انتقاد رانندگان فرمول یک از میامی GP به دلیل “محوول کردن تمرکز” razzmatazz قبل از مسابقه | فرمول یک

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

رانندگان فرمول یک نارضایتی خود را از معرفی جدید این ورزش قبل از مسابقه که روز یکشنبه در مراسم افتتاحیه گرندپری میامی ارائه شد، منتشر کردند. بسیاری آن را به عنوان یک حواس پرتی غیر ضروری بسیار نزدیک به شروع مسابقه و اضافه شدن ناخواسته به یک برنامه کاری بیش از حد از قبل توصیف کرده اند.

مکس ورشتاپن در مسابقه اتودروم بین‌المللی میامی با یک درایو غالب در جلسه‌ای که از اولین مسابقه‌اش در سال گذشته به سختی از بقیه متمایز شد، پیروز شد. این بار، به عنوان بخشی از روند توری، رانندگان موظف شدند در یک ویترین قبل از مسابقه شرکت کنند تا آنها را به جمعیت معرفی کنند. آنها یکی پس از دیگری از کنار گارد افتخاری از مشوقان بیرون آورده شدند که توسط رپر LL Cool J اعلام شده بود در حالی که خواننده will.i.am یک ارکستر 30 قطعه ای و کراوات سیاه را رهبری می کرد.

این فیلم در فلوریدا برای تجارت نمایشی بزرگ بود اما مورد استقبال برخی از رانندگان قرار نگرفت. جورج راسل راننده مرسدس که همچنین مدیر انجمن رانندگان جایزه بزرگ است، گفت: «این موضوع باعث حواس پرتی می‌شود، زیرا ما نیم ساعت با تمام لباس‌های خود در زیر نور آفتاب در شبکه هستیم. فکر نمی‌کنم هیچ ورزش دیگری در دنیا وجود داشته باشد که 30 دقیقه قبل از اینکه برای انجام کار خود بیرون بروید، همه دوربین‌ها روی شما هستند و کمی از آن به نمایش در می‌آیند.»

لاندو نوریس در مورد آنچه که او اصرار داشت که از مقدمه بیزاری جهانی داشت، تأکید داشت. راننده مک لارن گفت: «هیچ یک از رانندگان آن را دوست ندارند. ما تبلیغات زیادی برای هواداران انجام می دهیم [but] به عنوان راننده، همه ما فقط می خواهیم بنشینیم و روی چیزی که باید روی آن تمرکز کنیم تمرکز کنیم و تلویزیون و همه چیز را زیاد انجام ندهیم. در نهایت این یک تجارت است، بنابراین کاری است که ما باید انجام دهیم، اما افزودن موارد بیشتر و بیشتری مانند این، هیچ راننده ای آن را دوست ندارد.

والتری بوتاس از آلفارومئو گفت: «هیچ ورزش دیگری وجود ندارد که ورزشکاران آنقدر قبل از شروع مسابقه یا رویداد انجام دهند. “در مقطعی باید محدودیتی وجود داشته باشد.”

مشخص است که هدف F1 تکامل این مفهوم برای استقرار آن در هفت مسابقه دیگر است و این ورزش پاسخ های مثبتی از چندین راننده به آن دریافت کرده است. همچنین در جلسه توجیهی رانندگان در روز جمعه با آنها بحث شد و دوباره تلاش خواهد شد تا سطحی از اتفاق نظر در مورد نحوه به کارگیری آن تضمین شود.

لوئیس همیلتون یکی از کسانی بود که از روش جدید استقبال کرد. او گفت: «خیلی خوب است که این ورزش به طور مداوم در حال رشد و تکامل است. “آنها فقط همان کارهایی را که در گذشته انجام داده اند انجام نمی دهند. آنها در حال تلاش برای بهبود نمایش هستند و من کاملاً از آن حمایت می کنم. منظورم این است که من با گوش دادن به LL Cool J بزرگ شدم و شما will.i.am را دارید که هنرمندی باورنکردنی است.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …