رودری درباره شانس انتقام منچسترسیتی مقابل رئال مادرید صحبت کرد | لیگ قهرمانان

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

رودری اعلام کرد که منچسترسیتی در اوج بازی خود قرار دارد و تشنه انتقام دل شکستگی خود در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا در فصل گذشته مقابل رئال مادرید است، زیرا هیجانات قبل از بازی اول بازی برگشت افزایش یافته است.

مدتی است که احساس می شود نادیده گرفتن جنبه روانشناختی آنچه در جلسه قبلی رخ داده است دشوار است. سیتی در دقیقه 90 بازی برگشت در برنابئو با دو گل برتری داشت و تنها دو گل دریافت کرد و در وقت اضافه شکست خورد.

پپ گواردیولا خواستار خونسردی شد. سرمربی سیتی – که تیمش در 17 بازی از 20 بازی قبلی خود در همه رقابت ها پیروز شده و سه بازی دیگر را مساوی کرده است – گفت که انتقام گرفتن “اشتباهی بزرگ” است. اما رودری لحن دیگری گرفت. او خیلی خوشحال بود که جنبه انگیزشی تساوی آخر را تصدیق کرد و آن را با اولین کلماتش در کنفرانس مطبوعاتی دوشنبه شب مطرح کرد.

هافبک گفت: ما شانس انتقام را خواهیم داشت. ما فلسفه ای داریم که می توانید از تجربیات گذشته بیاموزید. ما 180 دقیقه درخشش انجام دادیم اما کافی نبود. دقایق پایانی در بازی برگشت… ما آن را به درستی انجام ندادیم.

وقتی می توانید باید بکشید. ما به آنها احترام می گذاریم [Madrid] – سلطان این مسابقه – اما ما سلاح داریم. ما در یک لحظه عالی هستیم و از هیچ چیز نمی ترسیم. ما اینجا هستیم تا دوباره بجنگیم و البته تشنه انتقام هم هستیم.»

رودری اعتراف کرد که تکرار بازی برگشت فصل گذشته را تماشا نکرده است زیرا مجبور نبوده است. به ذهنش رسیده است. در مورد گواردیولا که هر دو پا را بررسی کرده است، همین طور است، اما او مصمم به نظر می رسد که با صحبت هایش تیتر اخبار نشود. او در مورد بازیکن خطرناک مادرید، وینیسیوس جونیور، اظهار نظر کرد و گفت: “به نظر می رسد هر بار که توپ را لمس می کند، کاری انجام می دهد”.

گفتگوی پپ گواردیولا با رسانه ها
پپ گواردیولا پیش از بازی رفت نیمه نهایی مقابل رئال مادرید از وینیسیوس جونیور تمجید کرد. عکس: Oscar J Barroso/AFP7/Shutterstock

گواردیولا گفت: “من می دانم که باشگاهم چه می خواهد قهرمان لیگ قهرمانان شود. وقتی رسیدم این حس را داشتم. آنها از من نپرسیدند اما این حس را می دانم که بعد از اولین لیگ برتر، هدف لیگ قهرمانان اروپا بود. وقتی یک جام ندارید، آن را می خواهید. خوب است، از نظر خوبی.

“طرز بازی ما در فصل گذشته [against Madrid] در هر دو بازی واقعا خوب بود اما کافی نبود. ما برای انتقام اینجا نیستیم، این فقط یک فرصت دیگر است. هر چقدر اینجا هستیم، یک روز به آن می رسیم. یک روز به فینال می‌رسیم و آن را می‌بریم.»

فرم انفجاری ارلینگ هالند محل بحث بود و کارلو آنچلوتی، سرمربی مادرید، به این نکته اشاره کرد که چگونه مهاجم مرکزی به سیتی گزینه مستقیم تری پیشنهاد داده است. تاکتیک گواردیولا برای ساختن با سه دفاع و درخواست از جان استونز برای حضور در خط هافبک در کنار رودری نیز مورد بحث قرار گرفت. این احساس در مادرید این است که این موضوع محصول جانبی ورود هالند بوده است.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

“[Haaland] آنچلوتی گفت بازیکن بسیار خطرناکی است. اما فقط صحبت در مورد او به معنای صحبت نکردن در مورد یک تیم بسیار کامل است. ما به بازی ای فکر نمی کنیم که او را متوقف کند، بلکه به فکر متوقف کردن تیمی هستیم که غیرقابل توقف به نظر می رسد. چیزی که می توانم بگویم این است که سیتی نسبت به سال گذشته تیم کامل تری است.

او [Guardiola] سال گذشته گابریل ژسوس را داشت که خطرناک بود اما ویژگی های متفاوتی با هالند داشت. شاید آنها کمی مستقیم تر هستند، از توپ بلند کمی بیشتر استفاده می کنند. سپس وجود دارد [Kevin] دی بروین پشت سر اوست تا بتوانند از توپ بلند و توپ دوم استفاده کنند. اما این بدان معنا نیست که آنها سبک خود را تغییر داده اند.»

رودری گفت:[Haaland] خیلی خوب است و ما به عنوان یک تیم بهترین لحظات را از او می گیریم و یکدیگر را درک می کنیم. ما دید وسیع تری از او می بینیم، این فقط گلزنی نیست. ما تغییر کرده ایم [tactically] از نحوه بازی ما در فصل گذشته.”

رودریگو، وینگر مادریدی که فصل گذشته گل‌های دیرهنگام را به ثمر رساند تا رئال مادرید را در بازی برگشت به تساوی بکشاند، روز شنبه در جریان فینال کوپا دل ری خانه‌اش سرقت شد. رودریگو هر دو گل را در برد 2-1 مقابل اوساسونا به ثمر رساند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …