست های موجود است، باعث می شود او به نظر دور از دسترس باشد.

در حالی که مقیاس شکست‌ها بدتر از پیش‌بینی‌های غم‌انگیز عمدی حزب قبل از نظرسنجی بود، به نظر می‌رسد سوناک بعید به نظر می‌رسد که با هر نوع چالش رهبری از سوی حزبی که قبلاً توسط دو تغییر رهبر از انتخابات گذشته آسیب دیده بود، مواجه شود.

با این حال، یکی از سردردهای جزئی که در راه است، کنفرانس افتتاحیه آخر هفته آینده است که در حاشیه سازمان دموکرات محافظه کار به شدت طرفدار بوریس جانسون است، که هدف آن بازگرداندن قدرت بیشتر به توده های مردمی محافظه کار است.

در گردهمایی آن در بورنموث سخنرانی‌هایی از وزرای سابق کابینه، جاکوب ریس ماگ و پریتی پاتل و همچنین سایر نمایندگان مجلس وعده داده شده شنیده می‌شود.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …