نورثهمپتون در حالی به لیگ یک صعود کرد که هاسکینز رستگاری روز آخر را قطعی کرد | نورث همپتون

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

یک ضربه عالی نیمه اول سام هاسکینز برای اطمینان کافی بود نورث همپتون پیروزی در ترانمر و صعود خودکار به لیگ یک.

هاسکینز، بهترین بازیکن سال لیگ دو، بیست و دومین گل خود در این فصل را در دقیقه پنجم به ثمر رساند. نورثهمپتون در روز آخر فصل گذشته زمانی که بریستول روورز با پیروزی 7-0 مقابل اسکانتورپ باعث شد گل‌های زده‌شده را از دست بدهد، دچار ناراحتی شد – اما این بار تکرار نشد زیرا آنها به پیروزی ادامه دادند.

جان بردی، سرمربی نورثهمپتون در مصاحبه ای احساسی پس از بازی گفت: “درد زیادی برای رسیدن به اینجا وجود داشت.” “سال گذشته صدمه دیده و [this time] ما مجبور نیستیم بازی های پلی آف را انجام دهیم و در واقع می توانیم فقط از لحظه لذت ببریم. [This club] مثل یک خانواده است، ما مراقب یکدیگر هستیم.»

شهرستان استوکپورت به نورثهمپتون برای باخت و شکست دادن به سقوط نیاز داشت هارتلپول خود را برای ربودن آخرین نقطه خودکار – اما آنها به تساوی 1-1 در Edgeley Park متوقف شدند و اکنون باید به پلی آف رضایت دهند.

شاگردان دیو چالینور شش دقیقه قبل از وقت استراحت پس از سرنگون شدن کالوم کمپس در داخل محوطه، از روی نقطه پنالتی دروازه را باز کردند. او خودش را بلند کرد و توپ را به گوشه بالا شلیک کرد، اما وقتی کالوم کوک از بیرون محوطه وارد شد، پولز گل تساوی را گرفت.

تیم میزبان این شانس را داشت که هر سه امتیاز را بگیرد و به طور بالقوه بر نورثهمپتون فشار بیاورد، زیرا کمپس برای یک پنالتی دیگر آماده شد. دروازه بان هارتلپول، بن کیلیپ، ضربه نقطه ای خود را مهار کرد و صحنه های شادی را در پرنتون پارک ایجاد کرد.

بردفورد سیتی از مارک هیوز با تساوی مقابل لیتون اورینت جایگاه خود در پلی آف را تضمین کرد.
بردفورد سیتی از مارک هیوز با تساوی مقابل لیتون اورینت جایگاه خود در پلی آف را تضمین کرد. عکس: Anna Gowthorpe/Shutterstock

سالفورد سیتی حریف نیمه نهایی پلی آف هاترها در دربی محلی خواهند بود، زیرا آنها علیرغم باخت 1-0 در خانه به مکان پایانی ماندند. گیلینگهام. Cheye Alexander با یک پنالتی دیرهنگام آن را برای میهمان به ارمغان آورد منسفیلد، که 2-0 در کولچستر، اختلاف گل را به سختی از دست داد.

کارلایل کسب مقام پنجم و تساوی دو بازی با بردفورد پس از اینکه آنها از پشت به تساوی 1-1 رسیدند. ساتون. میزبان از طریق کیلیان کواسی پیش افتاد، اما کامبریان در چهار دقیقه مانده به پایان بازی، زمانی که جو کیزی با ضربه سر وارد دروازه خودی شد، به تساوی رسید و اولین برد ساتون در لیگ در 11 بازی را رد کرد.

بردفورد جایگاه خود را با تساوی 1-1 مقابل قهرمان قطعی کرد. لیتون اورینت، که در دقیقه 41 از طریق جردن براون از بن بست عبور کرد تا تماشاگران میزبان را ساکت کند. شاگردان مارک هیوز تنها دو دقیقه بعد با انحراف تلاش برد هالیدی از بیرون محوطه جریمه به گل تساوی دست یافتند و همینطور ماندگار شد.

چارلی آستین برای سویندون همانطور که آنها می زدند کراولی 2-1 با سرمربی جدیدشان، مایکل فلین که از روی سکوها تماشا می کند. ضربه جیک ریوز برای ترفیع کافی بود استیونیج مدعی پیروزی 1-0 در بارو، در حالی که گل به خودی ایزاک اوگوندره به دست آورد گریمزبی پیروزی 1-0 مقابل ویمبلدون.

در جای دیگر، لاچلان بروک در وقت های تلف شده به تساوی رسید کرو به تساوی 2-2 سرگرم کننده با نیوپورت. کانر ویلکینسون و آیزاک هاچینسون هدف قرار گرفتند والسال در پیروزی 2-1 خود مقابل دانکاستر و سقوط کرد روچدیل مسابقات خود را با تساوی 1-1 به پایان رساندند شهر هاروگیت.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …