اورتون با شکست غیرمحتمل برایتون ترس از سقوط را کاهش داد | لیگ برتر

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

بدترین و بدترین برد خارج از خانه برای اورتون کافی بود اما این یکی از آنها نبود. آن‌ها برایتون را با نمایش ضدحمله‌ای مرگبار که هر تیمی در تمام فصل نشان می‌دهد، از هم جدا کردند، سه بار در نیمه اول به ثمر رساندند و از دور متملق نشدند. عبدالله دوکوره دو بار روی هدف قرار گرفت، یکی از آنها در دقیقه اول، قبل از اینکه دوایت مک نیل جیسون استیل را مجبور به گل به خودی کند. بازیکنان شان دایچ می توانستند در یک طلسم افسارگسیخته به این آمار اضافه کنند.

به طور باور نکردنی، چیزهای بیشتری در راه بود. هنگامی که مک نیل برجسته در 14 دقیقه از پایان ضربه زد، نیمکت اورتون از خوشحالی در ماموریتی که ماهرانه انجام شده بود منفجر شد. او این کار را با یک پنجم ضربه تند به عمق زمان اضافه می کند. دلداری الکسیس مک آلیستر این واقعیت را تغییر نداد که آنها اکنون از سه رتبه آخر خارج هستند و مطمئناً با چند اجرای دیگر با این کیفیت همراه خواهند بود.

با قاطعیت شروع کردند و تسلیم نشدند. پایان دادن به تعویض برایتون پس از پیروزی در پرتاب احتمالاً یکی از راه‌های ایجاد اختلال در میزبان آنها بود، اما مطمئناً، دایچ در وحشیانه‌ترین رویاهای خود نمی‌توانست اتفاق بعدی را تصور کند. او می‌توانست هر چیزی را برای چسبیدن به چیزی بدهد و تیمش آن را در عرض 33 ثانیه به دست آورد.

برایتون آن را بر سر خود آورده بود و زمانی که تلاش کائورو میتوما برای چرخاندن ناتان پترسون در نیمه راه توسط دفاع راست به راحتی خوانده شد، مالکیت توپ را از دست داد. الکس ایووبی متعاقباً یک پاس از داخل سمت راست زد که لوئیس دانک را با پای صاف گرفت و به دومینیک کالورت-لوین اجازه داد تا به شکلی منظم بچرخد و دور شود. مرکز او کمی عقب تر از Doucouré بود که به طرز هوشمندانه ای تنظیم شد تا آن را تحویل دهد.

حالا برایتون دقیقاً همان جایی بود که اورتون می‌خواست، تلاش‌های آنها برای حفظ سرعت سریع با خطاهای بد و شروع مجدد آهسته خنثی شد. آنها خودشان نبودند و 14 دقیقه طول کشید تا میتوما، این بار پترسون را بداخلاق کرد، تا مک آلیستر را برای یک نصف شانس آماده کند. شوت حاصل مهار شد و عصبانیت برایتون به میزان قابل توجهی عمیق تر شد.

اگرچه یری مینا به دلیل تاخیر در یک ضربه ایستگاهی با کارت زرد جریمه شد، اما این روایت به دور از یک کار ساده خراب بود. زمانی که فضاها باز شد اورتون پر از عمد بود، کالورت-لوین پس از اشتباه مویسس کایسدو به بیرون کشیده شد، قبل از اینکه مک نیل ببیند آدام وبستر در پایان یک حرکت خوب تلاش خود را پایین آورد. تهدید آنها به قدری مداوم شد که وقتی دوکوره برای بار دوم خوب آمد، به سختی غافلگیرکننده بود.

او این کار را از روی یک پیشخوان تاول زا انجام داد که در هر جایی خانه را نگاه می کرد. هنگامی که یک حرکت برایتون در اعماق قلمرو اورتون شکست خورد، دوکوره بود که توسط ادریسا گوئی تغذیه شده بود، مک نیل را در فضا بازی کرد. مک نیل توپ را 60 یاردی حمل کرد و سپس برای دوکوره که تمام رگ‌هایش را فشار داده بود تا بتواند به حرکت خود ادامه دهد، ضربه بزند تا درون تیرک نزدیک استیل به رگبار بپردازد.

عبدالله دوکوره گل دوم اورتون را به ثمر رساند.
عبدالله دوکوره گل دوم اورتون را به ثمر رساند. عکس: تونی مک آردل / اورتون اف سی / گتی ایماژ

این یک نمایش خیره کننده از قدرت و فیزیک بدنی اورتون شده بود و حتی بهتر شد. وقتی ایووبی از سمت راست فرار کرد، این فرصت وجود داشت که دوکوره را بدون مراقبت در وسط، برای هت‌تریک‌های غیرمحتمل، تپ کند. ارسال ایووبی خیلی دور از همکارش بود که توپ را نجات داد و در سمت چپ به مک نیل پاس داد. این بار مک نیل به دنبال ارسال یک توپ پایین در محوطه شش قدم بود و این توپ به یک پاس گل دیگر تبدیل شد، پای استیل را قطع کرد و زیپ را وارد تور کرد.

می‌توانست چهارمین بازی را قبل از نیمه تمام دنبال کند، وقتی که از یک استراحت تاول‌ناک دیگر به رهبری مک نیل، ضربه گلزن جیمز گارنر توسط دانک مهار شد. این بازی مردان در برابر پسران بود و روبرتو دزربی نشان داد که در این مورد چه فکری می کند و قبل از ظهور مجدد دو تیم، چهار تغییر انجام داد.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

یکی از تازه واردها، سولی مارس، جردن پیکفورد را در عرض سه دقیقه پس از شروع مجدد آزمایش کرد. برایتون اکنون برخی از سرعتی را تولید می کرد که مشخصه دوران دزربی بود اما یک گل سریع به دست نیامد. مارس ویتالی میکولنکو را روی نان تست داشت، اما امواج فشار تقریباً ثابت به دیوار آجری برخورد کرد.

وقتی اوان فرگوسن، جایگزین دیگری، پیکفورد را دید که از بالای تیر افقی به اوج خود می‌رسد، یک طناب نجات تقریباً در اواسط نیمه به پایان رسید. از کرنر، برایتون توسط همان قسمت چارچوب رد شد، ضربه سر مک آلیستر به بیرون برگشت.

پیکفورد سپس به طرز درخشانی این بازیکن آرژانتینی را خنثی کرد، اما تقریباً بلافاصله اورتون بار دیگر به خط خطی رفت. هنگامی که مارس در حالی که ایووبی را تعقیب می کرد، به آنها کمک شد، اما مک نیل، که استیل را دور می زد و در حالی که او به داخل ضربه می زد، جشن می گرفت، قصد نداشت که متزلزل شود.

مک آلیستر در نهایت به هدف خود به شکلی ناخواسته و ناخواسته رسید، اما مک نیل روی کیک قرار داد. اورتون می تواند یک بار دیگر امنیت را ببیند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …