شان دایچ از اورتون می خواهد تا برایتون را گامی برای بقا بسازد | برایتون اند هوو آلبیون

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

شان دایچ از اورتون خواست تا سه گام نهایی را برای بقا در لیگ برتر بردارد، پس از اینکه تیمش با پیروزی غیرمحتمل 5-1 مقابل برایتون، ضربه بزرگی به چشمانش زد.

اورتون در 13 بازی خارج از خانه پیروز نشده بود، اما در ورزشگاه آمکس عالی بود، سه گل نیمه اول را بدون پاسخ به ثمر رساند و پس از ریکاوری میزبان خود، دو گل دیگر را با دوایت مک نیل اضافه کرد. آن‌ها روزی را با دو امتیاز فاصله از منطقه سقوط به پایان رساندند و می‌توانند دومین فرار دراماتیک را در چند فصل حس کنند.

دایچه که با این وجود از نحوه اجرای برنامه تاکتیکی او توسط بازیکنانش خوشحال بود، گفت: “به بچه ها گفتم این فقط یک قدم دیگر است، فقط یک قدم.” سه گام بزرگ دیگر وجود دارد که باید برداریم.»

این تکالیف با منچسترسیتی، وولوز و بورنموث است. دایچه به نمایش های موثر مشابهی امیدوار است و گفت که نمایش مقابل برایتون پس از یک بازی پر جنب و جوش در لستر یک هفته قبل او را غافلگیر نکرد.

“من مطمئن نیستم [saw it coming] خودم، با خط امتیاز. اجرا را دیدم چون در لستر دیدم. سر و صدای زیادی در مورد بازی خارج از خانه اورتون به وجود آمده است، اما ما ذهنیت را بهبود بخشیم. برخی از نمایش‌های قوی‌تر خارج از خانه، متعهدتر بوده‌اند.”

شماره مقابل او، روبرتو دزربی، از تسلیم غافلگیرکننده ای که تعقیب برایتون برای رسیدن به یک مقام اروپایی را به خطر می اندازد، ابراز تاسف کرد و چهار روز پس از پیروزی دیرهنگام شادی در برابر منچستریونایتد رخ داد. او رویکرد ذهنی تیمش را زیر سوال برد و گفت که آنها از آن برد حرکت نکرده اند و مدعی شد که هنوز سطح مورد نیاز برای رقابت نزدیک به اوج را ندارند.

دزربی گفت: “من برای نیمه اول ناامید هستم، زیرا نشان دادیم هنوز برای رقابت برای رسیدن به هدف بزرگ آماده نیستیم.” من در مورد ذهنیت صحبت می کنم، نه چیزهای دیگر. انجام سه بازی در هفته دشوار است، اما اگر می‌خواهید پیشرفت کنید، اگر می‌خواهید هدفتان را بالاتر ببرید، باید پیشرفت کنید.»

او که از او خواسته شد توضیح بیشتری بدهد، گفت: ما پیروزی مقابل منچستریونایتد را فراموش نکردیم. بزرگترین ویژگی تیم بزرگ این است که وقتی برنده می شوید فراموش کنید. شما باید برای بازی در هر بازی، هر روز آماده باشید و امروز ما دیر به استادیوم رسیدیم: در نیمه دوم.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

“امیدوارم بتوانیم این تاریخ را برای مدت طولانی به خاطر بسپاریم. کاری که در گذشته انجام دادی مهم نیست. به حساب نمی آید.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …