با انتشار عکس‌های رسمی تاجگذاری، پادشاه و ملکه از صمیم قلب تشکر می‌کنند | تاجگذاری شاه چارلز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

پادشاه چارلز و ملکه کامیلا از کسانی که به جشن‌های آخر هفته پیوستند تشکر کرده‌اند و گفته‌اند که این “بزرگترین هدیه ممکن برای تاجگذاری” بود زیرا آنها متعهد شدند که زندگی خود را دوباره وقف خدمت کنند.

پادشاه در پیامی مکتوب با پایان یافتن سه روز جشن گفت: از تک تک شما سپاسگزاریم.

از شاه با تاج شاهنشاهی در لباس سلطنتی عکس گرفته شد.
از شاه با تاج شاهنشاهی در لباس سلطنتی عکس گرفته شد. عکس: هوگو برناند/خانواده سلطنتی 2023/PA Wire/PA

کاخ باکینگهام عکس‌های رسمی مراسم تاج‌گذاری را منتشر کرد. پادشاه با لباس سلطنتی کامل خود – در حالی که تاج سلطنتی بر سر دارد، گوی و عصای صلیب در دست دارد، و لباس ارغوانی سلطنتی و ردای ملکی خود را پوشیده بود، در اتاق تاج و تخت در کاخ باکینگهام نشسته بود.

ملکه در کنار او، و همچنین در یک پرتره انفرادی، با تاج ملکه مریم، در حالی که قطار ردای بلند دوزی شده اش در مقابل او گسترده شده بود، به تصویر کشیده شد.

خانواده سلطنتی شاغل – شاهزاده و پرنسس ولز، ادینبورگ ها، پرنسس آن و دریاسالار پنجم سر تیموتی لارنس، دوک کنت، گلوسترها و پرنسس الکساندرا – نیز در این تصاویر که توسط پادشاه و ملکه ایستاده بودند، عکس گرفتند. هوگو برناند.

در این پیام، پادشاه گفت: «با نزدیک شدن به پایان هفته تاجگذاری، من و همسرم فقط می‌خواستیم صمیمانه‌ترین و صمیمانه‌ترین تشکر خود را از همه کسانی که کمک کرده‌اند تا این مراسم به این مناسبت خاص تبدیل شود، به اشتراک بگذاریم.

ما ادای احترام خاصی به افراد بی‌شماری می‌کنیم که وقت و فداکاری خود را صرف تضمین اینکه جشن‌ها در لندن، ویندزور و مناطق دیگر تا حد امکان شاد، ایمن و لذت‌بخش بودند، می‌پردازیم.

خانواده سلطنتی کارگر، از چپ به راست، دوک کنت، دوشس گلاستر، دوک گلاستر، نایب دریاسالار سر تیم لارنس، شاهزاده رویال، شاه چارلز سوم، ملکه کامیلا، شاهزاده ولز، شاهزاده خانم ولز، دوشس ادینبورگ، پرنسس الکساندرا، دوک ادینبورگ.
خانواده سلطنتی کارگر، از چپ به راست: دوک کنت، دوشس گلاستر، دوک گلاستر، تیموتی لارنس، شاهزاده رویال، شاه چارلز سوم، ملکه کامیلا، شاهزاده ولز، شاهزاده خانم ولز، دوشس ادینبورگ، پرنسس الکساندرا و دوک ادینبورگ. عکس: هوگو برناند/خانواده سلطنتی 2023/PA Wire/PA

از کسانی که به جشن ها پیوستند – چه در خانه، چه در مهمانی ها و ناهارهای خیابانی، یا از طریق داوطلبانه در جوامع – از تک تک شما تشکر می کنیم.

«دانستن از حمایت و تشویق شما و مشاهده محبت شما که به طرق مختلف ابراز شده است، بزرگترین هدیه ممکن برای تاجگذاری بوده است، زیرا اکنون زندگی خود را وقف خدمت به مردم بریتانیا، قلمروها و کشورهای مشترک المنافع می کنیم. چارلز آر.»

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

ملکه با تاج ملکه مریم در حالی که قطار ردای بلند دوزی شده اش در مقابل او گسترده شده بود، تصویر شد.
ملکه با تاج ملکه مریم در تصویر دیده می شود. عکس: هوگو برناند/خانواده سلطنتی 2023/PA Wire/PA

ویلیام و کاترین و سه فرزندشان روز دوشنبه به عنوان بخشی از Big Help Out به بازسازی یک کلبه پیشاهنگی در Slough کمک کردند، زیرا در سراسر کشور مردم تشویق شدند تا مقداری از وقت آزاد خود را به کار داوطلبانه اختصاص دهند.

شاهزاده لوئیس پنج ساله که شرکت در کنسرت تاجگذاری ویندزور یکشنبه را از دست داد، با پدرش ویلیام سوار حفاری شد، در حالی که جورج 9 ساله اجازه داشت از مته برای ایجاد سوراخ استفاده کند و شارلوت هشت ساله او را امتحان کرد. دست در تزئینات داخلی سومین کلبه پیشاهنگی آپتون.

فعالیت داوطلبانه به عنوان میراث ماندگار تاج گذاری نامگذاری شده است و ده ها هزار نفر برای رویدادها در سراسر کشور ثبت نام کرده اند.

نخست وزیر، ریشی سوناک، و همسرش، آکشاتا مورتی، از یک باشگاه ناهار محلی در مرکز اجتماعی میل اند در ریکمنسورث، هرتفوردشایر، که توسط سرویس داوطلبانه سلطنتی اداره می شود، بازدید کردند. این زوج جعفری و توت فرنگی را خرد کردند.

کیر استارمر، رهبر حزب کارگر، در یک برنامه پاسخگوی داوطلبانه NHS به تلفن ها پاسخ می داد.

اسقف اعظم کانتربری، جاستین ولبی، با پیش بند بون جووی، ناهار را در Catching Lives، یک موسسه خیریه بی خانمان در کانتربری، سرو کرد و بشقاب هایی از پای کلبه را تحویل داد.

در همین حال، شرکت کنندگان ناهار بزرگ تاج گذاری در جنوب شرقی لندن معتقدند که ممکن است پس از پوشیدن بیش از 500 نفر از رنگ های بنفش، زرد و سفید و پیوستن به آن، رکوردی را برای “بزرگ ترین تصویر انسانی از یک تاج” به دست آورند.

کسانی که روز یکشنبه در مهمانی چای تاجگذاری بزرگ ناهار در برومهیل کامن در اورپینگتون شرکت کردند، دعوت شدند تا در تلاش برای ثبت شرکت کنند، با الگوی الهام گرفته از تاج وای در کنت، که در دامنه تپه ای برای جشن تاجگذاری پادشاه ادوارد هفتم در کنت حک شده است. 1902.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …