رودریگو تغییر دهنده بازی رئال مادرید ممکن است به سیتی بازگردد | رئال مادرید

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

دبلیورودریگو گوس شنبه شب در فینال کوپا دل ری مقابل اوساسونا گل پیروزی را به ثمر رساند، او به کرنر رفت، هم تیمی هایش را در آغوش گرفت و سپس گلزنی کرد. من با انگشتانش تعداد کمی آن را فهمیدند و کمتر معنی آن را فهمیدند، حداقل هنوز نه، اما جایی در آن دریای سفید که همه در حال وحشی بودند، پسر کوچکی بود که در کنار پدرش نشسته بود که می دانست. آن پایین در زمین، این جشنی بود که برزیلی انجام می داد.

ایگناسیو هشت ساله است و در حالی که از بیماری هوچکین بهبود می یابد، به تازگی یک دوره شیمی درمانی را تکمیل کرده است. رودریگو برای اولین بار در ماه فوریه از طریق موسسه خیریه ای به نام Juegaterapia که به کودکان مبتلا به سرطان اختصاص داده شده بود با او صحبت کرده بود و دو روز قبل از فینال او را ملاقات کرده بود و او را برای بازی فیفا در کنسول به چالش می کشید. ایگناسیو به رودریگو هشدار داده بود که قرار است شکست بخورد و زمانی که او گل زد، من دنبال کرد. حالا نوبت رودریگو بود.

رودریگو پس از آن گفت: “این برای ایگناسیو است.” تا آن زمان، وینگر یک مدال برنده را دور گردن خود داشت و جایزه مرد مسابقه را در دستانش داشت. او دو بار گلزنی کرده بود تا مادرید را به پیروزی 2-1 برساند و تنها جامی را که در آنجا فتح نکرده بود، تثبیت کرد، جمع آوری آن با 22 کامل شد. برنده در فاصله 20 دقیقه به پایان رسید و بازی افتتاحیه تنها پس از 106 ثانیه بود. او همیشه سریع بوده است: رودریگو در 17 سالگی با مبلغ 45 میلیون یورو برای مادرید قرارداد امضا کرد، اگرچه تا 18 سالگی به این تیم نرفت، اولین گل خود را 94 ثانیه پس از شروع لالیگا، سریعتر از هر بازیکنی در تاریخ باشگاه به ثمر رساند و 4 گل به ثمر رساند. دقایقی پس از اولین شب اروپایی خود در سانتیاگو برنابئو.

اولین بازی او در جام حذفی بعد از 14 دقیقه برای او گل به ارمغان آورد و در اولین بازی خود در جام باشگاه های جهان نیز گلزنی کرد. اگرچه این گل در دقیقه 92 بود و اگر گل های اولیه خوب بوده اند، گل های دیرهنگام هستند که او بیشترین علاقه را دارد و بیشتر به خاطر آنها به یادگار مانده است، یا تا روز شنبه بود. چیزی در مورد ماموریت های نجات وجود دارد که به نظر می رسد برای او ساخته شده است. فرستاده شده تا آنها را نجات دهد، گویی حس ذاتی از زمان، موقعیت دارد، که حتی ممکن است علیه او کار کرده باشد.

جشن گل جدید رودریگو ادای احترام به ایگناسیو است
جشن گل جدید رودریگو ادای احترامی به ایگناسیو، هوادار جوان رئال است که تحت درمان سرطان قرار گرفته است. عکس: جزوه

یک برنده مقابل اینترناسیونال به ذهنم می رسد، فصل گذشته رگبار او، مادرید را مقابل چلسی به وقت اضافه کشاند و البته بعد از آن هم همینطور بود. که. رودریگو روز شنبه در پاسخ به این سوال که آیا این بهترین شب دوران حرفه‌ای‌اش بود یا خیر، بلافاصله گفت: نه، “هیچ چیز با سیتی قابل مقایسه نیست” – و چگونه می‌توانست؟ او به یاد می آورد: «ما مرده بودیم، هیچ کس باور نمی کرد.

برای رودریگو، چیزی در مورد جام‌ها وجود دارد – این دوره از رقابت‌های کوپا دل ری با ضربه درخشان او شروع شد، در حالی که مادریدی ها را در کاسرنو کوچک به ثمر رساند و او یک گل مساوی پوچ به ثمر رساند تا آنها را به وقت اضافه مقابل اتلتیکو مادرید ببرد – به خصوص در اروپا. بهترین گلزن مادرید در کوپا دل ری در این فصل، او در لیگ قهرمانان اروپا در 37 بازی بیشتر از 104 گل در لیگ، 15 در مقابل 13 گل زده است. جام حذفی، 433 در لیگ. در بین گل هایی که او گل می زند و راه اندازی می کند، او مستقیماً در هر 74 دقیقه یک گل در لیگ قهرمانان اروپا نقش داشته است. او گفت: «نمی‌دانم چگونه توضیح بدهم، چه اتفاقی برای من در این مسابقات می‌افتد. همیشه اتفاقات خوبی در لیگ قهرمانان برای من رخ می دهد.

تا حدی که آمار حاصل از که دقایقی که او بازی کرده است، دقیقاً همان احساسی که برای آن لحظه بازی کرده است، آن تصور از او به عنوان یک فوتبالیست که می آید و بازی را تغییر می دهد. این نیز می تواند مشکل ساز باشد: اولین بازی او تقریباً چهار سال پیش بود و فقط اکنون به نظر می رسد که او در حال تبدیل شدن به یک بازیکن ثابت است. در این زمان، سال گذشته، رودریگو در نیمه نهایی مقابل منچسترسیتی شروع نکرد، اما کارلو آنچلوتی فده والورده را یک نقش ترکیبی یافته بود. دو ماه پیش شاید این کار را نمی کرد. در حال حاضر، هر چند به دور از تضمین، انتظار می رود او خواهد بود. در هر صورت، او معرفی خواهد شد، شکل و سابقه در اینجا نشان می دهد که تاثیری خواهد داشت.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

رودریگو جوان، مودب و کم حرف است، این یکی از دلایلی است که مدت زیادی طول کشیده تا او به یک بازیکن معمولی تبدیل شود. او دوست دارد شماره 10 باشد، این یک چیز دیگر است: این نقش واقعاً در تیم مادرید وجود ندارد. او هم چپ را دوست دارد، اما وینیسیوس جونیور آنجاست. او در 9 کاذب بازی کرده است، اما تنها زمانی که کریم بنزما غایب بوده است. مدتی طول کشید تا جایی در کنار هر دو، بازی در سمت راست، به دست آمد. همانطور که آنچلوتی پس از فینال جام حذفی او را خطاب کرد، “بازیکن ظریفی که به شکلی دیدنی در حال پیشرفت است”، او قربانی میل به تقویت خط هافبک و ویژگی های خود شده است.

آنچلوتی در ماه فوریه اعتراف کرد: “گاهی اوقات من با او بازی نمی کنم زیرا به این ترتیب راه دیگری برای تغییر بازی دارم.” این به این دلیل نیست که او لیاقت یک مکان را ندارد، بلکه به این دلیل است که من یک گزینه دارم. او به ما اجازه داد تا از روی نیمکت لیگ قهرمانان را ببریم.” در فینال سال گذشته رودریگو مجبور شد در دقایق پایانی به مربی نزدیک شود تا به او قول بازی دادن به او را یادآوری کند، پاداش کاری که انجام داده بود. او در دقیقه 93 بازی را ادامه داد.

پذیرفتن آن همیشه آسان نبوده است. رودریگو اعتراف کرد که لوکا مودریچ به او گفته بود زمانی که بازی‌های مورد نظرش را نمی‌گیرد آرام بماند و در مقابل ویارئال در ژانویه به سمت نیمکت رفت و بدون اینکه آنچلوتی را به رسمیت بشناسد به سمت نیمکت رفت، کاری که بسیار قابل توجه‌تر است زیرا غیرمنتظره بود. اردوگاه او گفت که او مربی را ندیده است، اما آنچلوتی رو به او کرد و خواست: تو با من دست بده.

کارلو آنچلوتی تمرینات رئال مادرید را پیش از بازی رفت مقابل منچسترسیتی در روز سه شنبه هدایت می کند.
کارلو آنچلوتی تمرینات رئال مادرید را پیش از بازی رفت مقابل منچسترسیتی در روز سه شنبه هدایت می کند. عکس: Kiko Huesca/EPA

اکنون متفاوت است، احتمالاً حتی انتقال به سمت یک نقش معمولی، که اخیراً با اجرای سطح فوق العاده ای به دست آمده است. فرصت‌های بیشتر برای بازی، گاهی اوقات از طریق غیبت، به معنای فرصت‌های بیشتر برای شروع به کار است، که همه چیز به خودی خود تداوم می‌یابد. این نکته ای است که رودریگو به طور مکرر، اگر آرام، آرام، به آن اشاره می کند. هر وقت بیشتر بازی کنم می توانم به آن اعداد نزدیک شوم. حالا من همیشه در حال بازی هستم، سرمربی به من اعتماد دارد، بنابراین طبیعی است که گل های بیشتری بزنم، پاس گل های بیشتری بدهم و بهتر بازی کنم.»

او 8 بار در اروپا شروع کرده است، از جمله هر دو بازی مقابل چلسی – او دو بار در استمفوردبریج گلزنی کرد – و در 11 بازی از 13 بازی قبلی لیگ در صورت امکان، 11 بازی را شروع کرده است. با این حال، یک هشدار: دو نفری که او نبود، بارسلونا بودند، که مقابل آنها به میدان رفت و گلزنی کرد، و اتلتیکو، این ظن آزاردهنده وجود داشت که در بزرگترین شب‌ها می‌توان او را به عنوان مردی برای نجات آنها معرفی کرد. او 6 گل در لیگ و 9 پاس گل، 16 گل در تمام رقابت ها در مقایسه با 9، 2 و 7 گل در سه فصل قبل به ثبت رساند. دو نفر اخیر جام مادرید را به دست آوردند و به قول خود عمل کردند و به یک وعده عمل کردند من برای ایگناسیو

رودریگو پس از آن گفت: «این یک شب خاص است، حالا ما استراحت می کنیم و سه شنبه مهم ترین بازی فصل را داریم. ما همیشه بیشتر می خواهیم.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …