ناتینگهام فارست با پیروزی وحشیانه مقابل ساوتهمپتون امید به بقا را تقویت کرد | لیگ برتر

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

چند دقیقه قبل از شروع بازی، طبق سنت مرسوم، استیو کوپر از تونل ناتینگهام فارست به دیواری از سر و صدا بیرون آمد، فضای تب آلود دیگری. مدت‌ها قبل از اینکه در اتاقک خانه بنشیند، کوپر نفس عمیقی کشید و گونه‌هایش به مدت طولانی پف کرد. شاید او سواری وحشی که قرار بود بیاید را پیش بینی کرده بود.

این شبی بود که برای فشار خون خوب نبود، اما در پایان فارست، به لطف یک دوبل تایوو آوونی، یک پنالتی مورگان گیبز وایت و یک ضربه دیرهنگام دانیلو، یک پیروزی درخشان را در برابر باشگاه ساوتهمپتون و یک پیروزی به پایان رساند. سه امتیاز گرانبها، جان دادن به تلاش آنها برای بقا در لیگ برتر. با سه بازی برای انجام، سر جنگل بالای آب است. نحوه عملکرد آنها در خانه مقابل آرسنال و خارج از خانه چلسی و کریستال پالاس، دومی در روز پایانی، تعیین کننده فصل آنهاست. از نظر ریاضی، ساوتهمپتون می تواند زنده بماند، اما معجزه از اینجا می خواهد.

شاید تعجبی نداشت که این بازی با توجه به نیاز شدید هر دو تیم به امتیاز، با سرعتی نفسگیر برگزار شد. هر امیدی که از ضربه زدن لستر در فولام به وجود آمده بود، با رسیدن اورتون به یک پیروزی غافلگیرکننده در برایتون، به سرعت از بین رفت. چیز خاصی در مورد بازی‌های زیر نور اینجا در بهترین زمان‌ها وجود دارد و شرایط کثیف تنها یک برخورد سرگرم‌کننده، اگر گاهی اوقات بی‌نقص، افزایش می‌دهد.

هیچ چیز بیشتر از برنان جانسون که بعد از 10 دقیقه از کنار آرمل بلا-کوچاپ می سوزد، ماهیت وحشی این بازی را تجسم نمی کند و مدافع میانی ساوتهمپتون را مانند اسکرپی دو و سپس روی چهار دست و پا دست و پا می زند. یان بدنارک به خوبی از یافتن یک Awoniyi بدون علامت توسط جانسون جلوگیری کرد. بلا-کوچاپ در تلاش برای نگه داشتن خود مجروح شد و با کمک دو کادر پزشکی ساوتهمپتون به سمت پایین تونل رفت.

فارست در نیمه دوم بیرون از زمین غوغا کرد، حائل دو گل آنها پس از اینکه گیبز وایت الکس مک کارتی را اشتباه از نقطه پنالتی فرستاد، بازیابی شد. چند ثانیه پس از کنترل توپ در محوطه جریمه ساوتهمپتون، آینسلی میتلند-نایلز خود تخریبی را تحت فشار قرار داد و درد جانسون پر جنب و جوش را از بین برد. گیبز وایت اشتباه نکرد.

Awoniyi در دقیقه 18 زمانی که او مرکز منظم جانسون را به خانه برد و سه دقیقه بعد مهاجم گلزنی خود و فارست را دو برابر کرد، توپ را به گلوله رساند. این گل از برتری سرژ اوریر از کارلوس آلکاراز ناشی شد و ساوتهمپتون بارها نتوانست خطوط خود را پاک کند. فارست توپ را بازیافت کرد و دانیلو با یک لمس هوشمندانه با قسمت بیرونی پای چپ، به اونییی کمک کرد. Awoniyi در چرخش گذشته مک کارتی را زد. زمین شهر تکان می خورد.

Taiwo Awoniyi دومین گل خود را پیاپی به ثمر رساند
Taiwo Awoniyi دومین گل خود را پیاپی به ثمر رساند. عکس: رایان براون / شاتر استوک

ساوتهمپتون درخشان‌تر شروع کرد و اولین فرصت واقعی بازی را داشت. چه آدامز بازگشته، که دید اولیه‌ای داشت، اگر فیلیپه با قرار دادن دیوارهای جنگل با چیزی شبیه به یک مانع طولانی، واکنش هوشمندانه‌ای به ضربه او نشان نمی‌داد، شانس خود را برای زدن هدف در هفت دقیقه تصور می‌کرد. فارست پس از لو دادن مرکز نرم ساوتهمپتون راحت به نظر می رسید، اما تیم میهمان در دقیقه 25 پاسخ دادند، زمانی که آلکاراز آخرین ضربه را روی یک ضد حمله نرم اعمال کرد. جیمز وارد پروس توپ را از گیبس وایت در نیمه خودش زد و آدامز را آزاد کرد.

ناگهان ساوتهمپتون سه بر دو بود و آدامز سخت کوش استوارت آرمسترانگ را در سمت چپ خود انتخاب کرد. آرمسترانگ بدون خودخواهی توپ را از روی محوطه شش قدم برای کنترل آلکاراز عبور داد و سپس وارد دروازه کیلور ناواس شد. روبن سلس که روی خط لمسی می پرید سعی کرد به تیمش انرژی بدهد. تئو والکات، یکی از سه تغییری که ساوتهمپتون در نیوکاسل انجام داد، به گل تساوی نزدیک شد، اما پس از آن میتلند-نایلز، که برای کنار آمدن با جانسون مشکل داشت، به فارست یک پنالتی داد. از آنجا همیشه به نظر می رسید ساوتهمپتون برای یک شب طولانی در آن حضور داشته باشد.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

مرده و دفن شده؟ گلزنی ساوتهمپتون در عرض پنج دقیقه پس از شروع مجدد، بخشی از فیلمنامه نبود. ظاهراً سلس باید بدنارک و لیانکو را که جایگزین بلا-کوچاپ شده بودند متقاعد کند تا در نیمه دوم به کرنر بروند. اینسوینگگر وارد-پروس در محوطه شش قدمی جنگل به زمین نشست و لیانکو از فیلیپه فرار کرد تا وارد دروازه شود. لیانکو به زور از ناواس سیو کرد.

حالا این فارست بود که گرما را حس می کرد. کمالدین سولمانا به جای والکات از کنار رنان لودی گذشت و از طریق انحراف ضربه ای به تور کناری زد. از کرنر وارد-پروس، لیانکو دوباره اولین ضربه سر را به دست آورد، اما ناواس قبل از اینکه آدامز کمین کرده بتواند به خوبی وارد دروازه شود، ضربه سر را به بیرون زد.

ساوتهمپتون می‌توانست بوی خون را حس کند، اما فارست ظاهراً بازی را با سبکی آغاز کرد. جانسون دوباره کاتالیزور بود. او توپ را برای گیبز وایت قطع کرد، که ضربه زیبای او روی نقطه پنالتی به خوبی برای دانیلو انجام شد. نیمکت تعویض های فارست – حتی اوریر که مصدوم شد – برای پیوستن به جشن ها خالی شد و کوپر غرق در باران به تیرک زد. در امتداد خط تماس در شادی. پنالتی دیرهنگام وارد-پروس، پس از اینکه سم سرریج رومئو لاویا را قطع کرد، یک فینال پرتنش را رقم زد اما فارست ادامه داد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …